Джансел Елчин с новият проект "Лош път" - (Kötü Yol) - тема 10

  • 24 767
  • 738
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 7 886
Ето ви компания за обяд   Wink Mr. GreenHug

# 286
  • Мнения: 14 497


   Еееее-...., стига де Шатци Hug
Ти не знаеш ли че имам уплах от Батко  ShockedРазвали ми обяда Wink Wink

Обядвай си с него , а





Аз първо ще си пия неделното питие с Кенан .....пък после ще видем -кой- кой е и защо?

# 287
  • София
  • Мнения: 7 886
Смятах да не взимам отношение в този цирк  Joy Joy Joy който се разиграва през всички почивни дни.Смятах да , ама няма начин.
Четох и аз антитемата , не слагам кавички щото е такава .Ма всъщност "Лош път' е съвсем нов сериал , които няма нищо общо с ПС освен главния актьор  ShockedАма нормално да има нови проекти , обаче там в 'ПС"  Stop доколкото разбирам няма право на това.То летоброенето е започнало със ПС  hahaha hahaha и там трябва да замръзне.Нито преди това , нито после. Joy Joy JoyТо са едни и същи празнодумия  .Ако пожелае човек ,има  къде да намери вярно и точно инфо  , и в никакъв случай не е там  Joy Joy Joy
А и разбрах щото четох , че щели да броят  hahaha hahaha hahaha Те си падат по бройките.Обаче кухи ли са все тая.Бройка да има."Куца , кьорава ,саката , бройката е свята'Стар виц на бройкаджийте и за сведение взех го от нета  Crazy

Последна редакция: нд, 09 сеп 2012, 16:59 от Shatzi

# 288
  • София
  • Мнения: 7 886
А и поне се задъбочих  Joy Joy Joy то не е сложно де , там дълбоки мисли няма, чак сега видях ,че имало ЛП1  Shocked и ЛП 2 Shocked
Ми аз не знаех , че Лъжовна Пролет има продължение  Shocked

# 289
  • Мнения: 15
   

     Естествено и логично, носталгия към минали събития на днешната дата,    

    когато са се преброявали и строявали - хиляди, маса,  народ...   #Crazy #Crazy #Crazy       

# 290
  • Мнения: 14 497
 Шатци  Heart Eyes така е .
 Имаме си  обаче  сериал, който ни вълнува и харесва
 Кой пише ЛП1 или ЛП2 или не гледа , или просто   си драска там нещо  но не е наясно със сериала  Лп.

Дай да видим какво  прави Шюкран  в свободното си време ..


# 291
  • Мнения: 14 497
След тези моменти следва и шамара  от  Леман- ама май хем си го заслужава Кенан , хем не и е за първи път да го шамаросва  според Маман.
 Тя , какво си мисли ,че може да си позволи -Не знае ли ,че  майката на Кенан ,човек е убила , че с нея ли няма да се справи newsm78 newsm78 newsm78






# 292
  • Мнения: 8
Не издржав иако реков малку ке ве одморам од мене  Hug Hug Hug
Од Бетисима и од мојата реплика започна се одпочеток да се врти и да се тркала како топка снег која тркалајки станува огромна лавина  smile3511
Мислам дека во онаа тема следат СЕ што прави Џансел и дури читам дека во детали знаат што се случува во Л.П.  newsm08
Привлечно-одбивните чувства се голем проблем....ама тоа не е наш проблем,туку нивен  Embarassed
Бројките на фановите на Фб ако значат нешто,ке ви илустрирам: Кенан И. има напола помалку фанови од Џансел,М.Јилдирим има за 100 000 помалку фанови исто...повеке фанови има само Киванч.
Дали тоа ѕначи дека тие глумци се помалку популарни (од Туба и Џансел),напротив НИШТО не значи,иако на бројки Џансел е втор после Киванч од машките актери.Секој си има своја публика и нема потреба да ги броиме Интернет(Фб) корисниците,кои се фанови на билокој.  smile3521
Јас повеке тука никогаш нема да ја спомнам онаа тема,бидејки сватив некои важни нешта....наместо да се забавуваат некои сакаат да војуваат,знам дека СИТЕ ние мислиме поинаку  newsm10 newsm51
Имајте убав ден  Hug

# 293
  • Мнения: 197
Себи, само Кенан и майка му знаят кой какво е правил. Леман си мисли, че Кенан го е убил и затова е бил в затвора.

Стоп кадрите са страхотни!  На много места Кенан прилича на Рет Бътлър. Ако някой ми го беше казал миналата година щях да "падна от смях". Направо невероятна прилика.



Јас повеке тука никогаш нема да ја спомнам онаа тема,бидејки сватив некои важни нешта....наместо да се забавуваат некои сакаат да војуваат,знам дека СИТЕ ние мислиме поинаку  newsm10 newsm51
Имајте убав ден  Hug

 Много точно си го казала, Паси. newsm10

# 294
  • Мнения: 14 497
Гави ,наистина само те си знаят какво се е случило , но дано по- скоро и ние разберем
Чак след това ще сме наясн Rolling Eyesо какви са отношенията и на базата на какво са  между Кенан и Леман.

Колкото до приликата с Рет Бътлър то тя  е очевидна .Дали я търси или не Джансел и във възраст /когато е на върха в "Отнесени от вихъра"  - и в мимиката и в усмивката и движение на тялото ,веждите ...получава му се  HugНе споменавам мустака -там е  newsm10

Превъртях всички познати ми турски актьори  в главата си търсейки по- близък като излъчване за да изиграе роля на герой от средата на миналия век - няма ! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Паси Heart Eyes

# 295
  • София
  • Мнения: 7 886
Приятна неделна вечер  Laughing До по късно  Hug

# 296
  • Мнения: 14 497


  Решатко , ще има много да съжелява  за Нуран , но ще бъде късно!
Браткао , я подритваше и продаде , Решатко я мамеше с коята жена му падне .
Надявам се ,че Кенан ще я направи звезда smile3517

Сега не е още ,ама нали много серии ни предстоят- Laughing Laughing Laughing

# 297
  • Мнения: 15

     Laughing Laughing Laughing


   

# 298
  • София
  • Мнения: 7 886
След четири почивни дни  Laughing ми е време да се настроя за понеделник сутрин  Mr. Green за това от мен в този неприлично ранен час лека нощ  Hug

# 299
  • Мнения: 0
Здравейте малки и големи мами  Laughing Hug И аз до сега бях от "четящите", но ми се прииска да напиша своето мнение  Joy Адмирации за момичетата които превеждат, които поставят субтитрите и всички, които намират време да поговорят с другите за това, което ги интересува  newsm51 newsm10! Много сте сладки с коментарите по сериала, с откровеността си, чудесния хумор и позитивно мислене! Отдавна ви чета с удоволствие   Kissing Heart , но с този прекрасен Кенан не издържах. Трябваше да се прибавя своето възхищение към вашите  smile3501 За всички почитателки на "Лош път" -  txtloves smile3525

Общи условия

Активация на акаунт