Седем часа разлика - сезон 3 : Любов и война - тема 14

  • 57 797
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
А има ли кой да качи серията на столичаните в vbox7 или в youtube, замунда и т.н. Мерси предварително Simple Smile

# 76
  • Мнения: 931
Загледах го тоя кадър с бутилката. Според мен на заден фон се вижда някаква пейка, а съвсем в началото, преди да се счупи, се вижда една обувка как се отдръпва - обувка, която според мен по стил може да принадлежи на Роки или на Явор. Тя всъщност се вижда и на снимката, която Теди е постнала.

На сцената на дивана са прекалено изтупани, за да е на сутринта след страстна нощ Simple Smile Таня си е направо във вечерен тоалет, който според мен дори и за съда е прекалено вечерен Simple Smile

А за къде имате предвид, че е със същите дрехи като при арестуването? Simple Smile

# 77
  • Мнения: 2 545
А за къде имате предвид, че е със същите дрехи като при арестуването? Simple Smile

Говорим за страстната сцена в предверието на апартамента й. Laughing
Иванов е с тъмен костюм, Таня също е със строг тъмен костюм. Просто се сетих, че носеше тъкмо такъв, когато я арестуваха. Само предполагам, че може и да е същия, но може и да не е, защото и в сцената от промото, където разговаря с Милото и Симеон, също носи тъмен костюм.  Rolling Eyes

Трудно е да се каже каквото и да е, тъй като не знаем хронологията на събитията. Само гадаем.


# 78
  • Мнения: 0
Загледах го тоя кадър с бутилката. Според мен на заден фон се вижда някаква пейка, а съвсем в началото, преди да се счупи, се вижда една обувка как се отдръпва - обувка, която според мен по стил може да принадлежи на Роки или на Явор. Тя всъщност се вижда и на снимката, която Теди е постнала.

Божеееееее, как не съм го забелязала  ooooh! ooooh! ooooh!

А аз днес забелязах, че розата, която Таня гледаше в 2х02 всъщност я няма там до този епизод.Май май сценаристите са си я добавили за повече ефект и си мислят, че няма да забележим  smile3508

# 79
  • Мнения: 931
Иванов е с тъмен костюм, Таня също е със строг тъмен костюм.
Аз нещо виждам май в други цветове Simple Smile Нещо ми червенее и в костюма на Таня, а пък Иванов го виждам в бяла риза на райета?  newsm78
Не че е от такова значение, де - сигурна съм, че тази сцена не е първата им обща сцена след арестуването  Mr. Green

А за обувката, май е на Роки - в един от предишните кадри се вижда бялата подметка на неговите обувки.

И... разбира се, че само гадаем Simple Smile Така или иначе, трябва с нещо да се занимаваме още десетина дни  Laughing
Не че не можем да навържем повечето кадри в промотата с Таня и Иван, но пък като се замислим, и така като че ли ни ги натрапват прекалено много; най-вероятно оставащите кадри имат връзка с другите истории във филма.

Теди, а тая роза още тогава си спомням, че още тогава възникна известен спор кой кога е бил последно при нея и й е носил роза. Така или иначе, може пък да я е била сложила другаде, и после да си я сложила пред огледалото, да й напомня  Laughing

# 80
  • Мнения: 0
Теди, а тая роза още тогава си спомням, че още тогава възникна известен спор кой кога е бил последно при нея и й е носил роза. Така или иначе, може пък да я е била сложила другаде, и после да си я сложила пред огледалото, да й напомня  Laughing

Да и аз си го спомням, и аз предположих, че може да я е преместила.... ама... обичам да откривам неточности, не с лошо разбира се, а "от веселата страна на нещата"

Тъй като мотаем сценарии тука, ще ви пусна един, чиято идея ми беше подхвърлена от simpatikonia, разбира се след последните открития на Lulu, явно, че нещата няма да станат така, то не че иначе щяха да станат  newsm62 ама да си поразмърдаме клавиатурите, че заспаха нещо  hahaha

Таня се запъти към банята, докато все още държеше почти празната бутилка с 12-годишно уиски. Дъщеря ѝ, единственият смисъл на живота ѝ, я бе отхвърлила за пореден път. Обвиняваше я едва ли не във всички злини на този свят. Беше отишла да говори с нея, но Мая я бе изгонила, бе я обидила за пореден път. Таня се погледна в огледалото. Очите ѝ бяха подпухнали от плач. Вече не знаеше какво да прави. Искаше да говори с някого. Искаше да си излее мъката. И тя знаеше много добре кой е този някой. Но на пръв поглед всичко между тях бе вече приключило. Или може би не. По време на последните няколко разговора, усещаше, че той трудно владее чувствата си. А и при нея положението не беше кой знае колко по-различно. „Иване” прошепна тя. Няколко сълзи се стекоха от очите ѝ. Подпря се безпомощно на стената, бутилката се изплъзна от ръката ѝ и се разби на парчета. В това време на вратата се позвъни настоятелно. Мислеше да не отваря, но след второто настоятелно позвъняване промени решението си. Избърса лицето си и отиде да отвори. Беше Иван. Отне им известно време докато отделят поглед един от друг. „Таня” – каза той и пристъпи напред. „Иване. Какво правиш тук.” Той затвори вратата. „Исках да те видя. Трябва да говорим... Да не си пила?” Тя не отговори. „Таня, това не е решение!”. Тя избухна. „Ти ли ще ми казваш, кое е решение и кое не? За пореден път ти казвам да не ми се бъркаш в живота. Оправяла съм се и без теб. И ще продължа да го правя...” Всичко се случи толкова бързо. Поривът бе по-силен от всичко. Притисна я към себе си и впи устни в нейните. Тя се отпусна в прегръдките му. Иван я повдигна леко и краката ѝ обвиха кръста му. Притисна я до стената. „Не мога повече” прошепна той възбудено..... „Желая те.” „Иване...” Устните му се спуснаха по врата ѝ. Опита се да разкопчае копчетата на ризата ѝ, но не успя да се справи, затова я разкъса. Все още държейки я се запъти към спалнята..........

# 81
  • Мнения: 2 545
По въпроса за стълбите. (Както отбеляза Lulu25) Единия веднага ми мина през ума, че може да е Гончев, тъй като на стоп кадър ми се червенее дрехата му. Друг е въпросът, че тея стълби имам чувството, че водят за... никъде.  hahaha

И на стоп-кадър е доста неясно, но все пак ...

Различавам там следовател, полицай и ... Гончеееееееееееееев! (червената блуза гарантира, че е тъкмо той). Арестуван е, а този, който е плътно до него носи фуражка на полицай. Следователят е твърде далеч, за да го разпозная (на Иванов определено не ми прилича, но не е изключено да е той) и носи плик, от тези дето съдържат снимки Wink...

Предполагам го водят някъде да им покаже нещо (е, много съм конкретна, няма що! hahaha)
А стълбите, някой много точно ги оприличи като водещи към неизвестен соц-монумент. Laughing
Чудя се дали Гончев не го разкарват насам-натам във връзка със случая на Слав и Мая... newsm78

 

# 82
  • Мнения: 0
Добро утро, сладкиии  Hug  bouquet


# 83
  • Мнения: 64
Teddy_l4, сюжетът ти е достоен за аплодисменти! smile3501
Тъжно ми е, че Мая отхвърля с лека ръка майка си. А колажа с Милото е много
показателен- екшън, екшън и пак екшън. Разбирам, че Таня и Иван имат бъдещето,
което очаквате. Остава ми надеждата за бъдещето на "глутницата от двама". Пол
май ще трябва да действа в САЩ.
Не смятам, че жената от лудницата е Красимира. Тази жена, която се вижда в промото
е елегантна, с черна коса. Нина/Алекс изглежда доста секси на промото. Любовта и
войната предполагат доста динамичен сезон.

# 84
  • Мнения: 3 101
http://www.btv.bg/seriali/7chasa/videos/video/766510055-Sedem_ch … 23_septemvri.html "Седем часа разлика" се завръща на 23 септември.  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 64
Браво, това е страхотно! Значи остават само още десет дни. Започва
обратното броене. Hristina M. Koleva, благодаря! bouquet
Simpatikonia, първа посочи тази дата, а аз тогава подкрепих предпо-
ложението. Предпочитам на този ден да не мисля за историята на България Laughing,
септемврийското въстание избухва на 23.09, а за старта на сериала. Каква
неделя ни се очертава само след 10 дни! А и всички недели до Коледа Wink

# 86
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 947
Чудесна тема. Благодаря.  bouquet

# 87
  • Мнения: 1
Седем Часа Разлика се завръща на 23.09!!!!

А това е новия трйлър:)

http://www.btv.bg/seriali/7chasa/videos/video/766510055-Sedem_ch … 23_septemvri.html

# 88
# 89
  • Мнения: 325
Здравейте! Дали мога някъде освен във войо да гледам последния епизод. Все пак мина доста време от излъчването, надявам се да го има някъде свободно. Във Vbox не го намерих  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт