Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 14 ~

  • 53 034
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 766
И още снимки на Чаала от същия ден - прекрасна е ...  smile3525 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts











# 31
  • Мнения: 11 766
Ето още няколко снимки на Чаала от същия ден в академията ...  txtloves newsm76 Two Hearts









# 32
  • Мнения: 11 766
Ето една прекрасна снимка на Берк зад кадър от Опасни улици. Тя е от епизода, когато Синан и Мурат се правиха на клошари. Личи си, че на Берк му е много студено ... txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts  Kissing Heart Heart Eyes Flushed

# 33
  • Мнения: 11 766
Нови готини снимки на Гамзе и Уур зад кадър с техни фенове ... smile3525 newsm76 Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts



# 34
  • Мнения: 11 766
Годеникът на Ипек пусна нова нейна снимка в twitter-а си - много е сладка ... newsm51 newsm76 Two Hearts Two Hearts txtloves 

# 35
  • Мнения: 0
Здравейте момичета !  Hug
Не съм писала от незнам кога, пропуснах теми но нищо.. Надявам се да ме извините . Цяло лято напред -назад и не ми оставаше време да седна на компютъра   Grinning
Та имам един въпрос... кога ще пускат новия сезон на Опасни улици, ако някой знае ?

# 36
  • Мнения: 11 766
Здравейте момичета !  Hug
Не съм писала от незнам кога, пропуснах теми но нищо.. Надявам се да ме извините . Цяло лято напред -назад и не ми оставаше време да седна на компютъра   Grinning
Та имам един въпрос... кога ще пускат новия сезон на Опасни улици, ако някой знае ?


Добре дошла отново при нас !  Hug

Въобще не се притеснявай - разбирам те. Лятото е така ...  Heart Eyes

Относно въпроса ти - все още не се знае кога ще пуснат новия сезон на Опасни улици по БТВ. В момента върви повторение на епизодите от края на 5-ти сезон ...  newsm10

От 17.30 вместо Избора на Лара започна друг сериал, което е много жалко. Дано все пак го пуснат скоро. Науча ли нещо - веднага ще кажа ...  smile3525

# 37
  • Мнения: 4
Надявам се скоро да ви пуснат сериала.   bouquet

# 38
  • Мнения: 11 766
Надявам се скоро да ви пуснат сериала.   bouquet

Дано ...  Praynig

# 39
  • Мнения: 11 766
Берк току-що пусна нова невероятна снимка в twitter-а си. В момента сладура ми е пред компютъра. Толкова е готин и сладък - обожавам го ...  txtloves newsm76 Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts Flushed Oha!

# 40
  • Мнения: 0
Този епизод определено ме приспа, при Чобан,малко разнообразие,ама не беше чак и до смях,точно на Мелек майка ѝ ли трябваше да бъде атракцията накрая ;хх  ooooh! Не знам вече на кое място ще отидем в класацията .  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 11 766
Този епизод определено ме приспа, при Чобан,малко разнообразие,ама не беше чак и до смях,точно на Мелек майка ѝ ли трябваше да бъде атракцията накрая ;хх  ooooh! Не знам вече на кое място ще отидем в класацията .  Crossing Arms

Толкова ли е бил зле ? Аз не успях да го гледам. По-късно ще го видя от нета и ще си кажа мненето. Миналата седмица рейтинга беше паднал. Да видим тази седмица как ще е ...  newsm78

# 42
  • Мнения: 0
Този епизод определено ме приспа, при Чобан,малко разнообразие,ама не беше чак и до смях,точно на Мелек майка ѝ ли трябваше да бъде атракцията накрая ;хх  ooooh! Не знам вече на кое място ще отидем в класацията .  Crossing Arms

Толкова ли е бил зле ? Аз не успях да го гледам. По-късно ще го видя от нета и ще си кажа мненето. Миналата седмица рейтинга беше паднал. Да видим тази седмица как ще е ...  newsm78

В началото Хюсню и Али за малко ме размяха друго просто не се сещам за 7 години,толкова са се изчерпали ..  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 11 766
Този епизод определено ме приспа, при Чобан,малко разнообразие,ама не беше чак и до смях,точно на Мелек майка ѝ ли трябваше да бъде атракцията накрая ;хх  ooooh! Не знам вече на кое място ще отидем в класацията .  Crossing Arms

Толкова ли е бил зле ? Аз не успях да го гледам. По-късно ще го видя от нета и ще си кажа мненето. Миналата седмица рейтинга беше паднал. Да видим тази седмица как ще е ...  newsm78

В началото Хюсню и Али за малко ме размяха друго просто не се сещам за 7 години,толкова са се изчерпали ..  Mr. Green

Има и такива епизоди. Няма толкова смях, а има по-тежки моменти. Все пак това са 7 години, а и сюжета е такъв, че има от всичко.  Hug

Аз нищо не мога да кажа за епизода в момента, но когато го изгледам ще си кажа мнението ...  thumbsup

Благодаря ти за инфото. Утре ще видим рейтинга ...  newsm76

# 44
  • Мнения: 0
Берк току-що пусна нова невероятна снимка в twitter-а си. В момента сладура ми е пред компютъра. Толкова е готин и сладък - обожавам го ...  txtloves newsm76 Two Hearts  Kissing Heart Two Hearts Flushed Oha!



Ауу, страхотен е !  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт