Следене в интернет?

  • 6 382
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 755
joy_r ме накра да гледам голи снимки на младият Джейк Гиленхал. Дали ще ме заключат сега?! НСБОП ли да чакам на врата или спец. отряда на Blizoo?!?!  Shocked

Мога да ти правя компания, ако ми позволиш да метна и аз едно очо. Laughing

# 31
  • Мнения: 0
Стига бе, никой нищо не следи, всичко се пише в един лог файл, никой няма време и желание да го чете.
Целият трафик на интернет се протоколира и се "чете" от създадени за това програми. Идеята за създаване на интернет произлиза именно от създаването на компютърни програми, които могат да разпознават думи, изрази.

# 32
  • Мнения: 1 288
joy_r ме накра да гледам голи снимки на младият Джейк Гиленхал. Дали ще ме заключат сега?! НСБОП ли да чакам на врата или спец. отряда на Blizoo?!?!  Shocked

Мога да ти правя компания, ако ми позволиш да метна и аз едно очо. Laughing

Къде? Къде? smile3558

# 33
  • София
  • Мнения: 1 735
Да си призная аз хич не разбирам,ама и не пука дали ме следи някой какво гледам, пиша,но моя приятелка е в Барселона  и си пише само с мен и още една приятелка в Канада,че е бременна.Не след дълго получава на мейла си реклама на фирма за бебешки обувчици Shocked и някак си не е случайно.Само тогава се почувствахме някак следени какво пишем и прочие,ама явно не е само законното шпиониране,ами и фирмите някак го правят.Бизнес!

# 34
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
joy_r ме накра да гледам голи снимки на младият Джейк Гиленхал. Дали ще ме заключат сега?! НСБОП ли да чакам на врата или спец. отряда на Blizoo?!?!  Shocked

Мога да ти правя компания, ако ми позволиш да метна и аз едно очо. Laughing

Къде? Къде? smile3558
Не се вдъхновявай още, облечено си беше момчето Joy. Ама ако попаднеш на голи, сподели с нас, моля Praynig Mr. Green

# 35
  • Мнения: 3 634
Ама ако попаднеш на голи, сподели с нас, моля Praynig Mr. Green

О, моля те! Кажи ми кои са филмите, в които не се е показвал гол?!

# 36
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
В Proof например. Всъщност аз не го помня особено разсъблечен на екран, за съжаление Laughing

# 37
  • Мнения: 326
Е следи се,но мен лично не ми бърка в здравето.Все едно ми е.Ако ми следят скайпа и разговорите с приятелки явно много ги интересува цикълът ми,дали са ми се подули гърдите и,че харесвам спиралитв на Диор.
Боли ме фара...моя мъж е малко параноя.Като говорим по телефона и ми се казва " Хрумна ми нова идея за бизнес,ама на живо ще ти я кажа,че ще ми я откряднат".
То все едно някой е примрял да ни слуша и чете нас.Ако ми пращат реклами и не са твърде досадни ще ги преглътна.Ако пък наглеят програмата,приложението,сайтът им заминава.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт