От септември по TV7- "Великолепният век"

  • 60 616
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 529
Сега видях рекламата и веднага влязох във форума да проверя Simple Smileмного се радвам,че ще се излъчи и в БГ.

# 16
  • Мнения: 879
Лили Hug Hug Hug много благодаря за темата!
Изгледала съм и двата сезона,но с удоволствие ще го гледам с дублажа,независимо какъв е.Тъкмо ще се насладя на детайлите от декора максимално.
Това е историческа сага,която е оставила своя отпечатък върху цялата следваща епоха на Европа.
Заслужава си нашия интерес!

# 17
# 18
  • Мнения: 17
Супер се радвам че ще го дават!!!  Аз обичам историята, а тъй като това е и наша история (по това време Българияе управлявана от този султан) и смятам че е важно да знаем повече.  От друга страна филма е направен чудесно - добра игра, чудесни костюми, динамична история, тъй че по-добре да дават това отколокто някои други безкрайни и безмислени сапунки.  Честно казано дори не бих наредилатози филм сред сапунките (може да съм пристрастна , но така смятам)

МНОГО се радвам че ще го дават!!  Разбира се това не означава, че няма да гледам по нета - така доста напреднах с турския. Благодарение и на чудесния екип , който прави субтитрите.

 Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug newsm51

# 19
  • Мнения: 9 746


Халит Ергенч - султан Сюлейман













# 20
# 21
  • Мнения: 2 411
Браво,Лили!Благодаря ти!
Невъзможно е да не го гледам щом на екрана е Халит Ергенч!
Дано го дублира Владов.Гласът му доближава до Халит и не просто дублира,
а влага и чувство.
Разбира се предпочитанията са ми за субтитри!
Но благодарение на екипа в темата на ВВ,вече имахме възможност да се насладим!
Още веднъж  smile3501ЛИЛИ!!!  

# 22
  • Мнения: 9 746
Наде Hug
Това ,че сме го гледали със субтитри ,не намалява интереса ми...искам да го гледат по- вече зрители ,заради самия филм и великолепните актьори и второ - да видят ,че дявола не е толкова черен Mr. Green колкото го описват в родните медии ooooh!

# 23
  • Мнения: 0
Наде Hug
Това ,че сме го гледали със субтитри ,не намалява интереса ми...искам да го гледат по- вече зрители ,заради самия филм и великолепните актьори и второ - да видят ,че дявола не е толкова черен Mr. Green колкото го описват в родните медии ooooh!


Той дявола за друго е черен, Лили...За съжаление, както беше казал някой сполучливо, по нашите географски ширини сме болни от..история, незараснали рани от история, ненаучени уроци, непоправени грешки и пр. , и пр. ..И затова дяволът е толкова черен.. и ще бъде, уви, независмо , че не е.. в случая..
Добре, че филмът не претендира за абсолютна достоверност, че...не ми се мисли...

# 24
  • Мнения: 2 411
Разбира се ,Лили!
Не мога да си обясня как може да коментираш нещо,което не си гледал
и да го описваш с такива черни краски.
Ще станат за смях тези ,които говорят за пиански оргии
като видят султана как си пие шербета.И то само веднъж.

# 25
# 26
  • Мнения: 0
филма е много хубав   и интересен  ..............гледала съм  някои серии на турски .........заслужава  си  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 27
  • Мнения: 9 746


Meriem Uzerli  Хюррем








# 28
  • Мнения: 10 698
Запис. Ще се опитам да го гледам, че нещо не се долюбваме с турските сериали  Wink
Тъкмо свърших тези дни романът "Харем" на Колин Фалконър - за Хурем и Сюлейман Великолепни - и съм още под впечатление от прочетеното.
 Simple Smile

# 29

Общи условия

Активация на акаунт