АФК-Пътят на Емир ~159~Има ли по лошо от страдащата човешка душа?

  • 46 903
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Това според мен доста се отнася за същността на Зюлял,поне от това,което видях днес.Може да не и е толкова отрицателна ролята.
"Не следвай чуждите пътища,върви по своите.Изкачвай своите върхове.
Не се сравнявай с другите,изчакай своите врагове."
И с това ви пожелавам Лека нощ Hug

# 46
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Тази вечер ФЕмир ми липсваха ужасно много.. Sadможе би по- нататък ще свикна с новите лица, но за сега ми е трудно да ги приема... Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 21 201
Ако някой не е успял за гледа епизода, тук може да го изгледа.


http://diziizle24.com/adini-feriha-koydum-68-bolum-izle-7-eylul-2012.html


# 48
  • Мнения: 0
Аз ще продължа да гледам сериала главно заради Чаги,той заслужава нашето внимание.Но не бих могла да възприема напълно новия сюжет.За мене сериала свърши със 67 епизод,това тук е нещо ново.Какъв ли е рейтинга,сигурно доста ще падне,ако не тази седмица,то другата със сигурност.

# 49
  • Мнения: 0

Тази вечер ФЕмир ми липсваха ужасно много.. Sadможе би по- нататък ще свикна с новите лица, но за сега ми е трудно да ги приема... Rolling Eyes
АБСОЛЮТНО СЪГЛАСНА!!!

# 50
  • Мнения: 21 201
Трябва да Ви кажа, че познавам момче със съдбата на Емир, само, че загуби не само жена си, но и нероденото си дете. Беше се погребал жив. Годииииини минаха докато създаде отново семейство, аз бях близка със съпругата му и неотдавна се видяхме, имах чувството, че като ме видя и се натъжи, може би си спомни за нея. Та във връзка с това, се съмнявам Емир да се излекува скоро и ако отново има любов на хоризонта, то тя, ще е към края на сезона, а защо не и в четвъртия сезон.
Лека Ви нощ и от мен. Hug

# 51
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Наде, лека! Hug   Ох, и четвърти сезон ли... ooooh! ooooh! ooooh!

# 52
  • Мнения: 0
Трябва да Ви кажа, че познавам момче със съдбата на Емир, само, че загуби не само жена си, но и нероденото си дете. Беше се погребал жив. Годииииини минаха докато създаде отново семейство, аз бях близка със съпругата му и неотдавна се видяхме, имах чувството, че като ме видя и се натъжи, може би си спомни за нея. Та във връзка с това, се съмнявам Емир да се излекува скоро и ако отново има любов на хоризонта, то тя, ще е към края на сезона, а защо не и в четвъртия сезон.
Лека Ви нощ и от мен. Hug

Лека Hug Hug HugДействителноста е това Peaceно на филм е друго Peace

# 53
  • Мнения: 11 820

Наде, лека! Hug   Ох, и четвърти сезон ли... ooooh! ooooh! ooooh!
не ни трябва 4-ти защото ще стане боза

# 54
  • Мнения: 0
Аз се съмнявам дали този 3ти сезон ще изкара до края,а за 4ти е просто абсурд.Защото ако е много нисък рейтинга ще го прекратят без време ,както се е случвало и с други сериали.

# 55
  • Мнения: 0
Лека и спокойна нощ и от мен!!!

# 56
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Спокойно, момичета, никой не е казал,че ще има четвърти сезон, чакайте да видим трети, докъде ще го докарат, та тогава ще мислим... ooooh!

Лека нощ и от мен! Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 0

Спокойно, момичета, никой не е казал,че ще има четвърти сезон, чакайте да видим трети, докъде ще го докарат, та тогава ще мислим... ooooh!

Лека нощ и от мен! Hug Hug Hug
Лека Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 3
Лека нощ и от мен момичета Hug

# 59
  • Мнения: 12 719
Айсун и Корай:
К-Тук е трудно да се идва.Фериха..Фериха която е до Емир...
Ай-И Емир който е до Фериха...Човека Емир..Само 3 месеца минаха.
Аз искам той да изскара болката си навън какво да кажа сякаш пред очите ми сина ми от живота отново се върна към смърта.
Корай , Емир сякаш не живее.Сякаш си казва Да умра и да се спася.Моя син вече не е човек.Моя син не живее и ние нищо неможем да направим.Днес ми се обадиха от полицията, отново се забъркал в беля.Това ли е съдбата която го задържа ?
Всеки момент съм в страх сърцето ми е в страх че ще получа лоши новини за него живея със страх.Сякаш да умре и да се спаси си казва.
Корай-Емир не се придържа към живота вика смърта
Вика я защото за него тази смърт е прегрътката с Фериха за него това означава.
 Ай-Фериха беше живота на Емир нали ?
Емир изгуби живота си.
Не му остана нищо за губене душата му дори е празна различен е.

Общи условия

Активация на акаунт