Размисли за тройка

  • 204 691
  • 914
  •   1
Отговори
# 885
  • София
  • Мнения: 449
По-убаво от тройка с две жени няма, или има - четворка, петорка и т.н. Sunglasses Laughing

E, какво е това шопско изказване - нямало - има ве...

# 886
  • Мнения: 317
Ванилия, то трябва да се движиш и в съответните среди за това...
Масово народа е толкова задръстен, че не се намира 3ти за тройка...какво остава друга 2ка. Simple Smile
Така е, затова е добре да се мисли за екскурзия в чужбина, където да се вметне начинанието. Там хората не са толкова ограничени и са го измислили грамотно. Говоря за Испания, Германия и Холандия. В САЩ не е толкова грамотно, но пак става.

# 887
  • Мнения: 1 262
Мани, мъжът ми взе да ми предлага тройка с мъж, белким ме склони за нещо, че съм ужасно асексуална напоследък. АМа и за тройки нямам желание.  Stop Аз съм от задръстените.  tooth

# 888
  • Мнения: 1 262
То в реалната природа няма анален и орален ама... човешкия род е над природата.   Joy
Според мен тройката е излишно усложнение. Мъжът ми (примерно) ще иска с още една жена, а аз с още един мъж - няма как да стигнем до консенсус по този въпрос, по-добре да живеем без такива усложнения.  Simple Smile (Всеки да се спасява поединично.)
Че какво лошо има - единият път двама мъже и жена, другият път две жени и мъжа.
Въпросът е, че тройката ФФМ предлага малко или много бисексуални изпълнения от жените, а тройката ммф - предполага третият мъж залюбва и зацелува жена ти, докато ти .... какво? Правиш й френска или? То само прелюдията към същинския секс задава много въпроси!
Инак, виж, ако не сте женени, а просто трима на плажа или в бара сте се забърсали е ясно - няма много целувки, сваляш - двойно проникване и те туй-то, ама при нас семейните друго яче, работата  Joy
Как ли пък ще целувам жената, която той ще чука. Може тайничко да й разпоря корема с една ножовка.  Joy На тройки не се навивам, както е видно. И тройката с мъж я говорех само, за да го дразня. Опре ли ножа до кокала, отрязвам всяка идея. Сега се сещам защо навремето мъжете не ми бяха доволни. Аз съм много задръстена.  hahaha

# 889
  • София
  • Мнения: 449
То в реалната природа няма анален и орален ама... човешкия род е над природата.   Joy
Според мен тройката е излишно усложнение. Мъжът ми (примерно) ще иска с още една жена, а аз с още един мъж - няма как да стигнем до консенсус по този въпрос, по-добре да живеем без такива усложнения.  Simple Smile (Всеки да се спасява поединично.)
Че какво лошо има - единият път двама мъже и жена, другият път две жени и мъжа.
Въпросът е, че тройката ФФМ предлага малко или много бисексуални изпълнения от жените, а тройката ммф - предполага третият мъж залюбва и зацелува жена ти, докато ти .... какво? Правиш й френска или? То само прелюдията към същинския секс задава много въпроси!
Инак, виж, ако не сте женени, а просто трима на плажа или в бара сте се забърсали е ясно - няма много целувки, сваляш - двойно проникване и те туй-то, ама при нас семейните друго яче, работата  Joy
Как ли пък ще целувам жената, която той ще чука. Може тайничко да й разпоря корема с една ножовка.  Joy На тройки не се навивам, както е видно. И тройката с мъж я говорех само, за да го дразня. Опре ли ножа до кокала, отрязвам всяка идея. Сега се сещам защо навремето мъжете не ми бяха доволни. Аз съм много задръстена.  hahaha

Хубаво де - как върви брака ви тогава? Ако споделиш ще помогнеш на много двойки и семейства с проблеми тук във форума. Ситуацията при вас е такава - ти си задръстена, а той е отдръстен и при това разгонен и незадоволен вкъщи. Как я карате въобще и справяте ли се, имам предвид без драми. Аз доколкото познавам мъжете, ако е разгонен и незадоволен, и не пие - значи еве навън.

# 890
  • Мнения: 1 262
Ми разрешила съм му, какво прави навън не ме интересува, стига да не разбера. Но дори и да разбера, нищо няма да направя, освен да се успокоя, че и аз може да си позволя малка сладка грешка. Също така съм му позволила да се разведе с мен, т.е., няма да го спра, ако иска и ако иска да си търси/хване/влюби в друга.
Положението при нас  не винаги е било такова, имаше време, в което си бяхме лика-прилика,  но това време отмина от моя страна.

# 891
  • Мнения: 647
То от размисли файда няма, гледам....  Grinning

# 892
  • Мнения: 2
От както е пусната темата са минали 2 години.Я кажи сфорира ли някоя тройка през това време?)))+

# 893
  • София
  • Мнения: 449
Ми разрешила съм му, какво прави навън не ме интересува, стига да не разбера. Но дори и да разбера, нищо няма да направя, освен да се успокоя, че и аз може да си позволя малка сладка грешка. Също така съм му позволила да се разведе с мен, т.е., няма да го спра, ако иска и ако иска да си търси/хване/влюби в друга.
Положението при нас  не винаги е било такова, имаше време, в което си бяхме лика-прилика,  но това време отмина от моя страна.

...абе я да измие прозорците и чиниите и да си седи дома, тройки щял да прави ама де-де... bowuu

# 894
  • Мнения: 1 262
Нещо си ме взел на мушка ми се струва.  Joy

# 895
  • Мнения: 2
Аз правих тройка с мъжът ми и в двата варианта. Най-важното, кой ще е другият партньор в играта. И в двата случая ми хареса, особено с жената. Моя избор за мъж не се оказа токова добър и съм разочарована.

# 896
  • Мнения: 1 262
Kaкво му имаше на мъжа?

# 897
  • Мнения: 472
Аз правих тройка с мъжът ми и в двата варианта. Най-важното, кой ще е другият партньор в играта. И в двата случая ми хареса, особено с жената. Моя избор за мъж не се оказа токова добър и съм разочарована.

Сигурно малък му е бил Simple Smile  Mr. Green Mr. Green

# 898
  • Мнения: 1
От опит казвам че няма проблем когато е взаймно. Трябва да си казвате какво искате за да не съжалявате след години.Казвам го от опит защото и аз бях много притеснена защото се възбувждах като си представях как бе обладават няколко мъже но се престраших и го споделих с мъжа ми той се изненада но се съгласи да го направим но каза за да не ревнува найстина да са няколко не трйка . Пуснахме обява и се организирахме с трима стунденти . Секса беше страхотен от тогава редовно го правим с трйки и от тогава съм найстина задоволена от секса. И така вече 10 години така че споделяйте с половинката си за да не съжалявате после

# 899
  • Мнения: 1 262
Моят мъж не се съгласи на такъв вариант.  Laughing
Добре, че си имам богата фантазия да ме спасява.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт