Проблеми на миялна за вграждане?

  • 644
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Имам въпрос във връзка с вградените съдомиялни: има ли някакви проблеми при използването им? Днес бях в един магазин с зел проектиране на кухня и ми казаха, че този уред за вграждане давал много проблеми с разбиване на плот и т.н. По принцип см се спряла на 60см на Bosch / AEG, но това което ми казаха днес много ме изненада! Може ли да помогнете в избора ми???

Последна редакция: ср, 29 авг 2012, 21:16 от taralina

# 1
  • Раковски
  • Мнения: 2 171
Под разбиване на плота най-вероятно са имали предвид надуване. Значи в комплекта за монтажа и има една ивица дебело фолио която се лепи на на плота под миялната и която предпазва самия плот от парите идващи от миялната. Може да има проблеми ако нещо не е наред при монтажа.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 555
Нашата вгардена миялна е на 4 години вече, точно на АЕГ е и никакви проблеми не сме имали. Нито със самия уред, нито с раздуване на плота или нещо подобно.

# 3
  • Мнения: 133
Повече от шест години ползвам вградена миялна. Нямам проблем с плота.

# 4
  • Мнения: 673
5 години ползвам вградена миялна и то почти всеки ден - плота ми не е мръднал. В интерес на истината чувам за първи път, че имало големи проблеми... според мен също проблем може да се появи само  ако не е монтирана правилно.

Общи условия

Активация на акаунт