Изпитани сайтове за парфюми-4

  • 130 535
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 24
Благодаря Ви момичета, за мненията! Аз продължих да разглеждам сайтове и да сверявам цени и стигнах до извода, че цените в различните сайтове / като изключа тези, в които са твърди за всички парфюми/, играят с по 2-3 лева. Едва ли парфюм от 53 лв. е по-малко фалшив от същия за 50 лв. и реших, че рискувам с всички сайтове да получа менте, затова е добре да се избере този с най-ниски цени и евентуално безплатна доставка. Пръснах се с  Dupont Passenger в Бюти зоната в МОЛ-а,на който 30мл. струваше 73 лв./ако не се лъжа/, сега ще поръчам от някой сайт и ще споделя.

# 721
  • София
  • Мнения: 53
Пристигна ми парфюма от http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/bvlgari-rose-essentielle-edp-g-.php .  Доволна съм, оригинален е. Тестер е  и с капачка ми го пратиха, имам и подарък отливка на CHANEL EAU TENDRE.  newsm10

Последна редакция: сб, 18 май 2013, 11:46 от sunrise32

# 722
  • София
  • Мнения: 1 936
От къде мога да поръчам Vivara (2007)?

Последна редакция: ср, 22 май 2013, 18:21 от Lodsi

# 723
  • Мнения: 794
Написаното по-долу го копнах от потребител с име Loulu, който трвърди, че това е начин за разпознаване на оригинални продукти. Направих няколко сметки за неща, които съм купувала от разни сайтове и може би не съм купувала ментета, някой има ли впечатления ?
1. Съберете цифрите от баркода,които са на четните места, т.е всяка втора:
6+1+2+1+0+1=11
 2. Получената сума умножете по 3: 11х3=33
 3. Съберете цифрите, които са на нечетните места, без контролната цифра:
5+0+7+1+1+0=14
 4. Съберете числата, посочени в т.2 и 3: 33+14=47
 5. Игнорирайте десетиците: получаваме 7.
 6. Полученото число в т.5, в случая 7, извадете от 10: 10-7=3
Ако след тези изчисления получената цифра не съвпадне с контролната цифра в щрих-кода, това означава, че стоката е произведена незаконно и не е оригинал.
Това конкретно имам предвид от темата. И ароматът, трайността също. Все пак дизайнът на опаковката може да търпи леки промени, така че не е гаранция


Скрит текст:
не съм сигурна дали има нова тема, не видях и постнах тук.

# 724

Общи условия

Активация на акаунт