Любители на кучета - 30!

  • 71 594
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28
marta1, благодаря ти мила  Hug
Наистина цялата драма трая едва 30 минутки, но за мене бяха часове.. Това е ново за мен. От както Алекс е част от семейството (част от мен) съвсем ми се промениха приоритетите.

И за дядо ми се притесних много, но акцента в поста ми беше - Не съм вярвала, че е възможно толкова много да обичаш друго същество, повече от себе си..  ooooh! 

И имах нужда да го споделя с вас, тъй като ще ме разберете  Hug Изревах на всичките си приятели по телефона и всички откликнаха, но не е същото, сега разбирам. Само хора които имат кученце могат реално да вникнат в ситуацията..  Simple Smile Сега сме добре, много го намачках като го видях и сега ми е сложил главичка на крака и спинка. И го обожавам и ако нещо му се случи, направо не знам..  Shocked

# 61
  • Мнения: 372
KiА, голяма прегръдка и от мен!     Hug
Важното е, че всичко е наред.

Реа, сподели, ако имаш под ръка още някоя снимка на Нора.   Praynig     Hug
Обожавам, когато темата е изпъстрена с любимите ни животинки.   Heart Eyes

# 62
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
И го обожавам и ако нещо му се случи, направо не знам..  Shocked
Със сигурност нещо ще му се случи,както и на всички,дето сме се родили на тоя свят.
Ти сега не мисли лошотии,живей си живота.
На  колко години  си? Сипи си една ракия ,ако ти е позволено  Laughing .
 Ще видиш като станеш майка - любовта боли.   bouquet

# 63
  • Мнения: 313
Добро утроо,пускам обещаните снимки и да изчезвам на работа Mr. Green
Скрит текст:


Feeling-невероятно разтапяне правите Hug Hug
 hailie-ние само "шием",без допълнително озвучаване Mr. Green Hug
Клипът много ми забива и нищо не видях,явно трябва да пробвам по-късно,че не е за испускане Grinning
KiА-представям си какво ти е минавало през ум,то хората са казали-да не ти се случва това,дето ти го мислят роднините.важното е ,че всички са налице и са добре.И естествено,че само който има животинка,ще разбере за какво говориш,другите са хахюбабалювци Crazy Flutter Mr. Green
Ще видиш като станеш майка - любовта боли.   bouquet
smile3521 smile3521
аз пък да ви се оплача,че си имам нов любимец-едноседмичен ...комар,добре отгледан от мен Joy hahahaвсеки ден по 2-3 нови пъпки ми прави и не мога и е мога да барна,все ми се крие,снощи напаво се побърках #Cussing out

# 64
  • Мнения: 967
Лелее, 2 теми съм пропуснала! Ние се върнахме от 2 месеца скиторене! Мърфи беше на кучешки хотел, ние му викаме също така дебелариум! Върнаха ни го отслабнал, игрив, с лъс косъм и мноооого гладен  Mr. Green! Много ни се зарадва и ние на него също!
Цяло лято са падали щури игри  Laughing!
Ами ще се връщам да чета, да видя вие как сте я карали!

# 65
  • Мнения: 372
нова мама84, много хубави снимки.   Heart Eyes
Направо не е истина какви очи правят кучовците, като се пльокнат на земята.   Laughing

Rila, добре дошли отново!      bouquet

# 66
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен ! Благодаря за темичката  Hug
Ето и една снимка от нас :

# 67
  • Мнения: 11 338
Реа, сподели, ако имаш под ръка още някоя снимка на Нора.   Praynig     Hug

Веднага и да споделя, че снимките са от телефон и са от преди години: даже бях си написала "стари снимки" Wink

# 68
  • Мнения: 2 286
Нова мама, пускам линкче за клипчето, но към YouTube, че и на мен яко ми циклеше във vbox-a
http://www.youtube.com/watch?v=PztO-OvzRyg
С снимките саааа Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  - само да мачкаш и да мачкаш!!! Има страхотна муцунка Heart Eyes
За комара - спрейче на Брос и гелче за след ухапване. Аз днес си взех и спиралки на Брос за прозореца, че у нас е кошмар от комари.

Реа, невероятни снимки! Heart Eyes Норето каква е позьорка Joy Party
Децата са толкова сладки! Така ли си спят обикновено?

Женито, страхотна прическа имате Grinning

# 69
  • Мнения: 372
Реа, сподели, ако имаш под ръка още някоя снимка на Нора.   Praynig     Hug

Веднага и да споделя, че снимките са от телефон и са от преди години: даже бях си написала "стари снимки" Wink


Разтопих се.   Heart Eyes   Blush

Бях забравила малките какви са мишчици. Не знам дали съм споменавала друг път, но Ая я познавам от ей такава, 10-дневна, мишчица.   Heart Eyes


# 70
  • Мнения: 11 338
hailie, благодаря!  Hug
Скрит текст:
Снимките както казах са стари - ретро. Децата ми вече са поне с 4-5 години по големи от на снимката.  Crazy Понякога заспиваха на едно легло и двамата, въпреки, че за всеки си има по персон и половина Grinning Нора никога не е спала между нас с мъжа ми или децата, но обичаше докато спят да се разхожда около тях, да седи около тях, да ги души и да ги буди  Joy Сутрин отварях на ДС вратата и Нора ги будеше по успешно от мен  Whistling
Понякога когато съм оставала сам сама у дома съм искала да спи с мен в легото, но е голям кошмар - става, разхожда се отгоре ми, слухти, аз пък не мога спокойно да се обърна, че винаги по някой кокъл натисках и изкимтява. Отдавна съм рабрала, че нито на нас ни е удобно, нито на нея  Grinning

нова мама84 , първата снимка в банята на прохлада е легнал кучо, а? Grinning

jenito99, умреМ, да им виждам кукуто на тез сладури  Hug

Feeling  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 313
Благодаря момичета Hug Hug Обаче тоз позглед не е нищо,в сравнение като я галим или пък е стресирана-направо ще й фръкнат очите-този поглед тук е"хич не ми дреме кви ги вършиш"-особено в банята-влезнах си,ходих из стаите,свърших си работата,снимах я ,оставих си апарата,тръгнах да си излизам-не мръдна дори да ме подуши или да види какво правя Mr. Green Mr. Green
добре дошли на jenito99 и сладкия рошльо/а Heart Eyesкак се казвате Hug

Рея-близначета ли са децата,сладури HugА Норка е много,много сладка мишка Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
 нашата почти си вирее в банята през деня като ни няма Laughing
hailie -мерси за линка,ще видя сега как седят нещата
А комарът е в небитието вече-видях му сметката hahaha

# 72
  • Мнения: 654
Моите питомци са направили под всички дървета огромни дупки и се настаняват в тях.
От време на време в гаража и пак в дупката.....
Жега им е и са мързеливи,но само да се разхлади,такова бягане и мяткане ще стане.

# 73
  • Мнения: 11 338
Рея-близначета ли са децата,сладури HugА Норка е много,много сладка мишка Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
 
О, не и слава богу, но са с малка разлика  Grinning

# 74
  • Мнения: 0
Ааа колко много снимки  Hug Всички кучовци са страхотни  Heart Eyes Ето и нашия принос   Hug
Скрит текст:
Близък кадър :


Така се припичаме сутрин преди големите жеги:



А така прекарваме горещите следобеди :


Съни, обаче става все по изпечен крадец  Mr. Green Спецялизирал се е по крадене на чехли и по - спецялно чехлите ми от банята  Laughing Седят до вратата и докато си мия ръцете знае , че не мога да отреагирам веднага и атакува. Както се мия и с периферното зрение виждам една рошава главичка да се подава леко и хоп грабва чехъла и хуква  Mr. Green А от вчера краде и протмонета . Взел го от чантата на майка ми и блажено го гризе на дивана....идилия  Mr. Green Ама като е такъв джепчия, да го пусна аз на пазара да заработи нещо.....туко виж се видим У пари  Mr. Green

Последна редакция: нд, 26 авг 2012, 00:16 от VikSsito

Общи условия

Активация на акаунт