Подсъзнанието може всичко 52 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 65 535
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1
Здравейте,
може ли да ме посъветвате как мога да въздейства на друг човек да поиска да работи с нашата фирма и да сключим договор. Благодаря предварително, ако можете да ме посъветвате с техники и ритуали.
Мила, не ми се обиждай моля те, но тук не правим магии и заклинания  Peace Темичката е за духовно израстване, самопомощ, помощ на близките. Не мога да си представя как ще повлия на кармата ти, ако опиташ чрез ритуал да въздействаш на свободната воля и на избора на друг човек.  Hug

# 661
  • Мнения: 79
За всички "позитивки" в темата  Hug Hug Hug БЛАГОДАРЯ ВИ!
А на тези,които четат отскоро - пожелавам много сила и вяра. Hug Hug Hug Потърсете ги първо в  себеси,тогава нещата ще започнат да се случват.Трудно е,но не е невъзможно newsm10

# 662
  • София
  • Мнения: 2 968
Здравейте,
може ли да ме посъветвате как мога да въздейства на друг човек да поиска да работи с нашата фирма и да сключим договор. Благодаря предварително, ако можете да ме посъветвате с техники и ритуали.
Мила, не ми се обиждай моля те, но тук не правим магии и заклинания  Peace Темичката е за духовно израстване, самопомощ, помощ на близките. Не мога да си представя как ще повлия на кармата ти, ако опиташ чрез ритуал да въздействаш на свободната воля и на избора на друг човек.  Hug

Далеч съм от мисълта за магии  подобни работи /) просто искам да си помогна, защото много искам да работя с две конкретни фирми.

# 663
  • Мнения: 589
здравейте,
записвам се в темата, за мен от особено голям интерес.

# 664
  • Мнения: 1
Не знам дали няма да повторя нещо, което вече е описано, но от известно време се интересувам от въздействието на кристалите (като аметист, цитрин и т.н.)  и почти всичко,което прочета прилагам върху себе си и в съчетание с желанията по новолуние се получават невероятни  резултати.  Вие използвате ли ги?

# 665
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не знам дали успях да  обясня как изглеждаха точно,но в крайна сметка въпросът ми е КАК ДА ГО РАЗБИРАМ  ТОВА ?Освен,че вече  се усмихвам като  видя пера друго не ми хрумва. Та ще се радвам да чуя и Вие какво мислите или пък ако е чувал някой нещо подобно да сподели,че не знам вече  и аз. Wink Извинявам се,че се поотплеснах с писане ама спирам вече наистина Simple Smile Simple Smile  bouquet bowuu


 Wink Разбирам го, че много пушиш  Whistling
Ангелите ти дават знак  Wink да промениш тази си привичка  Wink







Xубав завършек на седмицата от мен  Grinning

# 666
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Момичета по какъв начин ви отговарят Ангелите , когато ги питате нещо ? / чрез сън, говорят ви , дават ви знаци / . Моите ангелчета винаги ми дават отговор в съня , а при вас как е ?

# 667
# 668
  • Мнения: 185
Момичета по какъв начин ви отговарят Ангелите , когато ги питате нещо ? / чрез сън, говорят ви , дават ви знаци / . Моите ангелчета винаги ми дават отговор в съня , а при вас как е ?
в този ред на мисли, днес дъщеря ми в колата я чух "Ангели, моля ви се мама днес да изкара парички" и след това "ммммм, ще изкараш малко", а на въпроса Ангелите ли ти казаха отрече твърдо, просто се хвана с две ръце за слепоочието newsm78 и не успя нищо смислено да ми каже #Crazy

# 669
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Момичета по какъв начин ви отговарят Ангелите , когато ги питате нещо ? / чрез сън, говорят ви , дават ви знаци / . Моите ангелчета винаги ми дават отговор в съня , а при вас как е ?
В нета Joy
Сериозно - винаги успявам да попадна точно на каквото ми трябва. Или някоя съпатка ще е постнала отговора, или в торентите са качили точната книга в точното време, или ако гледам филм, някой казва нещо, което изведнъж ми замърква - ей такива неща. Научих се да се ослушвам за отговори.

# 670
  • Мнения: 11 761
Аз пък цял ден виждам числа. Вече изобщо не чета и значението им, защото видях всички чифтове на часовника от сутринта, докато заспя, без съзнателно да мисля за това. Поглеждам просто, колко е часът и винаги някакви цифри - 15:15, 16:16, 17:17 и така цял ден, всички числа, няколко дена вече. Joy
Каквото и да искат да ми кажат ангелите, то звучи тогава МНОГО КОМПЛЕКСНО и противоречиво.

# 671
  • София
  • Мнения: 437
Не знам дали няма да повторя нещо, което вече е описано, но от известно време се интересувам от въздействието на кристалите (като аметист, цитрин и т.н.)  и почти всичко,което прочета прилагам върху себе си и в съчетание с желанията по новолуние се получават невероятни  резултати.  Вие използвате ли ги?

Аз мисля да започна с цитрина, но се огледах и в други камъни. Каква литература точно четеш, за да им прилагаш способностите? На мен също ми е интересно действието на камъните, ама вече от толкова неща се интересувам, че не знам къде побирам цялата информация...  Simple Smile

# 672
  • Мнения: 11 761
От фейсбук:

Цитат
Желания по Новолуние
Новолунието през Октомври е на 15.10.2012, от 15:02ч. То също има леки компликации, както някои от последните. Луната веднага започва празен курс в същия час и така до 24:00ч. Препоръчително е да се пише след 24:00ч или казано по-ясно - да се пише най-рано в първите минути на 16.10.2012. Знакът е Везни и темита по него са: хармония, изтънченост,баланс, любов, брак, партньорство, работата в екип, уменията ни да преговаряме, да постигаме споразумения, да бъдем тактични и дипломатични. А за здравето - бъбреци, надбъбречни жлези , тазобедрена област, захарен диабет.

# 673
  • Русе
  • Мнения: 11 924
 
Аз мисля да започна с цитрина, но се огледах и в други камъни.
  Не чета много за камъните, а се доверявам на усета си.
   В момента се радвам на въздействието на един чудесен кристал цитрин - камъкът на финансовото благополучие и усвояването на нови знания, нещо на което се надявам всеки ден.
Лятото, когато си го избирах се колебаех между него и един чудесен кристал - розов кварц. Не си падам по розовото, но явно изпитвам дефицит от романтика, но засега наситеното медено жълто на цитрина ми действа добре.

# 674
  • Мнения: 1
Аз пък цял ден виждам числа. Вече изобщо не чета и значението им, защото видях всички чифтове на часовника от сутринта, докато заспя, без съзнателно да мисля за това. Поглеждам просто, колко е часът и винаги някакви цифри - 15:15, 16:16, 17:17 и така цял ден, всички числа, няколко дена вече. Joy
Каквото и да искат да ми кажат ангелите, то звучи тогава МНОГО КОМПЛЕКСНО и противоречиво.

Знаеш ли и на мен ми се случва така от доста време на сам и аз спрях да им обръщам внимание, но незнам какво означава. Не съзнателно виждам през целия ден всички комбинации. Надявам се да е нещо много хубаво. Пожелавам ти еидн страхотен ден Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт