Раждане в Окръжна Болница "Св.Анна" град София

  • 267 334
  • 2 198
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 152
Здравейте,
Бременна съм и скоро ще вляза в 9 месец. Все още не съм решила на 100 % къде да раждам. Бременноста си следя по ЗК на друго място. Едно е сигурно - няма да имам избор на екип и ако всичко е наред предпочитам нормално раждане. Може ли ако някоя мама има информация да сподели какъв е редът ако започне раждане и се насоча към ОБ без избор на екип? Интересува ме също и как стои въпроса със записа на тонове след като не се следя в ОБ. Мога ли да ходя там само на запис на тонове - как става, цена?

# 2 146
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте,
Бременна съм и скоро ще вляза в 9 месец. Все още не съм решила на 100 % къде да раждам. Бременноста си следя по ЗК на друго място. Едно е сигурно - няма да имам избор на екип и ако всичко е наред предпочитам нормално раждане. Може ли ако някоя мама има информация да сподели какъв е редът ако започне раждане и се насоча към ОБ без избор на екип? Интересува ме също и как стои въпроса със записа на тонове след като не се следя в ОБ. Мога ли да ходя там само на запис на тонове - как става, цена?
Да, можеш да ходиш на тонове там, не се заплаща. За раждането - като имаш съмнение, че започва ( контракции на 5 мин, паднала тапа, изтичане на водите..), отиваш с всички документи и багаж и раждаш Simple Smile

# 2 147
  • Мнения: 152
Да, можеш да ходиш на тонове там, не се заплаща. За раждането - като имаш съмнение, че започва ( контракции на 5 мин, паднала тапа, изтичане на водите..), отиваш с всички документи и багаж и раждаш Simple Smile

Благодаря за отговора. А за тоновете трябва ли предварително да си записвам час, или просто отивам в болницата - на регистратура?, в родилното? и казвам че искам запис на тонове.......няма ли да искат някакво насочване от лекар или АГ?

# 2 148
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Да, можеш да ходиш на тонове там, не се заплаща. За раждането - като имаш съмнение, че започва ( контракции на 5 мин, паднала тапа, изтичане на водите..), отиваш с всички документи и багаж и раждаш Simple Smile

Благодаря за отговора. А за тоновете трябва ли предварително да си записвам час, или просто отивам в болницата - на регистратура?, в родилното? и казвам че искам запис на тонове.......няма ли да искат някакво насочване от лекар или АГ?
Питай в родилното Simple Smile

# 2 149
  • Мнения: 98
Момичета, цената си е 750, нали? Не се очаква увеличение тази година?

# 2 150
  • Мнения: 154
Не е ли 700 лв за екип ?

# 2 151
  • Мнения: 98
А, може и толкова да е, още по- добре Simple Smile

# 2 152
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
700лв е секциото.
За тонове в родилно ако не се водите на жк там, ако се водите при някой в кабинета.

# 2 153
  • Мнения: 98
700лв е секциото.
За тонове в родилно ако не се водите на жк там, ако се водите при някой в кабинета.
Много благодаря Simple Smile Сега остана само да реша Жекова или Дачева. Много труден избор...

# 2 154
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
700лв е секциото.
За тонове в родилно ако не се водите на жк там, ако се водите при някой в кабинета.
Много благодаря Simple Smile Сега остана само да реша Жекова или Дачева. Много труден избор...
Жекова Simple Smile

# 2 155
  • Мнения: 98
700лв е секциото.
За тонове в родилно ако не се водите на жк там, ако се водите при някой в кабинета.
Много благодаря Simple Smile Сега остана само да реша Жекова или Дачева. Много труден избор...
Жекова Simple Smile
bouquet

# 2 156
  • Мнения: 154
И аз препоръчвам Жекова

# 2 157
  • Мнения: 50
Аз съм много доволна от Дачева.

# 2 158
  • Мнения: 154
А някоя от вас ,която ще ражда скоро (този,др месец) да има актуален списък от болницата,че забравих да си поискам  newsm78 newsm78

# 2 159
  • Мнения: 50
Аз ще раждам този месец (секцио), но не съм искала списък от болницата, ами си приготвих сака по списъка от стр. 1. Това, което докторката ми каза да си нося са памперси за новородено+мокри кърпички за бебето, 2 бр. нощници, превръзки и подложки за легло, 12 бр. от малките шишета с вода с накрайник като биберон, че в реанимацията ще трябва да изпия поне 2л.

Общи условия

Активация на акаунт