Отговори
# 30
  • Мнения: 654
Ако трябва за всеки клип ще докладвам....трябва ли?

# 31
  • Мнения: 183
Moмичето е писало, че е на 11 и не е девствено. Съгласява се на всяко предложение за секс.
Изгледах всички клипове и съм отвратена.
До колкото виждам, няма някой, който да ги подтиква.Аск е сайт за задаване на въпроси, всеки имащ достъп до интернет и камера, може да отговаря на въпросите автоматично с видео отговор. Ако някой ги е подтикнал, едва ли ще го направи толкова открито.
Нямам думи,нямам..

Подайте сигнал към целия профил.Не са само 1 или 2 клипа, а сигурно към 20..
на описание на сигнала обърнах внимание, че има и доста хора, които са писали не детето. Дано ги намерят- болни мозъци
аз постнах линка, мисля, че ще видят всичко, ако искат в полицията или докъдето са подадени тези сигнали

# 32
  • Мнения: 21 455
Гледам, че и във ФБ въпросът се дискутира. Дори е посочено името на човека, за който се предполага, че подтиква момичето да качва клипчетата.

# 33
  • Мнения: 183
Гледам, че и във ФБ въпросът се дискутира. Дори е посочено името на човека, за който се предполага, че подтиква момичето да качва клипчетата.
може ли линк ?

# 34
  • Мнения: 2 182
и аз искам

# 35
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Б*аси майката, без извинение!

Трябва да го кастрират този/тези! Без упойка!
Къде е тази група във ФБ?

# 36
  • Мнения: 21 455
.

Последна редакция: пн, 10 сеп 2012, 01:20 от Дидева

# 37
# 38
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Този Станимир има само малки момиченца и момченца в профила си. Ужас......

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 262
Може да звучи крайно, но след като прочетох отговорите на момичето в профила й в този отвратителен сайт, съм на мнение, че това дете вече е увредено психически! В потрес съм! Едва ли всички деца, които са оставени без постоянен надзор, се занимават с такива неща! Shocked

# 40
  • Мнения: 654
Колко ли са разпознали детето и нищо не са направили...........

# 41
  • out of space
  • Мнения: 8 573
"Покажи си пишката".....
Майната  на малката ку*ва, тя ще си е такава и след всеки сигнал. Дребният, как?
Бах ти педофилите мръсни, смърт!

# 42
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Къде се намира това?

# 43
  • UK
  • Мнения: 958
Болна история... Направо нямам думи. В аск човек може да стане свидетел на такива деградации, че ... не знам вече и аз.
http://ask.fm/galq1916

Виждам, че темата като цяло е за идните поколения и нямаше как да не споделя на какво се натъкнах преди няколко дни. Какво се случва с децата?!

Калинка, Търговище не е ли?

# 44
  • Мнения: 46 526
Разрових гугъл, да, Търговище е:
http://www.panoramio.com/photo/67731935?tag=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D … D0%B8%D1%89%D0%B5

Отвратително...
Сигнализирах и на двата линка.

Общи условия

Активация на акаунт