"Системата минус 60"- тема №35

  • 70 538
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 4 884
И аз нямам нови минуси, но гледам да съм системна всеки ден, за да мога да си позволя някое и друго извънредно хапване около празниците и то- без угризения. Simple Smile
Моите закуски са все така потресаващи. Например сутринта закусих 3 пържени яйца с бекон, 4 филийки хляб, 1 банан, 1 мандарина и половин шоколад, както и чаша мляко. Всеки път след такова плюскане ме е яд, че съм егати лакомията и така- до следващия път на закуска. Иначе на обяд ядох зелена салата с репички и лук, но без яйцето в нея, както и едно кюфте на скара. Вечерята я пропуснах, защото имаше китайска храна, а аз без хич мога, ама с малко не мога и реших изобщо да не ям.
Но утре непременно в закуската ми ще има китайски микс от всичко, което е останало от вечерята на другите, както и бекон и каквото още ми хрумне в движение.

Преди 6 месеца много се надявах до края на годината да достигна желаните килограми, но истината е, че времето явно не е достатъчно за тази моя цел, а и прегрешнията и количествата храна, които поглъщам всяка сутрин, си казват думата.
Така, че ще дам отчет в края на декември като за финал на тая година и начало на следващата системна година, но моята цел няма да бъде постигната дотогава.
И пак да се зачудя..... дали някой ден ще се почувствам наистина слаба.... Simple Smile

# 736
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Полихронова И аз съм била студентка и наистина най - достъпната храна са разни пици, дюнери и закуски наоколо. Понякога с колегите ми ходехме на стол. Или пък може да си правиш здравословен сандвич у дома - без масло, с ръжен хляб, зеленчуци, кашкавал... И някакъв плод за десерт. Аз още първата седмица имах минуси. Но без кантар е трудно да забележиш 1-2 кг. По - добре си купи, електронният ми струваше 15 лв.

gabiplus А, трябва да се съберем някой път на закуска и да ти покажа какво мога Wink Laughing

Приятен уикенд!

Менюто - Закуска - (да не повярваш - почти здравословна ) 2 филийки Вита с малко масло и кашкавал и 1 парченце шунка. Малко черен шоколад. Обяд: броколи на фурна. Вечеря - извара.

Последна редакция: сб, 01 дек 2012, 17:22 от gpym4e

# 737
  • Мнения: 3
Добро  съботно утро.Започна нов месец и е добър стимул за едно ново начало.Тази седмица му отпуснах края и не бях системна.Нямам качени килограми, защото не съм прекалявала, но все пак не бях системна  Embarassed Аз ще започна да се тегля по нарядко, защото това май ми стана препъни камък.Постоянно се тормозя и се тегля по не знам си колко пъти и като нямам минус точно, когато го очаквам и си изкарвам разочарованието на масата  Embarassed Прибрах си кантара и ще се тегля чак другата събота.Смятам да го правя от събота на събота.
Менюто за днес:
З- 2 препечени филии с чисто масло, чаша мляко с инка, 1/2 нар
О- салата зеле, варени яйца
В- риба
Сега отивам да си сложа нова линийка с времето и да ще се опитам да съм по сериозна, че ако аз не се стегна няма кой да го направи вместо мен.Сещам се преди време за един пост на Жасмин и по точно за един цитат: " Ако продължаваш да правиш това, което правиш ще продължаваш да получаваш това, което получаваш..."

# 738
  • Мнения: 0
Като цяло килограмите не ме интересуват толкова ... по важно ми е да се чувствам лека и да се пъхна в дрехите си.Имам да махна около 5 килогрма и съм чувала че малкото се свалят по трудно ... преди тренирах постоянно,но нещо много ме домързява в последно време и нищо не правя  Rolling Eyes Rolling Eyes
Днес е началото на нов месец , надявам се да съм по стриктна - знам,че МОГА!
Като пиша тук ми е по лесно Simple Smile Успех на всички със свалянето.До Коледа трябва да отбележа поне 2 минуса  baby_neutral baby_neutral Та нали на Коледа стават чудеса !  Innocent

# 739
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Браво, cvetna77! Мотивацията ти е добра! Само си помисли - и аз преди 5 месеца бях на твоите килограми в момента - винаги е хубаво, като виждаш първата цифра с една десетица по - малко!

Полихронова - купи си карта за спорт. Аз утре ще ходя от 10 - 12 на Пилатес и Бели денс. Ако си от Варна , бих те поканила - иначе наистина понякога и мен ме домързява... Но ти поне нямаш толкова много за сваляне Hug

# 740
  • Мнения: 6
 Flutter FlutterЗдравейте
Закуска-филйики препечени със сладко
Обяд-зеле
Вечеря -риба на фурна с дом.сос newsm78 newsm78

# 741
  • София
  • Мнения: 4 884
И мен много ме мързи да спортувам. Направо съм една анти спортна личност отвсякъде, а осъзнавам колко е важно движението, особено в случаите, когато имаш да сваляш килограми.
Но не- мързел ме гони отвсякъде и това е.
Иначе днес ядох пак много на закуска- 2 пълнени чушки, една препечена филия с майонеза, бекон и половин шоколад. На обяд хапнах малко ориз със зеленчуци, вечеря- домат.

Днес видях в магазина една моя позната, която не повярва как с правилата на Системата може да се отслабва. Между другото аз тъкмо слагах в количката 2 големи шоколада и 2 заквасени сметани, с които смятах да направя торта, и тя ме гледаше доста озадачено, че всъщност аз ям всичко, но по определена схема. Даже ме попита дали пия и някакви хапчета за отслабване. Явно всичко това с нашите системни правила и малките ни победи, отстрани изглежда на хората много невероятно. Simple Smile

# 742
  • Мнения: 21
Отчет за днес З - кифла, О - кюфте с домат, В - салата от зеле и кисело мляко.

Отчет за втората системна седмица + 0,4 кг.  Rolling Eyes След големия минус миналата седмица тази плюс  Sick но продължавам няма да се отказвам заради някакво си плюсче. Снощи бяхме на имен ден и уж нямаше да ям, но не устисках. Сигурна съм че заради това така се получиха нещата. А по празниците как ще се удържам ....
Спокойна вечер   Hug

# 743

Общи условия

Активация на акаунт