Подсъзнанието може всичко 52 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 65 503
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Здравейте, включвам се в темата, въпреки че не е по въпроса за кристалите.  Wink
Преглеждах стари публикации, писала съм в първата и втората тема преди години. Тогава обсъждаме нашироко как се прави карта на желанията. Изрязох безброй картинки, карта не направих, но картинките, събрани в едно чекмедже, преглеждам от време на време. Установих, че някои от тях са се случили и по-конкретно - такива, свързани с пътуване, различни места, както и някои хобита и дейности, които съм искала да започна.
Реших да споделя преди да се заема с правенето на нова карта и да следя отново темата Simple Smile

# 691
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте момичета! Чета темата постоянно,и се уча от вас! Стремя се да правя добро на всеки,но сега попаднах в ситуация,да вървя против природата си. Знам ,че някой беше писал, но не си спомням кой и в коя тема как да си получим пари дадени на заем. Със съпруга ми дадохме голяма сума пари на много близък човек и вече втора година не ги връща. Не защото няма възможност, а защото не иска. Вие как се справяте с такива ситуации? Предварително ви благодаря!

# 692
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
http://vbox7.com/play:m7f84ba596    Shocked
Това е потвърждението за силата на Подсъзнанието Hug

# 693
  • Мнения: 3 416
http://vbox7.com/play:m7f84ba596    Shocked
Това е потвърждението за силата на Подсъзнанието Hug
Кажи какво е,че не мога да го пусна сега?

# 694
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Дидиела,изгледах го. Невероятно е!

# 695
  • Мнения: 1
[b]DESSS[/b] Имаш право наистина някой от камъните не обичат и аз това четох вчера в една статия . В пръст също има ефект, но както казах аз обичам течащата вода

shiningsmile   честитo много се радвам за теб  и на мен като че ли някои желания ми се сбъдват, бавно ,но усещам че започват .......... от както съм в тази тема и чета различни статии и книги свързани с тази тема самата аз се промених

# 696
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
http://vbox7.com/play:m7f84ba596    Shocked
Това е потвърждението за силата на Подсъзнанието Hug
Кажи какво е,че не мога да го пусна сега?
[/quote
Трябва да се види ...и не само първи епизод ShockedНе може да се разкаже..Необикновено е ! Hug

# 697
  • Мнения: 1 351
http://vbox7.com/play:m7f84ba596    Shocked
Това е потвърждението за силата на Подсъзнанието Hug

Преди два - три дни докато си домакинствах се сетих за този младеж , показан на филмчетата. Помислих си , че ще е хубаво пак да ми попадне пред очите и да го гледам .....и ето че днес се сбъдна това желание.
  Благодаря ти   bouquet

# 698
  • Мнения: 80
Запис и от мен. Тези неща са интересни за мен и ще ми е интересно да обменям някакъв опит с вас. И да се допитвам до вас понеже вие сте с по-голям опит от мен. Иска ми се да обърна нещата при мен в положителна насока.

# 699
  • Мнения: 1 346
Mozila сигурно няма да ти хареса отговора ми, нооооо вече няколко автора специално по този въпрос споделят, че са го решили след като забравят, прощавата на човека, който поради една или друга причина не ги връща, еми след като ги отпишат обикновено тогава се връщат или от същия човек или идва същата сума като подарък от неочакван източник.
На мен ми се случи същото, след като престанах да ги очаквам, човека ми се обади и ми ги върна до стотинка  Grinning

# 700
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Дива,благодаря ти за отговора!Напротив хареса ми! Защото не бях погледнала от този ъгъл. май наистина трябва да ги забравя,защото така вървя против себе си,против своята природа. И се измъчвам ,че трябва да обидя и да вляза в конфликт с близък човек. Още веднъж ти благодаря!

# 701
  • Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 155
Да ви споделя, предния месец за първи път писах желания благодарение на вашите насоки. В началото нищо, но после..... немога да се оплача, нещата взеха да се нареждат едно по едно.  Grinning
Много съм ви благодарна, че ви има момичета  bouquet
Благодаря на Milena* която ме насочикъм темата   bouquet
Кога е хубаво да пишем желанията този месец?   Grinning

# 702
  • Мнения: 11 746
От фейсбук:

Цитат
Желания по Новолуние
Новолунието през Октомври е на 15.10.2012, от 15:02ч. То също има леки компликации, както някои от последните. Луната веднага започва празен курс в същия час и така до 24:00ч. Препоръчително е да се пише след 24:00ч или казано по-ясно - да се пише най-рано в първите минути на 16.10.2012. Знакът е Везни и темита по него са: хармония, изтънченост,баланс, любов, брак, партньорство, работата в екип, уменията ни да преговаряме, да постигаме споразумения, да бъдем тактични и дипломатични. А за здравето - бъбреци, надбъбречни жлези , тазобедрена област, захарен диабет.

# 703
  • Shumen, Bulgaria
  • Мнения: 155
Благодаря   bouquet

# 704
  • Мнения: 80
Може ли някой да ми даде някакви насоки за писането на желания.

Общи условия

Активация на акаунт