Ох, тези нови телефони!

  • 1 083 933
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 6 915
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Пак съм аз  Grinning
Днес бях до офисите на мобилните оператори да ги видя и на живо апаратите.
Казаха ми, че на  Huawei P9 камерата е по-добра от на  Huawei P9 Lite и май него ще взема, но и тук да питам пак, че ви имам повече вяра  Simple Smile
Xaiomi не можах да видя, май никой от операторите не го предлагат.
Коледният ми подарък е Р9 blue. Ако ти се дават повече пари, това е телефонът. И моят е през оператор.

# 6 916
  • Мнения: 17 991
P9 lite е 459 лв, а Р8 lite е 298. И двата са под 500, обърках се нещо...  Rolling Eyes

Двойната цена е за Р9, по- сравними са Р8 лайт и Р9 лайт  Peace Удачно е тези два да сравняваме в този клас. Сега ще сравня Р9 с лайт версията му  Peace

# 6 917
  • Мнения: 17 546
P9 lite е 459 лв, а Р8 lite е 298. И двата са под 500, обърках се нещо...  Rolling Eyes
Двойната цена е за Р9, по- сравними са Р8 лайт и Р9 лайт  Peace Удачно е тези два да сравняваме в този клас. Сега ще сравня Р9 с лайт версията му  Peace
Ама нали това писах по-горе, че сравняваме lite версиите на Р8 и Р9! Rolling Eyes Tired
Нещо развален телефон се получи или не се четем, и не се разбираме...

Говорим за двете lite версии - Р8 и Р9, само Р9 вече е друга категория и с далеч по-висока цена.

# 6 918
  • Мнения: 17 991
Май, май  Laughing

Ваня спомена, че са и препоръчали Р9, пред лайта...логично, струва два пъти повече  Peace
Биляна спомена, че го има и е много доволна.
Аз това имах предвид като писах, че е двойно по- скъп, затова с какво е по- добър за тази разлика и ей така....се получи кашата

Аз много си харесвам външно Р8 лайт, но според мен остаря вече, а цената му не пада. Затова предпочитам 100 лв повече, но по- новия Р9 лайт. Скок до Р9 не мога да направя  Naughty

# 6 919
  • Мнения: 7 848
Да, аз направих разваленият телефон, сравнявайки различен клас телефони. Моля за извинение.

# 6 920
  • Мнения: 17 991
Да, аз направих разваленият телефон, сравнявайки различен клас телефони. Моля за извинение.

Няма проблем, то стана ясно вече  Peace

# 6 921
  • Перник
  • Мнения: 4 863
По отношение на Е-маг - купувала съм 2 евтини таблета оттам. И двата са счупени в момента и, не, не съм пробвала да ползвам гаранцията, защото и двата таблета са изпускани неведнъж, а единият е с раздута батерия (но след 3 дни на зарядно, едва ли би могло да се очаква друго  Confused ).

# 6 922
  • Мнения: 1 420
Благодаря на всички отзовали се на моето питане за телефон за сестрите ми  bouquet Реших да им взема Huawei P8 Lite в белия вариант и сега се надявам само да има два бели, чи винаги ми е било кошмарно пазаруване за близначки  Joy Joy Joy Поръчах го от Плесио, макар да съм пазарувала от Емаг техника, нещо този път ме спря  Laughing

# 6 923
  • Мнения: 259
Така и така става въпрос за Huawei P8 Lite,мисля и аз да си го взема,но от Технополис и то онлайн.И понеже тук стана на въпрос,че не  е много удачно от Емаг,дали някой знае за проблем от Технополис?Благодаря.

# 6 924
  • Мнения: 17 546
Поръчах го от Плесио, макар да съм пазарувала от Емаг техника, нещо този път ме спря  Laughing
Plesio е дъщерна фирма на Orbit, които пък бяха официален представител на Globul, така че от там телефоните за мен са читави.(Всъщност, сега не знам дали останаха и на Telenor, но все пак от там телефоните са прилични и не са неофициално внесени) Добър избор, ще зарадваш девойките. Peace

# 6 925
  • Мнения: 2 143
че не  е много удачно от Емаг

Така и не разбрах какво не му е удачното на ЕМаг. Независимо от кой търговец ще го вземаш, сервизното обслужване винаги е в един сервиз.

# 6 926
  • Мнения: 1 420
Така и така става въпрос за Huawei P8 Lite,мисля и аз да си го взема,но от Технополис и то онлайн.И понеже тук стана на въпрос,че не  е много удачно от Емаг,дали някой знае за проблем от Технополис?Благодаря.

От Технополис съм купувала по - предишния си телефон и сам доволна! Бърза доставка без проблеми и телефона си работи до ден днешен без забележки  Peace
 От Емаг съм пазарувала, както писах по - рано, пак телефони за сестрите ми и нямаше проблеми, още работят, което при тях е доста голямо постижение  Joy Също съм купувала бяла техника и фитнес уред и намам забележки  Peace Оба нещо сега ме спря, а съм се научила да се доверявам на интуицията, тъй като до сега макар и радко да се обажда, винаги ми е помагала  Peace

# 6 927
  • Мнения: 5 626
Аз си взех смарт часовник на Самсунг от тях на доста тънка цена. Пристигна запечатан, с оригинална кутия и всичко, но гаранцията му беше само 1 година и без опция да си купя допълнителна. На 13-ят месец започна да прави проблеми и след още 2 отказа окончателно. Оказа се, че ремонтът щеше да струва колкото нов. Така и не разбрах защо беше толкова кратка гаранцията, но вече ще имам едно наум за тяхна техника, която няма 2 години гаранция.
Иначе съм си вземала външен хард, четец на книги от тях - ок са още.

# 6 928
  • Мнения: 17 546
Така и не разбрах защо беше толкова кратка гаранцията...
Защото не са оторизирани вносители на тези марки. Всичките им телефони се продават с китайско зарядно с преход. Някои от телефоните им изобщо не се предлагат официално от марката-производител на европейския пазар, но в еМаг се продават, естествено. Mr. Green Е такива, дребни неща.

# 6 929
  • Мнения: 5 626
Ами този часовник беше на Самсунг, на мен затова ми е странно. Иначе си дойде с оригинална опаковка, запечатан.

Общи условия

Активация на акаунт