Продуктите на Beck reisen - качествени ли са или са пълни боклуци?

  • 9 996
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Тъй като никъде не намерих информация за продуктите на фирма Beck Reisen, и по специално за "невероятния им анатомичен матрак с алое и с 10 000 въздушни отделения", повдигам темата тук, дали някой го е ползвал него или някои други от продуктите им. Какво е мнението ви за тези продукти, които старите хора си купуват по време на уж безплатните пътешествия. Питам, тъй като наскоро разбрах, че баба ми се е сдобила с подобна покупка за невероятната цена от 1000 лв. Shocked

# 1
  • Мнения: 1 103
Вкъщи-У майка има масажна вана за крака,готина е,козметиката също им е качествена,тази с Алое Верата!У нас малката има възглавница-антиалергична и антибактериална и една масажна постелка,чудна е,стига да се сещах да я вадя и да се масажирам!Цени не мога да коментирам,но знам,че са скъпички нещата им,но до колко са качествени  newsm78!Възглавницата не е мръднала,а е прана поне 3 пъти,другите неща не ползваме често и не мога да констатирам колко са качествени!

# 2
  • Мнения: 3

Здравейте,

Не им се връзвайте на тези.
Майка ми си купи масажен матрак, който и продадоха за 500 + лева. После проверихме и установихме, че всъщност същия продукт струва 50 евро.

Абсолютни измамници са, които на тази територия (т.к. е трудно да наречем България "държава") няма кой да санкционира.

Поздрави,



Вкъщи-У майка има масажна вана за крака,готина е,козметиката също им е качествена,тази с Алое Верата!У нас малката има възглавница-антиалергична и антибактериална и една масажна постелка,чудна е,стига да се сещах да я вадя и да се масажирам!Цени не мога да коментирам,но знам,че са скъпички нещата им,но до колко са качествени  newsm78!Възглавницата не е мръднала,а е прана поне 3 пъти,другите неща не ползваме често и не мога да констатирам колко са качествени!

Общи условия

Активация на акаунт