Изгубени ключове София

  • 2 294
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 268
Здравейте, пиша с надеждата някой от форума да ми е намерил ключовете и да се свърже с мен! Предварително се извинявам, ако темата ми не е за тук. Историята е следната- вчера вечерта от Света Троица (София) ходихме до Хепи Люлин. Та буквално от блока се качихме в колата и от колата отидохме в Хепито. Паркирахме на бул. Джавахарлал Неру посока центъра. И от там директно в Хепито и от Хепито обратно в колата. Разбрах за липсата на ключовете днес, и от днес ги издирвам. Ключовете бяха е една малка бежова чантичка и вътре ми бяха ключовете от нашите, от нас и от колата. Имам огромна надежда, че някой ги е намерил и понеже в чантичката имаше само ключове да ги е захвърлил някъде наблизо. Питах в Хепи няколко пъти, ключовете ги няма, обикалях, гледах под колите, гледах около кофите- нищо Sad Гледах около нас- Света Троица в района зад Глобуса- нищо. Моля, ако някой ги е намерил да се свърже с мен на лични, веднага ще се обадя!

Благодаря в аванс! Praynig Praynig Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 268
 Praynig повдигам темата

# 2
  • София
  • Мнения: 11 713
Помагам за темата, но само толкова. По този път не минавам.

# 3
  • Мнения: 4 569
Питай и в темата на Люлин http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=610736.420

# 4
  • София
  • Мнения: 268
Мерси, пуснах и там

# 5
  • София
  • Мнения: 268
Да кажа вчера каква я свърших...ходих до 9то РПУ и каква беше изненадата ми когато ми казаха, че нямат практика да се занимават с изгубени вещи... все пак настоях да си подам сигнала и зачаках... и така 1 час, и през 15 мин се опитваха да ме разубедят: ами то няма шанс, най-вероятно са изхвърлени, много малко вероятно да се намерят... викам-добре де, искам да ми имате координатите, ако все пак някой се появи да предаде ключовете в районното... накрая, след маса време чакане ми казаха, че нямат никакви заявления, които мога да попълня и ме пратиха вкъщи, да си напиша сигнал в нас и да се върна да го подам.... благодарих и си тръгнах. Стана ми ясно, че не им се занимава с мен. Наистина имаха доста по-сериозни случаи за разнищване, но аз не очаквам те да ги търсят, очаквам просто ако някой ги намери да ме имат предвид... както и да е, пратиха ме по живо по здраво и си тръгнах, чудя се дали изобщо да се връщам? Вече май загубих надежда да се намерят....

Общи условия

Активация на акаунт