Подсъзнанието може всичко 52 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 65 603
  • 740
  •   1
Отговори
# 645
  • BG
  • Мнения: 390
Mam4е, зареди ме положително притчата.
Пожелавам на всички срещи само с хора с добри сърца.

# 646
  • София
  • Мнения: 67
Всяка убава мислА ако не бъде подплатена с действие си остава една O a може и  Mr. Green






Една патка мислила, мислила и . . .


Една патка мислила, мислила и умряла. Друга патка като видяла как се споминала първата решила, че мисленето е опасно за здравето и спряла да мисли, не мислила, не мислила и тя умряла. Трета патка като видяла нещастието сполетяло другите две се уплашила и решила, пет минути ще мисля, пет няма да мисля и така, мислила, не мислила, мислила, не мислила и тя умряла. Четвърта патка потресена от нещастния край на съпатките си, решила да изчисти съзнанието си и почнала да медитира, медитирала, медитирала и умряла.Щеста патка, решила, че отговора е в книгите, чела, чела и умряла. Седма патка решила, че отговора е в здравословното ядене, яла, яла и умряла. Осма патка решила, че трябва да учи, учила, учила и умряла. Девета патка решила, че май е по-добре нищо да не прави и легнала да спи, спала, спала и умряла. Една бяла сова,наблюдавала неуспешните им опити да се борят за живота си, смяла се, смяла се и така весело си живяла, докато и тя умряла.






 Laughing

А къде е петата патка ? хахахахх



Dess, действието ми е къдренето с маша или каквото друго измисля  Laughing, а тази притча за патките, моята мила майка ми я разказа преди много, много време,  Hug
А и съм абсолютно убедена, че " реалността ти е в твоята глава", т.е. това което мислиш е твоето днес и утре и.... така.
Прекрасен ден на всички   bouquet



# 647
  • Мнения: 185
Добро утро, БОГИНИ И ФЕИЧКИ, ОБИЧАМ ВИ, ДНЕС ЩЕ БЪДЕ ЕДИН ПРЕКРАСЕН ДЕН!
http://vbox7.com/play:f672ebc2
принципно за патките, совите, лебедите и другите пернати и непернати.......



ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ yes


продължавам да чакам насоки за финансовото възпитание на малкото ми богинче Wink

# 648
  • Мнения: 3 117
Eдна патка мислила, мислила и умряла. ........

Пък аз предлагам да сложим приказката за патките на първа страница.
Не, чакайте, имам по-добра идея, направо да вземем да сменим заглавието на темата!  newsm10

# 649
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Мислиш,  учиш., медитираш, въртиш, сучеш... и накрая стигаш до извода, че F**k it! е единствено правилният отговор на всичките ти екзистенциални въпроси Mr. Green



 Joy Joy Joy Joy Joy
 Peace

,,Истина е, че само част от живота ти зависи от самия теб – роля играят другите и пълната случайност, и последствията, до които те водят.’’ hahaha

Въпроса е дали изобщо имаш понятие на къде си тръгнал обаче
Иначе ако искаш нещо много силно то се получава, но пътищата божии са неведоми - до там

# 650
  • Мнения: 10 757
Eдна патка мислила, мислила и умряла. ........

Не, чакайте, имам по-добра идея, направо да вземем да сменим заглавието на темата!  newsm10

Защо не? То и без това вече толкова рядко се случва нещо градивно в тази тема  Joy

# 651
  • Мнения: 3 117
Защо не? То и без това вече толкова рядко се случва нещо градивно в тази тема  Joy
Индиректните обиди пък са самата градивност 'щото.

# 652
  • Мнения: 10 757
Защо не? То и без това вече толкова рядко се случва нещо градивно в тази тема  Joy
Индиректните обиди пък са самата градивност 'щото.

Нещо не те разбрах.............??

# 653
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Защо не? То и без това вече толкова рядко се случва нещо градивно в тази тема  Joy
Индиректните обиди пък са самата градивност 'щото.

Нещо не те разбрах.............??
Тоест, някои по-напреднали в личната си еволюция бели птици май забравят, че и те са били на етап първа патка Wink

Няма нужда да вкарваме ССФ тон в темата и да сплашваме паткопотока. Новите ще се научат, после съвсем логично ще емигрират във форума за сови -  всичко по реда си Hug  

# 654
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
Совите не са това ,което бяха  Joy  Дайте по позитивно и с чувство за хумор да се гледа на нещата.  LaughingСетих се за тази статия. http://businessfairytales.blogspot.com/2011/01/blog-post_1886.html

# 655
  • Мнения: 79
Не съм от новите,но  май чак сега  хванах градивността на темата,за което благодаря на редовно пишещите и поддържащи позитивизма в темата.Сигурно започвам да се превръщам от патка  в нещо друго.Ох,дано да е поне в лебед...

Последна редакция: ср, 10 окт 2012, 23:41 от Lily Rose

# 656
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Защо не? То и без това вече толкова рядко се случва нещо градивно в тази тема  Joy
Индиректните обиди пък са самата градивност 'щото.

Нещо не те разбрах.............??
Тоест, някои по-напреднали в личната си еволюция бели птици май забравят, че и те са били на етап първа патка Wink

Няма нужда да вкарваме ССФ тон в темата и да сплашваме паткопотока. Новите ще се научат, после съвсем логично ще емигрират във форума за сови -  всичко по реда си Hug  


Жалко , целта на поста ми бе само усмивка , хумор ..... и добро настроение  Rolling Eyes



Цитат

С много чувство за хумор, самоирония и духовити сравнения Джон Паркин ни предлага да възприемем една нова нагласа към т.нар. „проблеми" в живота. Да кажеш „Майната му" на работата си - обяснява той - не значи да я зарежеш, а да се освободиш от нуждата да бъдеш перфектен и да си позволиш да работиш толкова добре, колкото можеш.

Да живееш с чувство за хумор. Да придаваш по-малко значение на нещата. И да не се вземаш твърде насериозно - това са опорните точки на философията „Майната му", която всеки един човек би могъл да следва.


От линка който ти сама даде  Hug

http://www.hiclub.bg/Article.asp?ArticleId=1560161

# 657
  • Мнения: 0
Здравейте !
Не съм спирала да чета темата,но малко изпуснах тези дни и имам да наваксвам,като гледам доста.Изчитайки последната страница виждам,че сте на тема пернати,  Simple Smile,а аз отдавна  се каня да ВИ питам нещо свързано с това ,но все отлагах и ако сега не питам няма кога да е просто.
Та значи от поне два месеца дори повече постоянно ми се набиват в погледа пера от  птици. LaughingВървя си по пътя и хоп перо точно пред мен, излизам да пуша и на терасата хвърка от някъде си перце и си лети бавно-бавно набивайки се буквално пред очите ми. Влизам си в нас един ден и на земята до вратата на терасата гледам нещо ...   приближавам се и естествено какво да видя Laughing перце,поглеждам през прозореца  на работа и от външната страна се заплело едно сиво пухкаво перце,което вече цяла седмица си седи. Имаше вятър и то доста силен,който го вееше и дъжд валя, и още си е там.Днес отивам на работа и малко преди входа на сградата едно голямо лъскаво перо от гълъб.Отивам по-късно да пуша един фас на въздух и опааааааа.... пада ми на крака нещо хммм ....   newsm78 малко перце .Излизайки в обедна почивка точно пред входа слизам стъпалата и какво си мислите виждам........ТРИ СИВИ ПУХКАВИ ПЕРЦА,НО ТАКА ЗАЕДНО  СРАСНАЛИ,СЯКАШ НЯКОЙ ГИ Е ОТСКУБНАЛ ЗАЕДНО .Не знам дали успях да  обясня как изглеждаха точно,но в крайна сметка въпросът ми е КАК ДА ГО РАЗБИРАМ  ТОВА ?Освен,че вече  се усмихвам като  видя пера друго не ми хрумва. Та ще се радвам да чуя и Вие какво мислите или пък ако е чувал някой нещо подобно да сподели,че не знам вече  и аз. Wink Извинявам се,че се поотплеснах с писане ама спирам вече наистина Simple Smile Simple Smile  bouquet bowuu

# 658
  • Мнения: 185
прочети на първа страница за Ангелите и Ангелотерапията, перата са техни знаци Hug

# 659
  • София
  • Мнения: 2 968
Здравейте,
може ли да ме посъветвате как мога да въздейства на друг човек да поиска да работи с нашата фирма и да сключим договор. Благодаря предварително, ако можете да ме посъветвате с техники и ритуали.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт