Мъжът Везни

  • 97 313
  • 614
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 246
аз познавам коренно противоположна на посочения пример везна ... явно не е от зодията

# 151
  • Мнения: 4 611
Е, то се знае, че човек не е зодията си, освен слънце във везни има асцедент, луна и т.н. които също са много решаващи. Кой знае той какви зодии в тези планети е насъбрал, че да е такъв.  Laughing

# 152
  • Мнения: 5 000
Идвам с въпрос и да споделя моя опит с Везните.
Познавам няколко мъжки Везни, никой от тях не е имал сериозна връзка над 3-4 месеца, но все обясняват, че много искат, че са романтични, всичко правят за жената и т.н., а единия си е виден женкар и вършее където и с която му падне.
Наскоро се запознах с един, който ми допадна, само че нещо не му разбирам държанието. Хем ме харесва, хем "бяга по тъча". Малко дръпнато започна да се държи сякаш след първоначалните свалки. Аз трябва да съм активната, а не обичам да се натягам, аз да предлагам да излизаме, аз, аз, аз..
Според вашите наблюдения какво ще кажете, как мога да си обясня това поведение?

# 153
  • Мнения: 5 386
Ами, по-напред в темата е коментирано достатъчно за непостоянната и странна природа , да , има необяснимо отдръпване, дали и самият Везни знае защо- загадка. Да, когато явно решат, че са се приближили , решават да се отдръпнат за известно време и да размислят , да решат какво искат и дали го искат изобщо, дали ще се справят с приближаването и сближаването, дали искат точно с дадения човек да си губят времето и да установяват трайна връзка. Ами, колебания.... Пък и те искат все нещо повече - някоя по-по от предходната, може да си мислят, че докато са с една , изпускат много други по-... Тоест, проблемът е техен.  Аз съм виждала мъж Везни да обича и да не се оглежда за нова или за по-по- най , но дали това може да е задълго, не зная.

# 154
  • Мнения: 5 246
аз съм така в едногодишна вече връзка с мъж везни , все аз , аз , аз , но поне ме слуша . Мисля, че за сега няма забежки с други жени.

# 155
  • Мнения: 797
 От огнените зодии според мен за мъж Везна е най-подходяща жена Лъвица.
[/quote]
Аз попаднах на такъв колеблив, неподържан, мързелив чаровник преди време. И ако някой ми беше казал какво ще изтърпя щях да се гръмна или да си отрежа органа. Най-много от всичко мразя мъж да се държи с мен така сякаш съм уличница която може да има, при покожение че не изневерявам, домошарка съм, забавна и мила.
От първия ден идваше да се преструва че помага на колегите ми, всичките мъже, постоянно мяташе погледи. Още от първия път му казах че съм алергична към цигари. И до днес се примирих че такива инати не се променят. Ако чаках докато ми признае щях да влезна в климактериума. Ако беше в ерата на Дон Жуан щеше повече да му приляга. Твърде малко са яли бой от баща си тези мъже. Така ме дразнеше с разговори че всяка жена му се моли, че е спал с половината Испания когато е работил, както и със съселянките му.
Влияе се много от тъпите му приятели, на които в сериозна връзка споделя за мен като п..... всички подробности. След това те ме гледат накриво. Изобщо искам да кажа че е работлив, но не спестява, всички приятели го използват. Викат му Левски, да не кажа че от услуги не му остава време да види родителите си.
Никога не е идвал в добро настроение, пуши като комин от нерви, лъжеше че пие бира до една бутилка, най-много две чаши. Един път го запознах със зетя и компанията на рожденния ми ден. Провали ми празника защото се напи и изчезна уж да си купува трета бутилка, а по моя сметка да вземв телефоните на всички от женски род..... Опита се да ме накара да правя неща в секса, от които се отвращавам. Когато го обидих трудно забрави. Да не кажа че натам в живота ми го вгорчи желанието да излизам с него. Никога не бях срещала толкова егоист човек, каза ми да ми даде телефона си аз да му се обаждам. В началото на връзката под мои команди и настояване беше романтичен. Когато се разделихме за малко ми каза че романтиката я разредил заради скандала и обидите на почивката, където му казах че е нимфоман. След това ми каза че надали друг мъж щял да ме търпи и харесва, при това че му показах профила си в елмаз и сериозните предложения за брак;) винаги съм имала много мераклии, но като кутцуз избирам най-дръгливия кон.
Извинявам се на всички мъже везни, но отсега нататък, ще се опитвам да затварям очите когато разбера че един мъж е везни и ще ги избягвам както бягам от антихриста.
След като изкопчи от нежната ми ранима лъвска душа ме са ме наранявали и друг път и са ми изневерявали постоянно се държи така сякаш съм му курвата за забавления. Говори цинизми.
Примерно в началото ме хвалеше пред хората, сега казва че аз съм жена само за любов.
Дразни ме че не уважава родителите си, въпреки че е ходил по чужбина, за да търси монети римски и има отделна къща близнак и горен етаж върху родителите си, нито една стая не е обзаведена. Всичко в новата му къща е бетон. И не знам честно той на какво разчита, понеже разбра че имам влог ме е тормозил да му давам пари. Най си мисли че е бог в леглото и ще намери жена да го издържа. Всички пари които намери ги хаби за цигари, алкохол и курви най-вероятно.
Смее ми се и казва колко щяли да му завиждат ако жена го издържа. Най-много ме дразни това че когато познават един човек не се съобразяват с характера му и това което този човек им е забранил да му казват, а го провокират.  Разбрах че е ревнив късно. Казах му че съм израснала с майка, че татко е изневерявал много и се дразня когато мъж парадира че го харесват. Въпреки това един ден ми съобщи че ще води две рускини, на най-добрия му приятел (този който му е шеф и не му плаща осигуровки, а само го предлазполага към пиене и пушене) приятелки които 5 години идвали да участват в джип състезанието. Е това вече ме ядоса. При положение че имаш ревнива приятелка да я запознаеш с две курви....да им отваряш вратите и да им се усмихваш.... Отгоре на всичкото на другия ден ми каза че едната била по-учена от мен. Дори веднъж не се е поинтересувал как с какъв зор се учи и вземат изпити по микробиология. След като ме остави у нас му казах по телефона че не може да ме заблуждава, да ме наранява, виждам че ги харесва, казах му че вероятно е имал мимолетни сексове с тях след като са изпили 20 бири. И той дойде на другия ден да се извинява, да ме заблуждава. Всъщност не можа да ме оцени.  Дори се усъмних че парите които му заех ги е похарчил по тях.
Изобщо няма такова безочливо животно. Крие си личния живот.
След последните събития, съм на мнение че аз ще получа някакъв рак ако всеки ден ми казва колко другите го харесват и как еди коя си била по-учена от мен, как не мислел за мен и да ме унижава. Съгласна бях вече да се омъжа за импотентен, но съвестен домошар и човек с ценности.
Отколкото да изглеждам като парцал. Толкова многооооооо секс видях от тоя човек, че вече се чувставах насилена... И не може да се имаш за много добър, да изтъкваш че всички жени са доволни от тебе, а да се постараеш един месец в любовната игра и след това буквално да ги тормозиш по нощите.  След това нечистоплънетен. Буквално ми изтръпваха ръцете от умора за да го махам от себе си. Обичат да покоряват и да задушават в леглото като паразит. След 8 месеца в които се виждахме щом го досърби, и се досещах че или има друга или само се прави на зает реших да приключа с тормоза. То бива вечер, но и сутрин, в 1,2, и в 6, когато най-ми се спи. Това си е чисто издервателство. На сутринта бях като парцал, а ходя и 4км на работа пеша, направо се чядя как го изтърпях. Та така....сега кажат ли че са везни, аз дори преди това ги познавам по безкрайното бърборене и мрънкането.
Извинявам се ако надух темата, но съм чувствителен човек, винаги съм го балансирала, казвах му истината по подходящ начин. Един път не получих похвала за ястие или добре спретнат вид.
Никъде по форуми и писане с други мъже не получих отговор защо се отнасяше така грубо и очакваше че ще го търпя. Защото казваше че майка му можела да ни готви като се оженим. Слава на Богу че   бавно но славно си доказах че няма да съм щастлива. Мога да бъда щастлива с някой който е смирил егото си и ме оставя да се наспя поне. Но просто като всяка лъвица слагам на пиедестал мъжа до себе си, угаждам и го провъзгласявам за нещо повече. Извинявам се за дългия пост! И смятам че от една зодия мъжете и жените са коренно различни. Наложи се за всяка една дума която ми е казал да си получи заслуженото, вдигаха му гаджетата ми, опозорих го пред цялото село(в родопите) и разказах какъв е и се надявам че вече няма да посмее да се държи с жена като с парче плът!

Последна редакция: пн, 06 ное 2017, 11:28 от Blagoslovena

# 156
  • Мнения: 5 246
това няма нищо общо с везните

# 157
  • Мнения: 5 386
Влиянието на приятелите, неправеното на комплименти,липсата на похвали, непризнаване на чувства, които изпитва...познато ми е.
Обаче, много объркан пост, не разбрах доста от фактите, изгубих нишката на няколко места...
 Разбрах болката и унижението- съчувствам и питам защо 8 месеца го търпя това? Избор ли нямаше?

# 158
  • Мнения: 5 246
Аз също не разбрах нищо . Явно не зависи от зодията . Нито е нифоман ( за жалост) , нито егоист.

# 159
  • Мнения: 11
Идвам с въпрос и да споделя моя опит с Везните.
Познавам няколко мъжки Везни, никой от тях не е имал сериозна връзка над 3-4 месеца, но все обясняват, че много искат, че са романтични, всичко правят за жената и т.н., а единия си е виден женкар и вършее където и с която му падне.
Наскоро се запознах с един, който ми допадна, само че нещо не му разбирам държанието. Хем ме харесва, хем "бяга по тъча". Малко дръпнато започна да се държи сякаш след първоначалните свалки. Аз трябва да съм активната, а не обичам да се натягам, аз да предлагам да излизаме, аз, аз, аз..
Според вашите наблюдения какво ще кажете, как мога да си обясня това поведение?

Имах 3годишна връзка с мъж Везни.Отдръпват се нарочно от време на време.Не обичат преследването и притискането(като повечето мъже).Остави го на мира тогава,той сам си идва.Обича нежните,мили,красиви и добри жени.Но да има и лек отпор от тях,но без грубост.Колебливи са,много суетни и искат да са ценени.Подозрителни,не са ревниви,обичат свободата и лесно раними-не го казват обаче и не го показват.

# 160
  • Мнения: 5 386
Идвам с въпрос и да споделя моя опит с Везните.
Познавам няколко мъжки Везни, никой от тях не е имал сериозна връзка над 3-4 месеца, но все обясняват, че много искат, че са романтични, всичко правят за жената и т.н., а единия си е виден женкар и вършее където и с която му падне.
Наскоро се запознах с един, който ми допадна, само че нещо не му разбирам държанието. Хем ме харесва, хем "бяга по тъча". Малко дръпнато започна да се държи сякаш след първоначалните свалки. Аз трябва да съм активната, а не обичам да се натягам, аз да предлагам да излизаме, аз, аз, аз..
Според вашите наблюдения какво ще кажете, как мога да си обясня това поведение?

Имах 3годишна връзка с мъж Везни.Отдръпват се нарочно от време на време.Не обичат преследването и притискането(като повечето мъже).Остави го на мира тогава,той сам си идва.Обича нежните,мили,красиви и добри жени.Но да има и лек отпор от тях,но без грубост.Колебливи са,много суетни и искат да са ценени.Подозрителни,не са ревниви,обичат свободата и лесно раними-не го казват обаче и не го показват.
Да, искат на пръсти да се върви покрай с тях, да - искат да са ценени и да са специални, да- обичат и търсят красотата, тактичността, изискаността и деликатността на жената, но от своя страна те не дават много, не са всеотдайни. И много бързо и лесно се обиждат и отдръпват. Като да вървиш по ръба на скалата - изморително е. Иначе пък са сравнително безопасни....... не е като да си имаш работа с овен или козирог, примерно.

# 161
  • Мнения: 797
Аз също не разбрах нищо . Явно не зависи от зодията . Нито е нифоман ( за жалост) , нито егоист.
Извинявам се Злодеида. Ама не си била ти с него за да знаеш. Да предположим че аз съм с по-слаба сексуалност но такова чудо не мога да понасям. Слава Богу че след него срещнах точния човек-мм.
И пиша объркано, защото съм темпераментна като всички лъвици. И се изнервям само като си спомня.

# 162
  • Мнения: 5 246
Оооо сега те разбрах, имам дъщеря лъв ...

# 163
  • Мнения: 646
Аз с по-странно същество от Везната, с която имах неблагоразумието да се занимая напоследък, не съм срещала. Laughing Не мога да го разбера и това си е. Днес не мога без теб, утре не те познавам, иди ми-доди ми, играем си на криеница, после на гоненица, за нищо не настоява, ама пък не се и отказва; не знам какво иска, честно... Като гледам и той май не знае. Понякога е забавно, но често е и изтощително.

# 164
  • Мнения: 797
Здравейте. Аз съм уж от белите лъвове, на 2 август. По въпроса на Уan  и последната потребителйа която е писала. Такива са си. Искат другия пол да не знае колко ги харесват,много трудно вземат решение и съответно все се размотават. Примерно моя човек не можеше да отказва на приятели, не стига че работеше по 12 часа а и само го мъкнеха използвачи а да реже дърва а да носи. Едвам почине и е готов. Винаги си казвах че ще го науча да казва не но не успях. По въпроса с жените останах с впечатлението от четене на зодии че везна мъж бързо е забелязван в компания и без да сваля някой дори с усмивка печели женската компания, но проблема му е в задържането. Обяснете на вашите хармониращи везни че ви е нужно повече да ви се обаждат, да ви казват че ви обичат. Че ви уважават. Моя човек беше казал че ако ми признае че ме обича трябвало тогава да се оженим. Такъв бил. Така че по-странни птици от тях и козирозите не съм виждала. Естествено не може да се съди за зодията от един мъж. Иначе имат и положителни черти;) така съм забелязала че човек когато хареса дадено момиче и си мисли че е ниво под нея или много е влюбен, везната става....наораво муцка. Взема те от работа, мен ме вземаше когато е валяло, обажда ми се и ми казва че вали и щял да дойде да ме вземе да не се намокря. От тях не могат да се изкарат грсм емоции, нито чувства, те показват любов с жестове. След това жената трябва да ги оцени, да ги похвали. Иначе те не са по хваленето и мислят че нищо не правят добре. Когато казах на моя бивш че искам повече жестове, ги получих. Учат бързо какво искат жените. Но мен лично ме умаряше постоянното им мърморене и смяна на настроенията. Стигат си ми моите;) Все недоволни.

Общи условия

Активация на акаунт