Иде есен най-прекрасна, януарчето порасна - тема № 6.

  • 36 824
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 905
много много хубави неща да ви се случат днес, утре и всеки ден с порасналото ви момиче, пърпъл!  Hug

# 691
  • София
  • Мнения: 204
Честити първи рождени дни на най-големите в групичката!
June, purple_butterfly, да са ви здрави и усмихнати дечицата и много да ви радват!
 Hug

# 692
  • Мнения: 513
Честит рожденничета. Да са ви живи и здрави, усмихнати и с късмет.

Кейт пие вода, но аз и нищо друго не съм предлагала. Започах да я предлагам на пет навършени месеца , малко преди захранването. Тогава ми отказа и пропи чак към седмия. Въпреки жегите не съм я насилвала, предлагах веднъж седмично, докато й се услади. Не мога да повярвам, че на малката Вероника са й давали вода в болницата  Shocked

Аз минавам само да ви пожелая весели празници, че надали ще влизам във форума докато пътуваме. И всички да получите мечтаните подаръци.  Nature Snowman santa2

# 693
  • София
  • Мнения: 561
Честит Рожден Ден на Криси и на Калоян (със закъснение)! Да растат много здравички, весели и палави!

Днес и моята малка Ина прави 1 годинка! Колко бързо се изниза времето, направо неусетно!


Jane, пожелавам ти успешно пътуване и адаптиране към новото място!

# 694
  • Западен парк
  • Мнения: 395
А, Джейн, имаше вода, имаше. Стоеше в креватчето-количка откъм крачетата. Като започваше да примлясква след кърмене, й предлагах. Тя обаче предпочиташе залъгалка за десерт! Сестрите казваха, че не е от значение, че не иска водата. Да предлагам, без да настоявам. Така ми казваше и педиатъра в продължение на десет месеца. И след това пропи, пак без да настоявам.

# 695
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Да са живи и здрави малките рожденнички Криси и Ина .Да радват много семействата си  bouquet  bouquet  bouquet
Джейн и на мен ми бяха дали едно шише с вода в родилното и ми я сменяха всеки ден.Друг е въпроса,че аз не му давах.Весело изкарване на празниците и безпроблемно пътуване.
Слав не искаше да пие почти нищо докато не му спрях дневното кърмене.Почна да пие по 40-50мл чай и то с доста предлагане от мен.Като започна да яде от кухнята и пропи.Може би заради солта-малко е,но я има.Сега пие по 100-150мл на ден чай.Трябва да пробвам с чиста вода пак Thinking

# 696
  • София
  • Мнения: 204
Честит първи рожден ден, Ина!
Да си здравичка и усмихната, да имаш много късмет! Hug

Jane º°
, лек път и бърза адаптация!
Simple Smile

# 697
  • София
  • Мнения: 6 092
Здравейте, да се включа набързо, докато малката спи.
Тя е болна, от понеделник е с ужасна кашлица, гърдичките и хъркат и свирят постоянно. Ходихме на док - изписа и Проспан и Пулмекс бебе, но утре ще и се обаждам, защото не виждам абсолютно никакво подобрение.  Crossing Arms Покрай нея и аз настинах и сега мъча някакви хомеопатични, чайове и т.н.
На 11ти додихме на ФМ - Марков каза - МЪЖ ще е.  Party Много сме щастливи, но малко ни се помрачи радостта. Един от маркерите за Даун - нухалната транслусензия е 2.7мм, при норма 3. Не е много, но Марков иска БХС в 11 и 16 седмица и ФМ пак при него в 18, та ако има нещо притеснително да има време за амнио.  Cry Каза да не се шашкаме дотогава, ама ние много се сдухахме. Дано всичко е наред.

# 698
  • Мнения: X
Честит рожден ден на Криси и Ина  newsm38. Да са здрави и усмихнати и да радват майките си!

Дидка, спокойно, нухалната гънка е в норма, ще видиш, че всичко ще е наред  Hug Hug.

След консултация вчера Филип е 9300, 77.5 см. Храни се повече от добре, но не качва много, защото е страшно шило.

В държавната ДК в Младост направо ме шашнаха. Менютата им са заек с картофи, пуйка яхния, риба, телешко в супите. Да не би да са им увеличили общинската субсидия, защото с тези цени на купоните не биха могли да готвят с такива скъпи меса.... newsm78 ?

Момичета, споделете как ще празнувате първия РД. С каката събирахме рода на заведение, но сега мисля да се въздържа. Планирам фотосесия, торта и подаръци. И това е.... И без това нищо не разбират от рожден ден на тази възраст.

# 699
  • София
  • Мнения: 364
Добро утро!
Бреееей Венушче, направо ме изуми - ми то като частна кухня станало. Миналата година месното беше само пилешко или кайма и общо взето - отврат. Аз, оаче, няма да мина на държавна, защото пунктът им в Младост  2 ми е на 15 мин. път пеша в хубаво време, а в леда отиде половин час. Аз дори сега не излизам да си взема частната, че ми е на 20-ина метра от нас - ми то навън е ледник.
Емо освен това също прихвана от Анди гнойната ангина и тази седмица той е болен и на АБ Sad
Диде, много рано за пола?! Ей тоя Марков - страшен, много се радвам за мъжката новина! А за маркера - аз не бих се тревожила - нали е в норма.Неговото се нарича професионално изкривяване  - търси под вола теле, но той затова е най-добрия!
Аз и на ловли-то бях казала, казвам и на теб - купи си БИОЗИН МАМА - много е добро, аз все още пия такова като усетя, че се разболявам и страшно съжалявам, че не го знаех докато бях бременна.
Аз също много се чудя какво да правим за рождения ден на малчо, че на всичкото отгоре се пада събота  и то направо грехота да не го отбележим. Засега съм си наумила домашна обстановка и да поканя двете ми най-добри приятелки, чиито деца са раждани през 4 месеца, т.е. малко по-големи са от Емо и малко по-малки от Анди. Естествено Емо нищо няма да разбере, но Анди много ще се радва и ми се иска най-вече  заради него да направя скромно парти.
Това е засега, хубав ден от нас!

Последна редакция: пт, 14 дек 2012, 10:30 от krasidika

# 700
  • София
  • Мнения: 204
Дидка, всичко ще е наред-ще стискаме палци за идеални резултати на другия преглед!  Hug

Аз също от известно време обмислям първия рожден ден на Йоана.
Най-вероятно ще поканим още 2-3двойки с едногодишни деца и купона ще е сигурен. Crazy
Тук рядко събираме децата, че за всяка среща е нужен превоз (градския транспорт е мираж).
При всички положения малките ще си поиграят, а възрастните ще се набъбрим по български.
Joy

# 701
  • София
  • Мнения: 6 092
Дано сте прави и всичко е наред. Наистина Марков е най-добрия и затова май се презастрахова с допълнителни изследвания, ама то май по-добре така, отколкото да ми каже всичко е наред и после, не дай си боже да има нещо, да се чудим откъде ни е дошло. То има и друго, че не всички заболявания се хващат с ФМ и БХС, ама поне които може.  Confused
А за пола, беше категоричен, още като пусна ехографа, даже ни показа атрибута.  Crazy
Ние ще правим РД на малката в къщата на нашите, че апартамента ни е малък. В хола ще бъдат бабите, дядовците, чичовците. В друга стая братовчедчетата на Сияна - на 6 месеца, на 3, 4, 7 и 8 годинки. Защо си мислите, че децата не разбират? Е може да не осъзнават, че им е РД и какво точно е това, но Сияна със сигурност ще умре от кеф. Тя обожава да е с дечица, особено малко по-големи от нея, а и да получава подаръци.  Party

# 702
  • Мнения: 4
  Първо да честитя първата годинка на Калоян,Криси и Ина! Нека растат живи и здрави и да носят много радост на мама и тати!   newsm67    Скоро не съм писала,поради местене в друго жилище и лудницата е пълна. Сияна свиква,пак рев до небесата както на морето.  За рождения ден ще сме у дома със най-близките.  Ще правим както  venush  фото,торта и подаръци:))     Дидка-бандитка,дано да нямаш притеснения около бременността  Hug  Сияна не се спира обаче няма желание да ходи сама. Само с придържане и то малко ,омръзва  и сяда и започва да пълзи. Май пак ще посещавам невроложката,никакво равновесие.   

# 703
  • Мнения: 9 905
   Май пак ще посещавам невроложката,никакво равновесие.   

какво имаш предвид?

Дидка, честито ви мъж, дано скоро се разсеят притесненията ви!

# 704
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Електра и Слав не иска да ходи.Като го хвана за ръцете в повечето случаи кляка,пуска ме и духва лазейки в друга посока.Когато реши прави по 4-5 крачки опрян на дивана сам.Аз не се и опитвам да го водя-когато му дойде времето ще си проходи сам Whistling Само бабите се опитаха да се бъркат в прохождането ама им порязах мераците да го водят Twisted Evil
Дидка дано всичко е наред Peace

Общи условия

Активация на акаунт