Мами от Троян-Ловеч? има ли???

  • 14 351
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 741
 Мерси за поканата и от мен Hug

 Темата само за АГ ли ще е? Защото аз няма да съм кой знае колко полезна...

 Раждах в Ловеч, бременността си я водех при Чичев, през Горанов. Не съм доволна. Ако имам второ не знам къде ще ида....

# 16
  • Мнения: 79
Не в темата можем да пише всичко което ни интересува какво сме преживели и т.н.т Simple Smile

# 17
  • Мнения: 26
Stop Hug Мнения за гинеколози и препоръки

Д-р Пенков Плевен,много съм доволна

# 18
  • Мнения: 1 226
Мерси за поканата сладурки.
За  Света Марина -  там родих 2та си дъщеря миналата година. За санитарките, сестрите, лекарите, акушерките и целия болничен персонал - не коментирам - всички са на ниво. Но ... раждах в най-големите жеги , климатизацията им спря. Изпържихме се с малката .... И така 5 дена ... Като попитах за кое да платя 960лв. всички ми вдигаха рамене. На ден престоя беше около 95 лв. Че аз на СПА да бях отишла, щеше да има поне климатик в стаята ...

# 19
  • Мнения: 79
А какво ви е мнението за болницата в Троян някой раждал ли е там?

# 20
  • Мнения: 1 484
Искам да попитам момичетата от Троян интересуваме белодробната болница там има ли добри доктори или доценти и да ме насочите към някой .Много ще съм ви благодарна.

# 21
  • Мнения: 79
ако искаш да видят повече потребители от сайта въпроса ти посети дом и семейство ->родители по градове и пиши директно в страницата на Троян аз така имах въпрос към Плевенски мами и писах в страничката им за по бърз отговор

# 22
  • Мнения: 9 441
А какво ви е мнението за болницата в Троян някой раждал ли е там?

Аз съм раждала там.Мисля,че го споменах и по-напред....Мнението ми за там е само положително.Персонала,хигиената,стаите-всичко е на ниво.Чисти се по няколко пъти дневно,което тук в нашата болница дали се случва и веднъж на ден Rolling Eyes

# 23
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Да надникна и аз в темата.
Имената на нито един от изброените лекари не ми говорят нищо, така, че и аз не мога да съм полезна.
Мога само да дам мнение за Джикова, а то е, че вече няма да повторя да отида при нея. По-добре да си отида на преглед в Русе, когато ми се наложи.

# 24
  • Мнения: 9 441
Вики,чудех се кога ще се включиш да се изкажеш и ти по темата Joy

# 25
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Вики,чудех се кога ще се включиш да се изкажеш и ти по темата Joy


  #Cussing out  Wink Joy

# 26
  • Ловеч
  • Мнения: 144
Да се включа и аз тук Simple Smile в Ловеч не бих отишла на гинеколог никога! Дано не ми се наложи. Ходила съм преди години при Джикова, такава схема на лечение ми изписа, че след 2 месеца по спешност търсих лекар в Плевен, който се чудеше 20 минути как е възможно да ме лекуват така. Беше ми нанесла такива поражения, че около 2 години се лекувах от нейните грешки.  Но поне се радвам, че открих д-р Пенков в Плевен, готин човек и много добър специалист. При него родих и първото си детенце в Св. Марина преди 9 месеца. Като цяло съм доволна от отношението и обстановката.

# 27
  • Мнения: 3
Здравейте Simple Smile Някой може ли да сподели отзивите си от д-р Добрев, гр.Троян

# 28
  • Мнения: 79
FrenzY   мога да ти препорачам Василев за Троян няма да се разочароваш аз съм много доволна

# 29
  • Мнения: 7
здравейте продавам 2 млека нан ха 1 на 13 лв ако има някой желаещ пишете.

Общи условия

Активация на акаунт