Лечебният код

  • 48 784
  • 78
  •   1
Отговори
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Миналият уикенд присъствах на едно изложение за алтернативна медицина. На представянето на ТЕС лекторът се изказа изключително благосклонно за тази книга и метода, който предлага:


Ето повече подробности:
http://culture.actualno.com/news_382297.html

Книгата я има в спиралата. Първото ми впечатление е за две религиозни кукута, които са открили поредната магистрала към щастието (единият от авторите е създател на филма "Тайната"). Затова се разрових из нета за повече подробности и отзивите, които чета също сипят суперлативи. Тук например:
http://www.scam.com/showthread.php?t=6067

Има ли някой запознат/практикуващ метода, който да сподели опит?

# 1
  • Мнения: 364
Делфина фон Ю.,

Опит, за сега, не мога да споделя, но погледни  тук

# 2
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Делфина фон Ю.,

Опит, за сега, не мога да споделя, но погледни  тук
Благодаря.
Отивам да умра от срам Embarassed Кой да се сети да погледне там ooooh!

# 3
  • Мнения: 818
Слушах д-р Лойд,който даде интервю наскоро.Изобщо не мога да кажа,че е куку Simple Smile
Наблегна,че доктор Нестлър от Харвърд,е заявил публично, че цялото лечение на традиционната медицина лекува симптомите, а не причините.
За Лечебният Код,каза че това не е нито Рейки,Реконекшън,енергийни меридиани,нищо от познатото до сега.Това са 4 енергийни канала,които се активират с пръстите на ръцете.Може да правите кода, като лежите,гледате телевизия,говорите по телефона или визуализирате.Минимумът е 1 път на ден,максимум няма Simple Smile

# 4
  • Мнения: 9
На мен книгата ми хареса - най-вече, защото е написана респектиращо, с много задълбочени обяснения, личи си, че хората дълго време са проучвали темата. И друго ми хареса - не са поредните изтъркани призиви за позитивно мислене, а конкретни съвети за лечение. Пробвах ги няколко пъти - не мога да кажа, че ми решиха здравословните проблеми, но определено почувствах облекчение. Например главоболието ми почти изчезна, с другите проблеми още се боря.
Ще се радвам още някой да сподели мнение. И аз в началото мислех, че авторите са "куку", но лично се убедих, че не е така. При всички случаи човек не губи да се запознае с този метод, защото това не изисква ходене на курсове, плащане на семинари, високи такси и други подобни. Ако беше така, хич нямаше да се занимавам - омръзнало ми е от разни "гурута", които уж ще ти оправят живота срещу някоя и друга такса.

# 5
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Благодаря за мненията, хора.

Левитан, и аз съм на същото мнение. Ще дам шанс на метода, защото не искам да пропусна нещо полезно заради антирелигиозните си предразсъдъци.
 

# 6
  • Мнения: 2 761
Прегледах книгата в спиралата,изглежда интересна.Не знам дали върши работа това с 6 минути безконтактен "масаж",но определено може да се научат интересни неща от автора.Не виждам защо трябва да е куку-верно,човекът е верующ,но поне не го натрапва,та не ми пречи да я прочета като я разпечатам.Направи ми впечатление,че често споменава Др.Брус Липтън-някой знае ли от къде мога  да изтегля книгата му?

# 7
  • Мнения: 3 118
За мен този метод показа първия си положителен резултат - върху куче.
Имаше сериозна травма на окото и се виждаха наченки на сиво перде. Уплаших се че ще ослепее с него и пробвах - направих го точно три пъти. Е вече няма следа от пердето, а окото изглежда ОК.
Сигурна съм, че точно този метод помогна, но и факта че животните не са толкова задръстени като хората от емоции.  Peace

# 8
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Аз пък имам успех с куцото краче на канарчето - 3-4 дни го държеше във въздуха - май беше инфектирано и го е боляло. Още след първия път се качи на кацалките, но когато го направих в Прокси - ефектът беше почти моментален и дълготраен.

Пити, за животинки (според моя опит) Прокси е най-ефективно.,

п.п. Интересни коментари за този Код има тук http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=1142&postdays=0& … r=asc&start=0

# 9
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Мерси, Кот.Hug Аз започнах да практикувам - не с Универсалния код от книгата, а със специализираните от английския вариант. Ефект - не знам още, рано е да се каже. Усещам нещо като затопляне и завихряне в точките, а към средата на сеанса главата ми олекна Mr. Green и малко ми се зави свят newsm78

# 10
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Аз опитах варианта на Иван Петърнишки. Но го правих само един път вчера и единственото, което се случи е, че ми се затопли слънчевият сплит в дълбочина и се разкара вечният възел на напрежение в него.

Делфи, кажи на кака за кодовете, които ползваш и откога Hug

# 11
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Аз опитах варианта на Иван Петърнишки. Но го правих само един път вчера и единственото, което се случи е, че ми се затопли слънчевият сплит в дълбочина и се разкара вечният възел на напрежение в него.

Делфи, кажи на кака за кодовете, които ползваш и откога Hug


Каке, като се видя с малко време, т.е. през уикенда, ще ги преведа и ще ги пусна тук. Hug

# 12
  • Мнения: 1 351
Момичета направих това упражнение и какво да ви кажа - така ми е зле и замаяно , че ..... Sick. Така се чувствах и когато за първи път правих ТЕС- ането. Ох, леле майко ....

# 13
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Раздвижила си енергии  Grinning
Настани се някъде удобно и на спокойно място, затвори очи и дай някакъв образ на замайването. След това го разкарай.

На мен ми хрумна да е мъгла и вятър, който я издухва.

# 14
  • Мнения: 624
Ом, ако я намериш цялата книга някъде из нета - свиркай  Whistling  ! Аз намерих файл с първите 30 стр., но общо взето са встъпителни и няма много инфо за основната тема. А ми е супер интересно!  Flutter
Направи ми впечатление,че често споменава Др.Брус Липтън-някой знае ли от къде мога  да изтегля книгата му?

Общи условия

Активация на акаунт