Отговори
# 495
  • Мнения: 17
PUPPII, този документ, който ти търсят от общината, се казва Остойностен лечебен план. Аз също съм финансирана от нашата община. Ще го оформят като Служебна бележка, но в нея ще посочат предполагаемата сума за процедурата.

За този документ отиваш при секретарките на 4 етаж вляво( Дани или Ани), обясняваш им за какво ти трябва и в рамките на няколко дни ти го правят. Сумата, която вписват е приблизително 4500 - 5000 лв. Друг е въпросът по колко парички отпуска дадена община на всяка двойка. Дано да са повечко.Изплащането на тази сума на клиниката от съответната община става след извършване на процедурата по банков път.( при мен се наложи дори предварително да я преведат ,т.к. изтичаше календарната година и общината искаше да приключи финансовите си задължения ) Използвах сумата по-късно.

Много е важно да си набавиш всички необходими документи, особено този, т.к. при непълен комплект  просто те отхвърлят за момента до представяне на липсващите документи. А заседанията на съответните комисии към общините не винаги се правят всеки месец. Така може да се наложи да чакаш за одобрение дълго време.
От клиниката също така поискай да ти издадат и епикриза за всички до този момент извършени манипулации. Те имат представа и за този документ, т.к. са издавали доста такива.

Пожелавам ти скорошно финансиране и успех в предстоящата процедура !

# 496
  • София
  • Мнения: 16 691
Да, малко ме е срам  Embarassed, чувствам се като просякиня или поне отношението беше такова, но вече много трудно взе да става  с парите  Blush Дано си струват униженията  Confused
ама какви унижения, няма само да наливаме в тези общини и държава...време е да се погрижат и те за положителния прираст на населението.
Изцяло подкрепям ползването на програми и Фонд!
Успех ти пожелавам и изобщо не се чувствай като просякиня Hug Hug Hug

# 497
  • Мнения: 98
Здравейте и от мен,на 01.12 съм на първоначален преглед при д-р Стаменов и се чудя дали трябва да си направа някой изследвания преди да отида на прегледа или да изчакам да ми каже той какви изследвания са необходими.Благодаря ви предварително  Simple Smile

# 498
  • Мнения: 1 502
Здравейте и от мен,на 01.12 съм на първоначален преглед при д-р Стаменов и се чудя дали трябва да си направа някой изследвания преди да отида на прегледа или да изчакам да ми каже той какви изследвания са необходими.Благодаря ви предварително  Simple Smile

Ако имаш някакви направени изследвания си ги носи , ние отидохме с каквито документи имахме и изчаках д-р Стаменов да ми назначи какво точно да направя.

# 499
  • Мнения: 467
Момичета, много ви благодаря за помощта, специално на теб lonik  bouquet Никой не ми обясни, какво да искам от клиниката, а казаха платежни документи, но това, което ми писа е много по-резонно. Много са интелигентни тези хора  #2gunfire


Здравейте и от мен,на 01.12 съм на първоначален преглед при д-р Стаменов и се чудя дали трябва да си направа някой изследвания преди да отида на прегледа или да изчакам да ми каже той какви изследвания са необходими.Благодаря ви предварително  Simple Smile

Бих те посъветвала да направите спермограма, ще ви иска задължително и държи да е направена при тях  Hug

# 500
  • Мнения: 1 502
Ние сме с мъжки фактор и си отидохме с варненска спермограма и с написано мнение на д-р Кацаров на нея.Трябваше да направим още една при тях ,защото като се кандидаства във ФАР ти искат 2 спермограми от различни клиники,а и трябваше да замразим сперматозоиди.

# 501
  • Мнения: 48
Здравейте,момичета!Това което ще ви питам не е по вашата тема,но.... EmbarassedДнес бях на преглед и ми дадохаCetrotide(аз сама си ги поставям).Някой може ли да ми каже къде се поставя това-в ръката или в корема? newsm78 Нищо не ми казаха в манипулационната и аз не обърнах внимание,но сега като ги гледам ми се струва,че миналата година ги слагах в ръката-не съм сигурна. Thinking Помогнете ми! Praynig

# 502
  • Мнения: 72
Здравейте,момичета!Това което ще ви питам не е по вашата тема,но.... EmbarassedДнес бях на преглед и ми дадохаCetrotide(аз сама си ги поставям).Някой може ли да ми каже къде се поставя това-в ръката или в корема? newsm78 Нищо не ми казаха в манипулационната и аз не обърнах внимание,но сега като ги гледам ми се струва,че миналата година ги слагах в ръката-не съм сигурна. Thinking Помогнете ми! Praynig


Това е подкожна инжекция може в ръката и в корема. Аз предпочитам корема, че по малко ме боли.
Успех ти желая.

# 503
  • София
  • Мнения: 16 691
Здравейте,момичета!Това което ще ви питам не е по вашата тема,но.... EmbarassedДнес бях на преглед и ми дадохаCetrotide(аз сама си ги поставям).Някой може ли да ми каже къде се поставя това-в ръката или в корема? newsm78 Нищо не ми казаха в манипулационната и аз не обърнах внимание,но сега като ги гледам ми се струва,че миналата година ги слагах в ръката-не съм сигурна. Thinking Помогнете ми! Praynig
v korema podkojno

# 504
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Zyzka, аз съм си го слагала в корема

# 505
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте,момичета!Това което ще ви питам не е по вашата тема,но.... EmbarassedДнес бях на преглед и ми дадохаCetrotide(аз сама си ги поставям).Някой може ли да ми каже къде се поставя това-в ръката или в корема? newsm78 Нищо не ми казаха в манипулационната и аз не обърнах внимание,но сега като ги гледам ми се струва,че миналата година ги слагах в ръката-не съм сигурна. Thinking Помогнете ми! Praynig


Това е подкожна инжекция може в ръката и в корема. Аз предпочитам корема, че по малко ме боли.
Успех ти желая.
Само в корема се поставя Peace

# 506
  • София
  • Мнения: 3 050
Искам да питам, кога този месец Док Стаменов ще отсъства? Някое момиче беше писало , но не намирам поста?

# 507
  • Мнения: 1 126
Бях прочела за 16, 17 и 18 ноември.

# 508
  • Мнения: 91
здравейте,някой може ли да ми каже има ли проблем при болно гърло да взимам неоангин или стрепсилс. след трансфер съм и ми е неудобно да звъня за такава дреболия на спешния. нямам други оплаквания, само бодежи в гърлото и задавяща кашлица по цяла нощ.

# 509
  • София
  • Мнения: 23 165
за гърло мед много помага, захаросан е по-добре, като бонбони го ползваш, успокоява много бързо.
и звънни все пак, тия лекарства много не ги препоръчват.

Общи условия

Активация на акаунт