Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 14

  • 61 901
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 444
Цитат
Клипът към песента е заснет пред Езерото с вълшебните риби в Шанлъурфа – поклонническа и туристическа забележителност - http://www.balkantravellers.com/bg/read/article/59

Милена, изключително съм ти благодарна за цялата информация, която намираш за нас - така филмът наистина става много по-пълноценен и като естетика, и като историческа информация, задължителна, за да проумееш някои елементи от чуждата култура. Peace
Неоценима си!  Hug Hug

# 16
  • Мнения: 161
Здравейте дами, мисля че не  е толкоз рано да ви почерпя с



Сега ще съм благодарна, ако ми напомните. Бременностатта на Бурджу, кога я откриха? Докато я лекуваха от нападението или после?

# 17
  • Мнения: 3 555
После plqsak , после  Party
Тя сама си я откри - купи си тест за бременност.
И аз си го мислех това, но ...   #Crazy
Интересно ми е ти до какво заключение стигна ...?  newsm78
Скрит текст:
Нямам големи "познания" в тази област. При мен с двете ми деца беше като"непланирана" бременност две години след брака ни. Тайничко отидох на лекар с притеснение, че може да съм бездетна и след прегледа, лекаря поиска да се изследва и съпруга ми, но аз като Зилян да не го обидя, да не му причиня мъка така и не му казах. Така, че в много отношения я разбирам Зилян - когато обичаш истински някого първо мислиш за него, после идва същото и за децата, родители, брат не на последно място ... и в тази поредица обичащия решава да носи злочестата си съдба сам. Правилно или не, различни сме...  Stop 

Последна редакция: пт, 07 сеп 2012, 11:32 от dai4e

# 18
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
То само това да беше недосмислицата на сериала с мед да го намажеш. Ако можете да ми кажете на колко години е Хазар и защо не празнуваха нито един рожден ден на другите членове на двете семейства ще съм Ви много благодарна?

# 19
  • Мнения: 188
Много си права dai4e-различни сме и това му е хубавото.Можем да прочетем различни мнения
Скрит текст:
ние пък двамата заедно преминахме през всичко това-ще имате,няма да имате.Налага се операция и в следващия момент-операцията е лош вариант.
За това си мисля че на Зилян щеше да и е "по-лесно" ако му беше позволила да е до нея.
Може би след като разбере че всичките и близки са в болницата и се тревожат за нея ще съжали за решението си да премълчи.

# 20
  • Мнения: 161
Ами питах щот се си мисля, при това намушкване, как оцеля това бебе /тя уж беше много зле./ Ако па сетне е забременяла, излиза да са мачкали чаршафите след сватбата на Хазар и Зилян. Вярно, че много неща не се връзват. ама ще си го догледам -ей на наредена съм вече /а краставичките за затваряне могат да почакат/

# 21
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
plqsak, твърде много се задълбочаваш в това как е оцеляло бебето. Все пак е сериал.

# 22
  • Мнения: 188
Добрия брат Ресул прави пазарлъци,трепери за кожата си.Нали е голям мъж,и във вчерашната серия-щял да я придружи до магазина ама нали можело да го видят.

# 23
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Вили, ти очаквала ли си нещо друго.  Naughty
Пак добре, че я накара да се оперира.

# 24
  • Мнения: 188
Иве-от Ресул нищо добро.
Зилян и тя май друга песен подхвана.
Бре голяма болница,голям спринт направи  Хазар.

# 25
  • Мнения: 161
Боже, тоя Хазар колко бавно загрява. Сякаш Ресул за кеф се мота из болницата, хеле затича се.

# 26
  • Мнения: 188
Как да загрее след като и повярва че е извън Истанбул,Адалъ и той предположи че е там.

# 27
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Другото, което е те мислят, че Ресул е в болницата защото е ранен. Никой не очаква тя да е толкова болна. Все пак тя ги излъжа много добре. Пък и за нейното здраве освен родителите никой друг не му пука.

# 28
  • Мнения: 161
Абе, Вили, вече говори с Ресул, оня се мъчи да го изнудва - явно нещо не е наред. По-важното ми е,ще запазят ли тайната й, защото макар да смятам, че тя трябваше да сподели с близките си, редно е посветените да уважат решението й, особено след операцията, когато е особено уязвима и чувствителна. Тя трябва да избере момента.

# 29
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
 plqsak, гледай първо после коментирай.

Общи условия

Активация на акаунт