За раздел ТАТКОВЦИ!?

  • 3 629
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Да я караме накратко:

Защо в раздел "Татковци" цялата стена е пълна с теми на някакви моми задаващи и обсъждащи женски проблеми?! Не, че трябва да е забранено ама ... все пак не трябва ли да има някакви правила ... като в "белите" форуми?

# 1
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Щото на мъжете им харесва да обсъждат женски проблеми.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 122
Няма лошо в обсъждането на женски проблеми Wink на повечето ни харесва даже да сме клюкарки ... колкото и да се прикриваме Wink
Но за да обсъждаме женски проблеми си има клюкарник и какво ли още не Wink идеята ми по-скоро беше няма ли място на което да обсъждаме мъжки работи Wink с помоща на жените естествено не искам да се получава какъвто и да е бил вид дискриминация.

# 3
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Голям си симпатяга МастерР.  Grinning
М/у другото и аз съм се питала това.

# 4
  • Мнения: 122
ми на ... сега и аз питам и ... нищо май не става Wink карай давай да го обръщаме на някакъв оффтопик Wink кой каквото напише това да става веселото ...

# 5
  • София
  • Мнения: 2 217
Много е просто: момите искат мъжки мнения, а някои от мъжете не пишат в другите раздели, поне не толкова често.
А и като гледам колко теми пуснати от мъже има...Грижим се за живота на този раздел... Mr. Green
А някои се изнесоха в специален форум.... Wink

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Трябва да се ограничат правата на жените само до четене тук или дори и това им е много.
Но пък щяло да бъде сегрегация, сексизъм и не демократично ... да и го таковам на демокрацията.

# 7
  • Мнения: 46 511
Като начало започнете да пишете по тематиката на подфорума:

Цитат
Този подфорум е създаден с цел предоставяне на място за дискусии на татковци, ангажирани с бременността на половинките си, раждането и отглеждането децата.
Подфорумът е място за въпроси относно вижданията, страховете и очакванията на татковците в периода на бременността на половинките си, периодът преди и след самото раждане, както и разбира се мястото за обсъждане на  проблемите при отглеждането и възпитанието на децата.

... и ние сами ще се махнем  Mr. Green

А кои са белите форуми, в които се пише по пол?
И ако приемам, че тук е вашето място, защо пишете в останалите подфоруми?  Wink

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Правилата са подменени.
Изначално е пишело
Цитат
"Този подфорум е създаден с цел предоставяне на място за дискусии на татковци, извън темите за бременността на половинките си, раждането и отглеждането децата.
Подфорумът е място където потребителите от женски пол нямат достъп и не се цензурират мненията ."
Но някой ги е подменил ...

# 9
  • Мнения: 46 511
Но някой ги е подменил ...

След като за му залипсвали жените  Simple Smile

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Къш !
Нахалница такава !
Подменил ги я някой администратор от женски пол за да наднича тук и да можеш да спамиш !!!

# 11
  • Мнения: 46 511
Аз ли?
Аз съм си за тук, има някаква грешка.

# 12
  • Мнения: 135

Защо в раздел "Татковци" цялата стена е пълна с теми на някакви моми задаващи и обсъждащи женски проблеми?!

Просто е батка.... само помисли... че за къде са без нас бре  Laughing.. уж са наясно с всичко... уж могат всичко... и кат стане напечено все при нас кацат... що ли????  newsm78
Ми щото са жени... демек, слабио пол.  Laughing
Слаб пол ама друг път.... Херкулес под прикритие... щом и къщата и апартамента барабар с гаража и колата са способни да ти отнесат... баси слабия полMr. Green
Къде другаде да се похвалят ако не при нас... нещо като безплатен урок за наивници... по точно, глейте на кво сме способни.. или кво ви очаква ако не спазвате правилата... въпроса е да не им се връзваш на номерата... инак си изгорел!!!  Laughing
Да не издребняваме... има полза и от техните темиLaughing

 

# 13
  • София
  • Мнения: 6
Има си проста причина-в подфорум"Семейни отношения" не може да се пишеьако нямаш незнам колко публикации.Та най лесно е да напишеш в "Татковци" и после ,ако на някой му се занимава да мести темата.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 217
Женки, къш от мъжкия форум!

Общи условия

Активация на акаунт