Пазаруване от miniprix.bg - 2

  • 29 975
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 774
Чоки  Hug, съгласна съм с всичко написано, но смятам, че основния проблем се явява в невръщането и забавянето на пари за върнати поръчки...Доста хора споделиха, че чакат превод от тях и се бавят. Аз също чакам, но ще изчакам чинно да мине 10-дневния срок и ще видя как ще действам по-нататък Peace
Така че... не знам колко е за радост безплатното връщане - може би само като издават ваучери са ОК, за тези които си искат парите в сметката се получава някакво забавяне Crossing Arms
Всъщност някой от тук до сега получавал ли е пари по сметка от тях за върната поръчка (не ваучери)?!?  Thinking

# 676
  • Мнения: 10
Ами това размотаване и лъжи, за мен въобще не са пресилени. А и няма база за сравнение с Ларедут. При все неуредиците им по време на намаленията, винаги са си спазвали сроковете, определени за връщане на пари. Както и да е. Никой не ме кара да пазарувам от тук. Просто ще изчакам до другата седмица.

За съжаление не мога да дам коментари за нещата от тук, защото имам да получавам 6 поръчки обединени в една  Whistling

# 677
  • Мнения: 3 593
chockolina напълно си права! Тренирани сме от ла редут. И точно защото знам как се случват забавяния, звъннах в четвъртък да питам - поръчка номер ХХХХ, която е със статус In delivery, кога ще бъде получена. Провериха в системата и отговориха - ако не още утре /петък/, то събота със сигурност. И си викам чудесно, няма да купувам подарък за неделя, той ще дойде в поръчката. Е сега да ми увре доверчивата глава, ще търча спешно по магазините с малката, като я взема от яслата днес! ooooh!



Някой иска ли сиви кубанаси 37?

# 678
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Doro, звънни им пак, поискай си номера на товарителницата, после се свържи със Спиди и си търси пратката. Peace Имам особено мнение за тази куриерска фирма, куриерите сякаш с конкурс са ги подбирали - намръщени и мързеливи... та затова смятам, че забавянето е в тях...

# 679
  • Испания
  • Мнения: 206
[quote

Някой иска ли сиви кубанаси 37?


[/quote]
Аз,ако може  Praynig

# 680
  • софия
  • Мнения: 25 702
Ооооо, пазарувачки Hug Аз сутринта в 6 пуснах поръчица с тенисчици Mr. Green Уж, не ни трябват, но много ми харесаха. На всичкото отгоре, след като пуснах, някой беше писал за една, че е умалена, та отменях и пусках с нови размери Whistling
Що ли ми беше да влизам в темата? Известно време целенасочено я отбягвах.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 357
Doro, звънни им пак, поискай си номера на товарителницата, после се свържи със Спиди и си търси пратката. Peace Имам особено мнение за тази куриерска фирма, куриерите сякаш с конкурс са ги подбирали - намръщени и мързеливи... та затова смятам, че забавянето е в тях...
Не знам как са ги отсявали, но явно са като по калъп. Като почнем от отношението до връщането на ресто. Куриера, който доставя в нашия район никога не слиза от буса, камо ли да звънне на вратата. Винаги ми жестикулира да ходя до него и ми подава пратката през прозореца ooooh!
Този надпис ми излезе в проследяването на върнатия колет: "Неуспешна доставка: Получателят ще вземе пратката от офиса [к.20] получателите са в Румъния" Трябва ли да уведомя по някакъв начин miniprix или те периодично си събират нещата от офиса на Спиди?

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Doro, звънни им пак, поискай си номера на товарителницата, после се свържи със Спиди и си търси пратката. Peace Имам особено мнение за тази куриерска фирма, куриерите сякаш с конкурс са ги подбирали - намръщени и мързеливи... та затова смятам, че забавянето е в тях...
Не знам как са ги отсявали, но явно са като по калъп. Като почнем от отношението до връщането на ресто. Куриера, който доставя в нашия район никога не слиза от буса, камо ли да звънне на вратата. Винаги ми жестикулира да ходя до него и ми подава пратката през прозореца ooooh!
Този надпис ми излезе в проследяването на върнатия колет: "Неуспешна доставка: Получателят ще вземе пратката от офиса [к.20] получателите са в Румъния" Трябва ли да уведомя по някакъв начин miniprix или те периодично си събират нещата от офиса на Спиди?

И при мен изписва същото.  Rolling Eyes


Аз пък Спиди-то ги харесвам. Куриерът, който обслужва нашия район, е много мил и любезен и си върши работата добре. И от колегата му в офиса, който ни е в района, също съм много доволна.
(Това, обаче, не може да се каже за DHL.  #Cussing out)

Аз и вчера писах, че на пакета, доставен ми вчера, пишеше: доставка до 02.10. 19:00. Не знам защо при вас се получават такива забавяния.

# 683
  • София
  • Мнения: 813
И аз се отчетох за първи път с малко тениски, поръчвах само там където виждам етикет и марка която ми говори нещо, пък да видим  Laughing.

# 684
  • Мнения: 0
Ако някой може да даде линкове с дрешки чиито марки знае ще съм много благодарна  Rolling Eyes Embarassed

# 685
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
Аз също подкрепям написаното от chockolina Peace
Доста сме от пазаруващите он-лайн и сме запознати с рисковете,знам.
Да не припомням сагата с Ив-Роше и как доста поръчани от Ларедут коледни подаръци играчки не дойдоха .
Лично аз за РД/подарък в последния момент не поръчам-на това поне се научих;)
На който не ми е изгоден сайта и има лошо мнение-да не пазарува просто. Hug
Аз лично имам 2 поръчки -доволна съм цена=качество,нямам забележки към момента към Миниприкса.
Успешни покупки на всички .

# 686
  • Мнения: 371
Има 50 % намаление на блузи с къс и дълъг ръкав и потници  Peace

# 687
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Днес си получих поръчката обидинена от 21 и 25 получих я още вчера но ме нямаше и днес куриера дойде в 9.30 часа..))) Мен поръчките ми никога не са се забавяли 10 дни,единствено гадничкото е ,че понякога ти отказват даден продукт..)))Един съвет от мен,не поръчвайте едно след друго,като се обединяват поръчките и се забавят..)))И още нещо ако искате дадени обувки много,по голяма вероятност да не ги откажат ако поръчате само тях и нищо друго ..)))Този съвет е от моя приятелка която често пазари от този сайт  Peace   

# 688
  • Хасково
  • Мнения: 592
И аз днес пуснах две поръчки с тениски за мен , дъщеря ми и мъжът ми Simple Smile И чакам едни ботуши да дойдат макар че в четвъртък пише че са изпратени - би трябвало да дойдат но ... когато тогава  Hug Има много хубави мъжки тениски по 2-3 лева !

# 689
  • Мнения: 5 790
Поръчах тениски за мъжо - 6-7 броя и 4 блузи за мен. Дано ги пратят всичките.

Напълно подкрепям Чоколина за написаното на предната страница!
А и досега не сме имали такъв магазин в България и наличието му много ме радва от гледна точка на това, че започваме да се приближаваме към Европа и че все пак някой наш сънародник се е усетил как успешно да привлече клиенти. Да бъдем в началото малко по-толерантни, хората сигурно и те се задъхват, предполагам, че и на тях им е за първи път! 

Общи условия

Активация на акаунт