Любители на Котки Тема 65

  • 40 661
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 826
Благодаря за новата темичка   bouquet
Много сладки снимчици на любимите котачета  Heart Eyes
Имам едно въпросче,потърсих в нета,но тук имате повече опит.Котката Меги се разгони и снощи и днес цял ден мяучи,но за сметка на това е кротка  Simple Smile ,та на каква възраст е добре да се кастрира-тя сега е около 8 месеца  Thinking,защото разбрах,че таблетките са вредни да се дават.

# 16
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Здравейте и от нас!

Мис Нели,   bouquet за новата темичка.

* TED CAT*, честита ти свобода и Суши! Наистина е разкошна. Със ранното ставане и нощното неспане и ние имахме проблеми с Мърчо - като стана на около 18м почна да спи. Не че това е много успокоително ... ама поне има надежда някаква.

Фея, съжалявам за зайко. Поне сте опитали.

Деси 02, как е Лъки с крачетата?

Ако някого съм пропуснала - неволно е, моля да не се сърди. (Да си призная много забравям и затова и досега не съм писала така към всеки поотделно, освен ако няма нещо конкретно.)

Ето и малко данък от нас. Снимките са от последните около 10 дни, но чак сега можах да ги кача.

Похапваме: http://tinak.snimka.bg/animals/chocho-m-rcho-i-drugi-kotki.693948.28409988
Така поспивайки си лекуваме крачето: http://tinak.snimka.bg/animals/chocho-m-rcho-i-drugi-kotki.693948.28409991
От камината става добра наблюдателница: http://tinak.snimka.bg/animals/chocho-m-rcho-i-drugi-kotki.693948.28410000


# 17
  • София
  • Мнения: 1 825



Данък, макар средствата да са взети назаем.

# 18
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Здравейте момичета  Hug
Мис Нели   bouquet
Суши е просто уникална красавица.
Теди да те успокоя Мърко продължава да ме буди в 4 часа, сега спи на стълбите, там е най-хладно. Когато реши че е гладен започва  да блъска по ключа ,за да отключи и да нахълта с тропот при мен и да ми обяснява колко е гладен. Аз ставам , храня ги и лягам , започвам да се унасям и той решава че не му се стои в стаята и си отваря вратата , пак със тропане и отива до вратата на терасата , за да стои и наблюдава навън. Дори да махнем ключа от вратата той пак скача и драска, така че аз пак ставам, но вече като стана го мятам на терасата и стои там докато се разбудят всички Crossing Arms
Събаря всичко което е на бюрото и може да се подбутне...

Тина, Лъки не е добре с крачетата, но не е парализа ,а е следствие от болестта, засягат се някакви неврони и така ще си остане.
Много ми е мъчно за него, много по- малък е от брат си . Разликата е една глава....

# 19
  • София
  • Мнения: 204
MissNellie,    bouquet

Стиснати плчета и от нас за предстоящата операция на "пантерката"!

Много  Hug Hug Hug на малката и сладка Суши!

Ето и една снимка от Phillip:


# 20
  • Мнения: 4 116
Да му изям ушите на Филип  Laughing
desi02 , на терасата мирува ли?
Събуждането сутрин е от малкото неща, с които няма начин да се примиря! А и при мене важи правилото, че аз съм шефа вкъщи, не котката. Позволявам й да ми се катери по главата вечер преди заспиване, да мъркоти, да се лигави, но сутрин - твърдо не! Тази сутрин я затворих в коридора и дори не гъкна. Ще се научи, къде ще ходи  Mr. Green
Пък и след всичкия стрес последните месеци, най- накрая се успокоих и мога да спя нормално и искам да спяяяя  Laughing
Стейси Грей , котките от Музея на смеха ли са? Верно е като музей на котката  Joy ама в Габрово май наиситна има много котки!

# 21
  • Мнения: 2 534
Здравейте, ние с малчо Лъки пак бяхме на лекар днес, продължава да има някакви остатъчни хрипове, златен излезе малкия лигльо. Та сега е на някаква пастичка, дето улеснявала дишането, пък аз вече се побърквам да го слушам хрипа ли, не хрипа ли, и да се притеснявам. Самата аз съм в болничен със силен световъртеж и се гушкаме в момента на дивана, а той ми мърка доволен в скута Heart Eyes
Дали може и нас да добавите на първата страничка? Blush

# 22
  • Мнения: 1 027
Честита ни нова темичка!  Party
Котето на броя е разкошотийче!  Heart Eyes  Hug за Суши и Теди
Таняяя, страхотни маци Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
One, стискам палци за малката пантерка Peace
br, какво прави нашия приятел-(полу)зет Оникс? Grinning
Фея, жалко за зайчето Sad, но поне си опитала
profesorkata_1, на разсрочено- С ЛИХВИ!!! Naughty намачки за чистофайника сладък!  Hug
Стейси Грей, страхотни са тези габровлийчета Simple Smile
pisenxeto, да- таблетки- в никакъв случай! мн са опасни! а за кастрация- за женско ни казаха, че най-добре е преди първо разгонване, но иначе няма проблем и след, разбира се Simple Smile Няма проблем и да е на 1-2-3 годинки... Но(!) не трябва да е разгонена, когато е операцията. може, като й мине разгонването, да си запишете час... по-добре да я кастрирате по-рано
Тина, тия твоите момчета са изядени виртуално Crazy сладурковци Heart Eyes
Емел  Laughing какво сладкишче е този зрител
desi02, миличкото Лъки Sad малкото зло е това. нека е жив и здрав душицата! целувки за него и за Мърко
Danny Milanova, Филип е разкошен! Heart Eyes
utopia, бързо да се оправяте с мъника Hug
От мен- едни гръцки бебета с мама Heart Eyes Ходихме за 1 ден до Кавала- нащраках де що коте имаше Simple Smile))))  Crazy
http://prikachi.com/images.php?images/859/5263859c.jpg
и ест- Молинозавърчето Simple Smile почти побрало се в панера  Heart Eyes
http://prikachi.com/images.php?images/868/5263868i.jpg

# 23
  • Мнения: 154
Да си платя и аз данъка

Моите диваци снощи нещо се скараха,  до 12 часа се гониха и 100 пъти ставах да ги усмирявам с пръскалото с вода. Имаше един период, в който спяха до късно, но от скоро пак ме будят в 5-6 сутринта. Единия си намира нещо да търкаля и тропа, а другия драска по телевизора. Ха познайте кой е този дето драска  Mr. Green?

# 24
  • Мнения: 2 534
Много са хубави всички котьовци, искам да ги намачкам Simple Smile))

Ето и аз да платя данъче с едно ИТ-коте:
http://www.picvalley.net/u/2890/2419565512534592641347520249BfJm … ZYaELAJQioFTu.JPG

# 25
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 245
Сони е  добил изражението на очите като Бекс.
Мисля, че Бекс драска телевизора  newsm78.
Сега ще излизам и няма да пропусна да си купя една бира. А сега Герче да познае марката Joy

# 26
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 002
Аз пък гласувам за Сони! Laughing Бирата ми е вече в хладилника!  Joy

Скрит текст:
П.С. Знаете ли, че това е май единствената (сериозна) тема, в която шегите и закачките не се наказват с изтриване на постовете от страна на модераторите. Поне аз останах с такова впечатление след изчезването ми от една друга тема.  newsm78 Какво толкова не можаха да понесат в чувството ми за хумор не разбрах.  33uu Затова за всеки случай си слагам послеписа в скрит текст. Знам ли къде ме дебне някой модератор?!  tiptoe

# 27
  • Мнения: 154
Котьо, за биричка Бекс ли ще ходиш?
Професорке, Котьо позна, Бекс е проклетника  Laughing

# 28
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 002
 Cry  Cry  Cry От мъка ще ида да си изпия Арианата. Joy

# 29
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 245
Котьо, за биричка Бекс ли ще ходиш?
Професорке, Котьо позна, Бекс е проклетника  Laughing

Да, за биричка Бекс.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт