Къде в България шият чанти Armani Jeans ?

  • 6 769
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Здравейте,
Случайно попаднах на този линк: http://www.armani.com/us/armanijeans/shopper_cod45180952xm.html, при което видях, че се произвеждат в България.
Знаете ли къде ги шият и дали може да се сдобия с нещо от шивашкия цех ?  Embarassed Simple Smile
Благодаря  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1
Сигурно по Петрич или Димитровград. Там се шият фалшивите дрехи.

# 2
  • Мнения: 589
Някъде в Русенско. Имам познати, които от някакъв магазин в Русе си купуват неща, които после с удивление виждам в новите колекции.Съвсем сериозно!

# 3
  • Мнения: 174
Мен ме изуми, че чантата е от официалния сайт на Armani и явно тук шият оригиналите. Имам познати в Русе ще ги поразпитам дали знаят нещо по въпроса  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Мерси за информацията

# 4
  • Мнения: 5 002
В Димитровград има цех за чанти.Собственника е италианец и шият за известни италиански фирми.От там можеш да си закупиш маркова чанта с почти незабележим дефект,но са много скъпи,за все пак дефектни.Около 250-300лв.

# 5
  • Мнения: 1 986
Донесоха ми от Щатите Фурла, която се оказа произведена в България. Хе-хе, обиколила е света. Някой знае ли къде ги шият?

# 6
  • Мнения: 2 926
В Димитровград има цех за чанти.Собственника е италианец и шият за известни италиански фирми.От там можеш да си закупиш маркова чанта с почти незабележим дефект,но са много скъпи,за все пак дефектни.Около 250-300лв.
Потвърждавам.
Фабрика Пролет в Димитровград - там шият скъпи, италиански чанти, но дали можеш да си купиш, не знам.

# 7
  • Мнения: 61
Може ли някой да потвърди дали има там магазин Thinking и ако може да сподели впечатления   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт