Копривщица

  • 20 528
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 867
Нищо. Снежана се опита да направи някакво разместване, за да ни освободи мезонета с камината, но не се получи. Утре като тръгнем на обиколка, най-напред при нея ще отидем за съвет (освен ако ти не си в Копривщица Laughing)
При нас проблемът е, че искаме голяма стая/апартамент за нас и децата. Евентуално можем да вземем и две двойни стаи - на девойките няма да им е за първи път.
Разбира се, ще си проверим и онази резервация дали се пази.

# 61
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
yanita , в София съм тази събота и неделя Wink
Мога да те посъветвам, съвсем накрая, ако нещо нещата не вървят да проверите и на други места за пропаднали резервации евентуално, нищо не се знае.....

# 62
  • София
  • Мнения: 4 867
yanita , в София съм тази събота и неделя Wink
Мога да те посъветвам, съвсем накрая, ако нещо нещата не вървят да проверите и на други места за пропаднали резервации евентуално, нищо не се знае.....

ОК. Ако утре не ни приемат добре - с каските и кожените дрехи - непременно ще те потърся за препоръки  Laughing
А другата седмица ще се чуем за кафе или за каквото там му е времето, нали?

# 63
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
стискам палци и дано времето да е хубаво некст уиик. Sunglasses

# 64
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ние бяхме в хотел Панорама - 3 звезди.Много сме доволни от хотелчето.Изкарахме си страхотно.Приятни мигове, желая и на вас...

# 65
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
Ние бяхме в хотел Панорама - 3 звезди.Много сме доволни от хотелчето.Изкарахме си страхотно.Приятни мигове, желая и на вас...

да, сайтът е много хубав Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 248
Ние бяхме в хотел Сезони, много ни хареса ето и сайта http://www.sezonihotel.com/

# 67
Бяхме в хотел Астра през пролетната ваканция, Имам дете на 7 год. Не знаех почти нищо за хотела, бях чела за него само във форумите . За късмет останахме много приятно изненадани. Домакините са изключително любезни, има приятно вътрешно дворче, правят много вкусна закуска, особено палачинките. Много е чисто и всичко това заедно с атмосферата в Копривщица предразполага към една спокойна почивка. Горещо препоръчвам хотел Астра.   www.hotelastra.org

# 68
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
Бяхме в хотел Астра през пролетната ваканция, Имам дете на 7 год. Не знаех почти нищо за хотела, бях чела за него само във форумите . За късмет останахме много приятно изненадани. Домакините са изключително любезни, има приятно вътрешно дворче, правят много вкусна закуска, особено палачинките. Много е чисто и всичко това заедно с атмосферата в Копривщица предразполага към една спокойна почивка. Горещо препоръчвам хотел Астра.   www.hotelastra.org

Много е приятно когато клиентите са доволни Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 4 867
Стига сте го препоръчвали, че за нас все не остават места! Laughing

# 70
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
Стига сте го препоръчвали, че за нас все не остават места! Laughing

хи хи Mr. Green Wink
има бре, само малко по-рано Wink

ама има и много други хубави местенца, но те бързо се пълнят
ако трябва да сме œестни , истински добрата легловата база не е голяма в града и се пълни бързо
но ако някой оœаква някакъв хипер лукс 5 звезди - няма в К-ца подобно нещо

по-скоро любители на малки, семейни, уютни, тихи и спокойни, битови хотелœета

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 15:56 от Liorena

# 71
  • Мнения: 794
И ние сме били в "Астра" Simple Smile

А супер кръчма - "Старата круша" !!!!

# 72
  • Мнения: 803
Преди десетина дена бяхме в Копривщица. Отседнахме в х-л "Козлеков" http://www.hotel-kozlekov.com/bg/index.php
Платихме  40лв за двойна стая. Стаите са хубави, има топла вода постоянно. Леглата бяха супер удобни,беше чисто. Останахме много доволни, персоналът беше любезен, а и кухнята им е добра.
Препоръчвам също и механата към хотел "Бащина къща" - много вкусно, любезен персонал, както и "Чучура"
"

# 73
  • Мнения: 1 906
Ние бяхме в хотел Панорама - 3 звезди.Много сме доволни от хотелчето.Изкарахме си страхотно.Приятни мигове, желая и на вас...

И аз съм много доволна от хотел "Панорама"  Peace  Peace  Peace

# 74
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
Ние бяхме в хотел Панорама - 3 звезди.Много сме доволни от хотелчето.Изкарахме си страхотно.Приятни мигове, желая и на вас...

И аз съм много доволна от хотел "Панорама"  Peace  Peace  Peace

да, Панорама имат и нова част мисля, и изглежда много хубаво на сайта Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт