Седем часа разлика - сезон 3 : Любов и война - тема 14

  • 57 744
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 931
Галактическа принцеса,заинтригува ме, а каква е идеята му, че не гледам Анатомията? newsm78

# 166
  • Мнения: 0
от войо може да се тегли с downloadhelper той е само за мозила. Пуснаш клипа и като си инстарирал downloadhelper горе имаш прозорец и цъкаш на него и сваляш...

# 167
  • Мнения: 0
Пратете ни на ЛС линкове някъде да го гледаме, моля ви !!!

# 168
  • Мнения: 6 529
Изпуснала съм ви

# 169
  • Мнения: 2
здравейте от известно време следя тази тема, и искам да ви поздравя за нея. И аз съм фенка на сериала и особено на двойката  Wink Гледах сериала във войо и аз като някои хора онемях, беше адски интересно и динамично развитие на действията. Аз просто не можах да издържа до неделя.

Скрит текст:
Аз също смятам, че сцената с която започва сериала между Таня и Иван е следствие на страстната целувка от промото, но не мисля, че действието се развива през деня.  Да, Иванов се вижда, че е с онази риза от целувката, а според мен Танчето е облякана с тоалета, в който я дават на едно от промотата как рита Милото, тя там е с една много къса рокля, което мисля че не е случайно  Laughing Laughing

# 170
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Галактическа принцеса,заинтригува ме, а каква е идеята му, че не гледам Анатомията? newsm78

Скрит текст:
Една от главните героини се беше унесла и сънуваше какъв би бил живота и и този на нейните приятели и колеги, ако само един мъничък детайл се промени в началото. Оказа се, че всичко щеше да е коренно различно от познатото ни и както в 7 часа всичко изглеждаше някак си перфектно. Обаче зад привидната перфектност се оказа, че никой всъщност не се чуства на мястото си. Всеки усещаше, че му липсва нещо и че това което се случва не е истинско.
Тя  разбра, че никой не може да избяга от съдбата си. Какъвто и да беше живота и, всички тези неща които и се случват щяха да се случат рано или късно и въпреки перфектния и различен живот, който си представи, накрая всичко се върна там където си беше.

# 171
  • Мнения: 1
Скрит текст:
Да, по всяка вероятност сцената е в продължение след страстната целувка, предвид, че Иванов е със същата риза  Типично в техен стил и явно се развива посред бял ден в обедната почивка  Напълно съм съгласна, че вероятно нещата са се случили въпреки дълбоките му убеждения, че не споделя начина на живот на Таня. Тя, като гледам, добре го постави на мястото му.

Иначе направо ме шокираха с тази сцена. Очаквах бързо да ги сдобрят, но чак първата сцена от новия сезон да завари Иван в леглото на Таня - направо облещих очи

Lulu25
Скрит текст:
и аз направо онемях от тази първа сцена. Все очаквах развитие, ама толкова бързо:). Все пак съм убедена, че сценаристите следят форума и сондират мнения. Явно все пак са решили да уважат нашето желание (имам предвид на феновете на двойката), да ги виждаме в повече общи сцени. За мен тази сцена става номер 1, просто ми изпълни душата. Добре му натри носа Танчето. Сега ми е много интересно да разбера как точно се е стигнало до страстната целувка и до момента, в който Иван очевидно не може да и устои, въпреки всичко. И все пак, така наречения морал на Господин Прокурора, е доста странен в моите очи. Смята я за виновна за какво ли не, убеден е че Гончев я прикрива и,че тя е виновна поне за половината убийства, разправя наляво надясно колко е виновна, а в същото време има връзка с нея. Направи ми впечатление в разговора с Таня в кафенето, че въпреки че се прави на голям моралист, не му беше никак неприятно да разговаря с него. А сега, Танчето като му пусна мухата, че знае кой е убил Карлов, смятай че ще е залепен като пощенска марка за нея.Simple Smile

# 172
  • Мнения: 61
С всеки изминал се доближавам до заветната цел- неделя. Толкова
ще ми е интересно да видя старта! Wink

# 173
  • Мнения: 1
http://www.btv.bg/seriali/7chasa/videos/video/1197637094-Neochak … hasa_razlika.html

Ваня Цветкова и Симеон Лютаков гости на Сутрешния блок на БТВ. Аз самата още не съм го гледала, защото нямам звук в офиса.Simple Smile

# 174
  • Мнения: 2
http://www.btv.bg/seriali/7chasa/videos/video/1197637094-Neochak … hasa_razlika.html

Ваня Цветкова и Симеон Лютаков гости на Сутрешния блок на БТВ. Аз самата още не съм го гледала, защото нямам звук в офиса.Simple Smile

Големи са сладури Simple Smile

# 175
  • Мнения: 931
Скрит текст:
Смята я за виновна за какво ли не, убеден е че Гончев я прикрива и,че тя е виновна поне за половината убийства, разправя наляво надясно колко е виновна, а в същото време има връзка с нея. Направи ми впечатление в разговора с Таня в кафенето, че въпреки че се прави на голям моралист, не му беше никак неприятно да разговаря с него. А сега, Танчето като му пусна мухата, че знае кой е убил Карлов, смятай че ще е залепен като пощенска марка за нея.Simple Smile
Скрит текст:
На мен ми се струва, че Иванов е много сериозно разколебан във вината й. Най-малкото, се усеща, че я е обвинил за повече неща, отколкото е извършила. А и татуираните вече много му се набиват на очи и почва да рови в тази посока. Не само, че не му беше неприятно, ами и съвсем целенасочено се опитва да заглади положението, предвид удобния служебен претекст Simple Smile На мен ми хареса и как Гончев го постави на мястото му - защото се оказа, че наистина не познава добре Таня, щом мислеше, че тя ще се съгласи с предложението му  Grinning
А с това, че му каза, че знае кой уби Карлов, определено ще го накара да виси пред вратата й час по час Simple Smile Ефектът от подобно заявление е много по-силен от каквото и да било любовно признание Simple Smile

Скрит текст:
Да, Иванов се вижда, че е с онази риза от целувката, а според мен Танчето е облякана с тоалета, в който я дават на едно от промотата как рита Милото, тя там е с една много къса рокля, което мисля че не е случайно  Laughing Laughing
Скрит текст:
Аз си мисля, че е през деня, някакси по ми се връзва Иванов да лежи по риза в леглото през деня, отколкото рано сутринта, а и нали се предполага, че се е бил разбързал нанякъде.... преди това Simple Smile А роклята иначе не е същата, макар и пак да е къса.

Още мъчи и това нападение мен
Скрит текст:
Целта би трябвало да е била Таня. Коцев взе решение да действат след разговора с Таня, следиха Таня, шофьорът на таксито май е един от тримата, които нападнаха Иванов. Защо тогава нападнаха Иванов? newsm78

Интервюто на Лютаков и Ваня Цветкова го гледах, много са симпатични заедно. И както всичко останало в промотата за трети сезон, навсякъде държат да подчертаят, че историята на героите им "ще я бъде". Струва ми се, че наистина продуценти и сценаристи са си взели бележка от критиките, които отнесе втори сезон за липсата на развитие между двамата и държат във всичко да ни уверят, че такова ще има Simple Smile

Ама и така де, друго си е да ги гледаме в общи сцени  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 18 сеп 2012, 15:46 от Lulu25

# 176
  • Мнения: 0
Историята на героите няма как да не я бъде. На това мнение си държа от края на първи сезон. Най-малкото сценаристите следят общественото мнение и се съобразяват малко или много с него. А Таня и Иван са най-харесваната двойка и една от най-обсъжданите теми в сериала. А това, че втория сезон ни оставиха така на сухо си е отделен въпрос. Но както се вижда чудесно ще ни се реваншират в трети  Hug Hug Hug

И да оцветя темичката с най-якото стопче на света. Не мога да си откъсна погледа от него.


# 177
  • Мнения: 0
Хайде дайте някакъв линк да гледаме де Sad

# 178
  • Мнения: 21
Имам мелодията от финалната сцена на миналия сезон в края, когато Иванов каза на Таня че е арестувана , ако някой я иска да пише  Party

# 179
  • Мнения: 6
Стига сте мрънкали! По-нагоре се каза, че от Voyo имат защита и не може да се сваля! За това се примирете - няма да го гледаме преди 23-ти! И все пак не можем всички да си позволим да плащаме, за да гледаме ! АЗ нямам възможност да им плащам, но и да имах, пак нямаше да им пълня гушите на Бтв! Ще си чакам премиерата по телевизията, но 8 лева няма да им дам!

П.П. Сезона се очертава доста интересен! Засега най- ми е интересно от едно промо, в което се показа жена в количка и после в лудница... Чудя се дали това не е майката на Роки ?! То май така ще излезе! А една подробност ме мъчи още от първи сезон - това със жената на Иванов! Ако си спомняте по средата на сезона, Иванов сънуваше как се прибира и вижда бременната му съпруга застанала на парапета на терасата и след това скочи, и той не можа да я хване... Мисля си, дали няма да се спомене нещо в предстоящия сезон... коя е тя, защо се е самоубила... !? А бе знае се само, че новите епизоди няма да се изпускат.. оттам-нататък всичко ще си дойде на мястото... Simple Smile И, наистина, спрете с това да искате линкове! И аз исках, търсих, следях сайтовете, но нищо! Тия от БТВ мамата си тракат за пари! Просто целта им е да им се плаща! (което няма да стане от моя страна!) Тъкмо така ще ни е по-интересно като си го гледаме по телевизията, когато си го излъчат! =)

Общи условия

Активация на акаунт