Точкова диета 9

  • 35 709
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 60
toni1663 По мои спомени Nestle Fitness е със 74 - 75 гр. въглехидрати на 100 гр, те 75 точки, ако си сложиш 10 гр от него в 200 гр кисело мляко закуската ти става 7,5 т + 8 т= 15,5 т.
Нека другите момичета да кажат дали е ок такъв тип зърнена закуска да присъства в менюто по време на диетата, аз самата не съм сигурна и много рядко си позволявам Nestle fitness.

# 16
  • Мнения: 91
И аз имам желание да се присъединя Heart Eyes
но имам едно питане. Rolling Eyes..как да контролирам мазнините в точки?Нали има ограничение и за мазнините,а не само за въглехидратите...
Или просто се избягва пърженето newsm78

# 17
  • Мнения: 2
А аз апелирам хората, които са доволни (или не) от този режим, да споделят за колко време колко са свалили. Естествено, важно е колко кг е била целта, но ми е интересно. Благодаря Ви предварително  bouquet

# 18
  • Мнения: 60
От юли до сега (3 месеца) съм свалила 6 кг; Цел - 10 кг.

# 19
  • Oslo,Norway
  • Мнения: 129
Здравейте момичета и от мен Simple Smile едно въпросче имам  Thinking за млечните продукти разбрах ,че е добре да се ограничат ,а със соевото мляко как стоят нещата? Соевото мляко в хладилника е с карбохидрати 2.0гр за 100 мл лайт-а и 4.0гр за 100мл за ваниловото соево мляко.Пишете момичета че аз съм малко босичка нали съм новак  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте точици! От утре отново ще се присъединя към вас, отдавна се каня, но все се изкушавам да прегреша с нещо вкусно ( яка лакомия ме гони в последно време )! Бях на тази диета около 6-7 месеца, паузирам вече 3 и половина месеци! Доволна съм от диетата, бях свалила 13 кг. От които съм си върнала само 2, но при това хапване на въглехидрати тези 2 кг. са нищо! Имам само 1 проблем след диетата! Започна някакво постоянно гадене, но аз установих, че се получава след като ям хляб и др.тестени храни! Вероятно организма не ги приема, затова искам пак да пробвам диетата, за да видя дали гаденето не се дължи на високия прием на въглехидрати! Желая успех на всички!  newsm10

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте,точици.Аз идвам от 90дневната-нулев резултат,знам,че съм нетърпелива карах я само 12 дни,но никакъв ефект,докато преди като почнах основно на белтъчини и резултата дойде само на 3-тия денно се надявам въпреки,че идвам от друга диета да ме приемете Hug.Аз бях 100килограма и основно със яйца,млечни,месо и салатки стигнах до 77-78килограма.И скоро ви намерих и започнах да ви чета,реших,че това е моята диета,защото тези 20килограма за 4 месеца ги свалих с подобни храни на точковата.Знам,че само като намаля въглехидратите и започвам да отслабвам,като карам повече на протейни,затова сега съм при вас точици.Знам ,че последните 10-12килограма който искам да сваля ща са доста трудни и затова максимално ще намаля въглехидратите,дори и от зеленчуците.Ще си пиша менютата за да можете да ме коригирате.Аз не закусвам и днешното ми меню е следното з-кафе със 100грама прясно мляко-5т. о-от вчера си мариновах пилешко филе със лук и малко соев сос незнам колко точки да му сложа със 100грама сирене-2т слагам за сиренето в-3яйца със 100грама сирене-5точки,незнам дали смятам правилно точките.Във различните таблици различни точки,и съм решила вземам най многото точки за даден продукт.Другото което ми е добре е че не ми омръзва да ям определени храни,не търся разнообразие.За това от утре започвам да си изчиствам менюто-без соеви сосове и лук и прочее,затова незнам дали днес да го водя точков ден newsm78.Та от утре ще си изчистя менюто,ще си накупя позволените храни-яйца,месо,сирене и кашкавал и кисело мляко и ще си направя едно меню,което да си спазвам.Прочетох някъде,че тази диета се прави 1цикъл от 3 седмици по 40точки и после пак 1 цикъл-3седмици по 70т. за поддържане и после пак 1цикъл по 40точки и така.Май много дълго стана,извинявам се ако съм ви досадила Embarassed.Но исках да се представя максимално точно.Благодаря ви ако ме приемете и много минуси ви пожелавам Hug  bouquet

# 22
  • Oslo,Norway
  • Мнения: 129
 GrinningРазгеле -1 кг и 500гр  newsm44 newsm44 newsm44

# 23
  • Мнения: 0
Здравейте Hug има ли точици или сама ще си пиша hahaha.Искам да ви попитам-има няколко варианта на диетата четох един който се прави5седмици,през първата седмица се ядат от 0-5точки и така до 5-тата седмица когато се стига до 25точки,вие с по 40точки отслабвате ли.Само не ми е много ясно какво ще се яде до 5 точки,месо и яйца ли самооо newsm78.и то за обяд ако се ядат 3 яйца и за вечеря пак толкова с месо ти са цели 3точки..Лек ден и много минуси  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 60
Според мен това с 0 точки вече си е кето диета, но при кетозата човек може да си направи доста проблеми. Аз лично не падам под 17 точки, много често съм около 25 точки на ден, но понякога има дни на разврат и стигам 50  Crazy ама рядко.

Днес ще си хапна за закуска едно мини парче баница, защото моят младеж се е ентусиазирал да си направи и аз едва ли ще издържа на изкушението на топлата баничка Embarassed
Ще гледам наистина да е малко парче, защото изпитвам ужас при мисълта, че пак ще почна да качвам. Струва ми се, че съм се отпуснала през последните седмици, ям по 40 гр ядки на ден (сурови бадеми), понякога пропускам някое от храненията, похапвам шоколадеца без захар на Milmex...

# 25
  • Мнения: 60
Да не забравяdeni_kali поздравления за резултата   bouquet

# 26
  • Мнения: 0
Здравейте, интересува ме в таблетките стевия има ли въглехидрати и колко?!

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте,поправих си линийката вече съм едно кило надолу Grinning.Ще си пиша менютата и точките з-кафе,не закусвам о-месо(свинско печено)-0точки в-3яйца-2точки,кашкавал(100грама)-1точка,салам(100грама)-2точки общо-5точки.Ще пробвам да карам първата седмица 5-10точки и на другата седмица-10-20т третата седмица 20-30точки,да видя колко ще свалям и после на 60точки мисля да подържам.Мислите ли,че не е разумно и да си минавам направо по 40точки за сваляне и 60 за подържане newsm78.Лек ден и браво за постиженията ви Hug  bouquet  bouquetЗащо не се включвате да пишете точици или няма такива Hug

# 28
  • Oslo,Norway
  • Мнения: 129
Благодаря ти kuki_kuki  Hug снощи обаче да си призная без бой изядох две стабилни лъжици течен шоколад  Embarassedне издържах , но продължавам напред.Успех на всички и  следващата седмица повече  минуси Simple Smile

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте точици,имам един въпрос колбасите ги дават 1точка,нооо много се съмнявам да са толкова с тази захар и соя която я слагат.Според вас реално колко точки мога да им сложим.Моля ви да се подкрепяме и да си пишем Peace.deni_kaliти нали беше правила Дюкан,някакви килограми качи ли след него Hug.Мнооог минуси ви пожелавам  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт