Седем часа разлика - сезон 3 : Любов и война - тема 14

  • 57 745
  • 738
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 0
Незнам за вас ама мен ме кефи Христов Grinning

# 196
  • España
  • Мнения: 1 203
Как те кефи Христов...като мъж или като герой от филма?
Между другото,забелязали ли сте Фънки ,че също има татуирани някакви японски йероглифи? Laughing

# 197
  • Мнения: 931
Между другото,забелязали ли сте Фънки ,че също има татуирани някакви японски йероглифи? Laughing
Мярнах май и аз такова нещо. Ще да е от нинджите... Simple Smile

Няма да се учудя, ако подадената информация за програмата на БТВ към момента е вярна, нито пък ще се учудя, ако утре я променят Simple Smile
Ако почна да коментирам БТВ и тяхната политика, ще трябва доста да изпиша, така че ще се въздържа. Само ще кажа, че лично аз се надявам да изхвърлят личните дрязги и да си направят програмата, както трябва, което ме вълнува само и единствено като зрител на Седем часа разлика. Въпреки че се надявах и Къде е Маги да ме грабне, тайничко злорадствам, че не се успели да го направят на ниво, защото много мразя някой да се счита за монополист и да злоупотребява с другите на пазара ( и далеч не визирам само телевизионния пазар). Обществото отдавна е измислило разделението на труда - и не случайно един се специализира като телевизия, а друг - като продуцент. Когато всички почнем да си мислим, че можем всички сами да си правим, се връщаме в каменната ера.
Сори за оф-топика, ама не се сдържах Simple Smile


Чакам си новото трейлърче, а до тогава пак да досадя с нападението
Скрит текст:
Коцев сплашва Таня, Таня сплашва Коцев, той оставя телефона, премисля какво тя му е казала и.. решава, че е крайно време да премахне Иванов? Никак, ама никак не ми се връзва.

# 198
  • Мнения: 1
Lulu25
Скрит текст:
абсолютно си права, няма никаква логика. Мисля че, всички очаквахме да нападнат Таня, обаяе не се случи така. Все си мисля, че идеята беше отново да ни заблудят по някакъв начин
.

Скрит текст:
Относно татуировките:), май започнах да ги виждам навсякъде. Като си пътувам из градския транспорт и видя някой с татуирани йероглифи на ръката и се облещвам.Simple Smile

# 199
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Явно вече наистина ще дават само по един епизод на седмица или поне в неделя ще е само един. Може пък да има и друг ден в който да го дават. За сега гледам, че във войо се е заредил за утре само 2ри, който е с продължителност 45 мин. Дано има и още един ден от седмицата в който да го пуснат  Praynig

# 200
  • Мнения: 0
Седем часа разлика ще се излъчва по 2 часа на ден
незнаете ли че винаги първия епизод е 2 часа а на там 2ри 3ти ги тават в един ден по 45 минути

# 201
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Седем часа разлика ще се излъчва по 2 часа на ден
незнаете ли че винаги първия епизод е 2 часа а на там 2ри 3ти ги тават в един ден по 45 минути

Да разбирам ли, че не можеш да четеш?

# 202
  • España
  • Мнения: 1 203
Явно вече наистина ще дават само по един епизод на седмица или поне в неделя ще е само един. Може пък да има и друг ден в който да го дават. За сега гледам, че във войо се е заредил за утре само 2ри, който е с продължителност 45 мин. Дано има и още един ден от седмицата в който да го пуснат  Praynig
Мен ако питат ,всеки ден ми се ще да има,но пък така ще свърши доста бързо! Mr. Green

# 203
  • Мнения: 6 618
Утре кога ще може да се гледа 2 еп, чак след излъчването по бтв ли

# 204
  • Мнения: 2
Утре кога ще може да се гледа 2 еп, чак след излъчването по бтв ли

да, като свърши в 10 часа и ще пуснат новият епизод, който наистина ще бъде с продължителност само 45мин. ужассссс, не искам по толкова малко Sad

# 205
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Утре кога ще може да се гледа 2 еп, чак след излъчването по бтв ли
1 по Войо ли го гледахте, та питате за втори? Thinking

# 206
  • Мнения: 931
Да, по войо.

Не стига, че е само един, ами и още не са му качили трейлърчето Sad И какво сега, ще го точат до пролетта?
Или пък, както има не един пример с други сериали, ще го спрат в един момент през декември като изтече програмния сезон, до където е стигнал?
Уф ooooh!

# 207
  • София
  • Мнения: 16 036
Утре кога ще може да се гледа 2 еп, чак след излъчването по бтв ли
в 20.00 ч. ще го пуснат по Войо.

# 208
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Да, по войо.

Не стига, че е само един, ами и още не са му качили трейлърчето Sad И какво сега, ще го точат до пролетта?
Или пък, както има не един пример с други сериали, ще го спрат в един момент през декември като изтече програмния сезон, до където е стигнал?
Уф ooooh!


Ох, дано не си права, че ще е супер гадно. Не един сериал свърши така на никъде Sad

# 209
  • Мнения: 0
Понеже малко остана - искам да ви подгрея апетита . . .



Общи условия

Активация на акаунт