Има ли пубертет при десет годишните деца

  • 1 116
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте , имам син на десет години , който се държи странно с хората , които най- много го обичаме , по принцип е добро и чувствително дете , но напоследък се сърди за най- дребни неща , непрекъснато изпада в странни настроения , треска врати , отговаря на нас по- големите , с две думи не мога да се разбера с него. Имам чувството , че някъде бъркам и изпускам нещата извън контрол.

# 1
  • сф
  • Мнения: 394
issa1979, възможно е да е пубертет, що да не е възможно. но от това което пишеш, на мен не ми става ясно как момчето се държи странно. то и аз може да се държа странно според накого Simple Smile. ако дадеш няколко примера, би могло да се предположи.

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 22:13 от 4play

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Добре дошла в отбора. Да видиш от тук нататък какво ни чака ... За това аз лично такъв род поведение спрямо възрастните хора у дома, отсичам от раз, дори и с цената на някой "оздравителен" шамар. На тази възраст бързо разбират, че са преминали границата на допустимото, когато им се обърне внимание на това.

# 3
  • Мнения: 432
Има Simple Smile Пред-пубертет (tanner stage). Ето един калкулатор, с който можеш да изчислиш точно в коя фаза на развитие (пуберитетно) е синът ти.
http://growingupboys.info/Calculators/TannerStage.htm

Общи условия

Активация на акаунт