Любители на кучета - 30!

  • 71 797
  • 754
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 224
Нова мама, снимките са прелестни!  Heart Eyes
жгмъц, било е много красиво и вълнуващо! coolcool
И аз съм ЗА съжителството на бебенце/детенце с куче. И двете страни стават по-добри и уравновесени.
Моят мъник спи в кола и не протестира много.  Аз, понеже съм тотална пъзла, не му давам да гледа през прозореца, защото нещо може да го перне по дългжия врат.Peace
За яденето на обувки/чехли/джапанки - ние си решихме проблема с обувки от пресована телешка кожа. Ръфа само тях, откакто му предложих този деликатес. hahaha

Последна редакция: вт, 04 сеп 2012, 15:24 от marta1

# 226
  • Мнения: 8 163
Жмъц, какви приключения! Снимките са страхотни. Кадърът на сина ти с многото риби: той ли ги е наловил всичките? Не можах много да разбера: когато имаше буря вие се качихте на надуваемата лодка и изязохте в морето или се криехте под нея? Как реагираха в таверната, като ги помолихте да ви опекат улова?

Лейси, направо се гордея с вашите успехи, макар да са си извоювани лично от теб. Още по-хубавото е, че въз основа на опита си сега помагаш и на други  Hug А по въпроса за мебелите, бобтейлът няма право да се качва вкъщи на нищо, което е над нивото на пода.

Пандора, Беро, от момента, в който го взехме, се вози в багажното на RAV-а, задължително с колан. Обичам и семейството си, и кучето си твърде много, за да допусна Беро да пътува без предпазен колан.

Нова мама, твоите снимки не ги видях Sad Не ползвам ФБ, дори линкове към него не отварям заради съображения за сигурност на информацията. ФБ са като репей: отвориш ли линк, те се закачат и почват са водят "статистика" за сайтовете, които посещаваш. Няма начин всеки път да трия полезните си кукита и интернет хисторито и да трябва да си оправям вс. настройки след всяко отваряне на БФ линк. Простете за спама...

# 227
  • Мнения: 313
Така,ей ме на линия вече.До сега търчахчме с дребното за необходимите изследвания за дг ooooh!луд ставаш ,ейй.
Много благодаря за милите думи Hug Hugнаистина си е добре да си имаш животинка вкъщи,дори и да не е куче.С необходимото повече чистене всичко става.И по-здрав имунитет придобиват децата и всичко.До сега малката ми е била 3 пъти на антибиотик,пупу,да не й уруки-дали от животното вкъщи или просто си е по-здрава-не знам,но е факт. Grinning
Фея-утре ще се постаря да ги пусна тук без линк към фб-специално за теб Hug
Жмъц-снимките са супер,личи си,че сте си изкарали добре.Много обичам такива спокойни местенца Crazy точно самотен остров-само ти и природата около теб.Мидата е много огромна Shocked Mr. Greenама Лилито сиурно би й била прабаба hahaha hahaha
И нашата вече не се качва никъде,дори и опити не прави.Единственото ,с което не мога да се спрява още е гризането на играчка върху тапицерията-нали си е гигант и главата й е доста над дивана и като си играе винаги си намества играчката върху тапицерията,в следствие на което има засъхнали слюнки ooooh!и както е кафяво всичко си личи,та пера доста честичко,тъй като седалките и възглавниците ми са с калъфки с цип-взехме ги от съображение за сигурност след като ни изръфа предната холова гарнитура си казахме,че ще вземем този диван с такъв вид дамаска,евентуално ако стане пак сакатлък да се поправи с минимални средства-нов дунапрен и нова тапицерия Whistling Whistlingпупу,за сега няма поражения Joy
За возенето в колата -преди да се роди малката на куч й постилахме на задната седалка и си лежеше като царица.Но като се роди малката е на предната седалка,а ние с детето отзад в столче.Отваряме прозорец да си диша,пускаме хладно от парното да й духа в муцуната и така Mr. GreenКолан съм сигурна,че не би търпяла  Whistling

# 228
  • София
  • Мнения: 11 117
Жмъц, какви приключения! Снимките са страхотни. Кадърът на сина ти с многото риби: той ли ги е наловил всичките? Не можах много да разбера: когато имаше буря вие се качихте на надуваемата лодка и изязохте в морето или се криехте под нея? Как реагираха в таверната, като ги помолихте да ви опекат улова?


Многото риби ги наловиха тримата мъже.  Wink
А когато дойде бурята се настанихме на надуваемия дюшек, а багажа в гумената лодка.
Цяла нощ трябваше да я пазим да не я отнесе морето, както и нас с дюшека.  Laughing
Бяхме се изнесли максимално назад до скалите, които са отвесни т.е. няма изход по суша...
И вълните прииждаха все по близо... За щастие не ни достигнаха.
Сутринта ни прибраха на голямата лодка, намерихме хотел и спахме на сушата оставащите дни.
Сега ми е смешно, но тогава си беше доста страшно.
И добре, че не взехме и кучето с нас...
А в таверната се съгласиха да ни опекат рибата без никакъв проблем, толкова мили и отзивчиви хора!
Всъщност всяка вечер ни готвеха рибата, която сме уловили. Разбира се повечето им я подарихме, защото нямаше как да я съхраняваме. А собствениците на заведението бяха супер колоритни, нестандартни хора. Абе много готини! И кръчмата беше най-вървежната в града. Препоръчвам ви ако някога отидете до Потос, Тасос задължително да похапне в таверна Ирене! Peace

П.П. Сори, че разводних толкова темата! Надявам се, че не е досадно Blush

# 229
  • Мнения: 8 163
Жгмъц, как ще ни е досадно, бре? Толкова интересно пътешествие сте имали, ще е грехота да не разкажеш.

Да си призная, устата ми се напълни със слюнка при вида на сготвената риба. Лош човек си, ша знаЙш  Wink

Нова мама, ще съм ти много благодарна, ако ми дадеш възможност да видя снимките  Hug

А как не ви е страх да возите кучинка хем на предна седалка, хем без колан? Ужас, аз не бих посмяла.

# 230
  • Мнения: 2 286
Нова мама, колана за кучета представлява една каишка, в единия край с карабинка да се закачи за нашийника/нагръдника на кучето, а другия с катарама, която се закопчава на местото на колана за кола.

Фея, и аз това се питам Tired ... Но Еди изяде колана  Crossing Arms , и сега се чудя как да го заменя с метална верижка Rolling Eyes

# 231
  • Мнения: 8 163
Хейли, едва ли са имали предвид предпазния колан да се закача за нашийника. При катастрофа това ще обеси кучето или ще му прекърши врата. Всички предпазни колани, които се продават тук са тип "нагръдник". Ако си запазила пластмасовите накрайници, можеш да използваш някои от алпинистките приспособления, за да прикачиш накрайника към верига.

# 232
  • Мнения: 2 286
Хейли, едва ли са имали предвид предпазния колан да се закача за нашийника. При катастрофа това ще обеси кучето или ще му прекърши врата. Всички предпазни колани, които се продават тук са тип "нагръдник". Ако си запазила пластмасовите накрайници, можеш да използваш някои от алпинистките приспособления, за да прикачиш накрайника към верига.

Тук тези, които се продават (на различни места съм виждала и все са такива) - се закачат към това, което е на кучето. Ако е с нагръдник - към нагръдника, ако е с нашийник - към нашийника.

И всичките са от плат, няма метален - та се чудя дали е добре да заменят лентата с метална верижка?

# 233
  • Мнения: 8 163
Тук тези, които се продават (на различни места съм виждала и все са такива) - се закачат към това, което е на кучето. Ако е с нагръдник - към нагръдника, ако е с нашийник - към нашийника.
Shocked Брех! Как не ги е срам?!


И всичките са от плат, няма метален - та се чудя дали е добре да заменят лентата с метална верижка?
Щом Еди прегризва лентата, смяната й с метална верижка определено е добра идея.

# 234
  • София
  • Мнения: 11 117
Жгмъц, как ще ни е досадно, бре? Толкова интересно пътешествие сте имали, ще е грехота да не разкажеш.

Да си призная, устата ми се напълни със слюнка при вида на сготвената риба. Лош човек си, ша знаЙш  Wink

ХахаххахаХахХа
Имам и във фризера, само ела до БГ.  Wink

# 235
  • Мнения: 2 286
Тук тези, които се продават (на различни места съм виждала и все са такива) - се закачат към това, което е на кучето. Ако е с нагръдник - към нагръдника, ако е с нашийник - към нашийника.
Shocked Брех! Как не ги е срам?!

Когато го взехме, Еди беше с нагръдник и да ти кажа, не съм се замисляла.. Но сега е с нашийник и ще ги сменям като се вози, само да сменя лентата с верига Mr. Green Twisted Evil

# 236
  • Мнения: 5
жгмъц -  страхотна почивка сте имали  Simple Smile

нова мама - Двете ти принцеси са страхотни  Heart Eyes

Нашия кучо пътува на задната седалка ( без колан) с децата,но като беше бебе може би до около 7 - 8 месеца повръщаше като пътуваме,затова седеше в скута ми, а на мен постелени стари чаршави.Като повърне спираме до някоя кофа и хвърляме чаршава  Joy и така поне 2 пъти, ако не и 3 . Сега вече проблем няма. Иначе и аз не давам да гледа през прозореца - само като е затворен.

# 237
  • Мнения: 313
ама аз не й отварям изцяло прозореца-два три пръста,колкото да взима въздух.Пък и тя си лежи,не стои права,нито ни пречи.Само в най-големите жеги сме отваряли повече прозореца,че то не се търпеше.
сега ще пусна снимките за фея Grinning

Enjoy Grinning Hug

Последна редакция: ср, 05 сеп 2012, 23:21 от нова мама84

# 238
  • Мнения: 8 163
Ох, майко, Нова Мама, какви са ти хубавииии! Лелееее, размазах се от кеф! Благодаря ти!

# 239
  • София
  • Мнения: 2 217
Добре заварили!
Феята ме покани и аз реших да се присъединя....
Ще сте ми нужни и във весели, и в трудни мигове Hug

Общи условия

Активация на акаунт