Вигантол

  • 1 597
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
Привет мами , давам от 4-5 дни по една капка на бебко , но като чели тя е по неспокойна , по нервна от капките .. Това възможно ли е, или си въобразявам ?

# 1
  • Мнения: 55
Не мисля че е от капките Wink на колко месеца е може да е от колики

# 2
  • Мнения: 27 524
Не е от капките  Peace

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не мисля,че е от капките. Naughty

# 4
  • Мнения: 196
Не мисля че е от капките Wink на колко месеца е може да е от колики
тя си има колики , но както казах е по - неспокойна от обичайно , другата ми мисъл е да не е от взаимодеиствието м/у лефакса и капките !? на 1 м и 9 дена е !

# 5
  • Мнения: 1 567
Привет мами , давам от 4-5 дни по една капка на бебко , но като чели тя е по неспокойна , по нервна от капките .. Това възможно ли е, или си въобразявам ?

а ащо даваш вигантол и то лятото...странно ми е...
може би са колики

# 6
  • Мнения: 55
Дава се и през лятото.Аз бях спряла да давам за около месец защото е лято, но педито така ми се скара  EmbarassedИзглежда няма значение- лято, зима дава се Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 635
Малко вероятно да е от капките.

Вигантол се дава по преценка на лекаря. Някои бебета имат нужда и през лятото.

# 8
  • Мнения: 7
Моето също приема вигантол, защото все още е с голяма фонтанела - почти на 10 месеца е. Не е по-нервен от това.

# 9
  • Мнения: 506
И аз не мисля, че е от капките. По принцип не се дава вит. Д, ако детето се излага на слънце, а навсякъде пише и казват, че бебета под 6м не трябва да се излагат на слънце  Peace

# 10
  • Мнения: 1 567
И аз не мисля, че е от капките. По принцип не се дава вит. Д, ако детето се излага на слънце, а навсякъде пише и казват, че бебета под 6м не трябва да се излагат на слънце  Peace

да, на пряка слънчева светлина не се излагат.
или искате да кажете, че през лятото не излизате на вън, на разходки...

# 11
  • Мнения: 196
педиатърката каза да започнем да даваме капки , иначе аз оставям да я  грейне слънцето по крачетата  , пък и докато се разхождаме  се извъртаме така че я огрява по малко ... мисля си че не е толко опасно  Thinking

# 12
  • Мнения: 506
И аз не мисля, че е от капките. По принцип не се дава вит. Д, ако детето се излага на слънце, а навсякъде пише и казват, че бебета под 6м не трябва да се излагат на слънце  Peace

да, на пряка слънчева светлина не се излагат.
или искате да кажете, че през лятото не излизате на вън, на разходки...
Излизаме, но дори и сега гледам да не го пече много, крачетата ги оставям, но гледам главата да е на сянка. Използвам чадър  Peace

# 13
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не мисля, че е от капките. Да не са зъби?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не е от капките. Търси другаде причината.

Общи условия

Активация на акаунт