Какво бихте загубили заради секс

  • 8 168
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
Четейки разни теми из форума , спорове срещу жени "крадли"на мъже , мъже които кръшкат и т.н. ви питам , какво бихте загубили заради едното чукане.ако сте семейни или имате деца , или просто имате човек да себе си , ще захвърлите ли всичко , ако някой ви грабне окото , способни ли сте да го сторите.
Струва ли си наистина толкова едно ебане , че до се стигни да разводи и т.н.

# 1
  • Мнения: 561
Нищо на което държа не бих заменила заради самия секс,но пък нещата не опират само до него,а с кой се извършва самото действие.До развод в едно семейство не стига,само защото на някоя си й харесало как някой я ... или съответно на някой му е хареало как с някоя се....Всичко е много относително.
Трудно би си отговорила на въпроса,защото всеки има различно становище.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 762
Ееееееееее, ти много драматично си го написала. Ако е само за едното........ не вярвам един умен мъж или жена да позволят да се разбере. А когато не се разбере то и проблем не съществува.
Съвсем различно е вече, когато нещата придобият друг характер. Но това от едното ........... не става. Не, че няма изключения  Laughing
За мен лично това са несравними неща. За едното..........  Wink чак да рискувам нещо, камо ли семейство  Peace

# 3
  • Мнения: 2 457
Не ми се е случвало да загубя от секс до сега. Само печеля Laughing

# 4
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Съмнявам се и аз че хората се развеждат заради едното... Е, сигурно има изключения. Но за да се стигне до разводи далеч нещата не опират само до единия секс, си мисля аз.
Ако е за единия секс бих рискувала само, ако нещо в постоянната ми връзка тотално куца и чашата ми е преляла. Ако връзката ми е щастлива, не бих я рискувала само защото някой ме е привлякъл физически(още повече, че това не ми гарантира хубав секс с него  Grinning ) . Навремето съм правила доста щуротии заради хубав секс, но не съм имала семейство, което да рискувам.

# 5
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Досега заради секс загубих девствеността си. Не съм печелила нищо-безплатен е, по симпатия, така да се каже Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 62 595
Хубава работа, че кой изневерява с мисълта, че ще го хванат!

# 7
  • Мнения: 2 457
Досега заради секс загубих девствеността си. Не съм печелила нищо-безплатен е, по симпатия, така да се каже Joy
Е, не приемайте толкова буквално де, повече фантазия вложете и ще установите че печелите, по един или друг начин Laughing Wink

# 8
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
А когато не се разбере то и проблем не съществува.

 smile3521

# 9
  • Мнения: X
Ако всичко ми е наред, не си заслужава риска  заради няколко минути кеф.

# 10
  • Мнения: 943
Ако всичко ми е наред, не си заслужава риска  заради няколко минути кеф.



 Peace
Дори и да не се разбере , няма ли да ви тежи на съвестта ,все си мисля , че мен би ме изяждало отвътре

# 11
  • София
  • Мнения: 62 595
предполагам, че ще се разберем със съвестта двечките.

# 12
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Ако всичко ми е наред, не си заслужава риска  заради няколко минути кеф.

Някой търси другаде кеф,с който застрашава връзката си....е,как ще му е наред всичко?!  newsm78

предполагам, че ще се разберем със съвестта двечките.

Аххаааммм...  Whistling

# 13
  • Мнения: 2 457
Аз пък да ви кажа не бих направила нещо, ако ще трябва после да се разбирам със съвестта ми Rolling Eyes. Обичам да живея приятно. Правя само неща, които не биха нарушили съня ми. И това не се отнася само до изневяра, а по принцип. Много мразя да се карам със себе си. Peace

# 14
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Аз пък да ви кажа не бих направила нещо, ако ще трябва после да се разбирам със съвестта ми Rolling Eyes. Обичам да живея приятно. Правя само неща, които не биха нарушили съня ми. И това не се отнася само до изневяра, а по принцип. Много мразя да се карам със себе си. Peace

Е,да де!!И аз така  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт