Седморката на езиколюбителите

  • 29 435
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 784
Подреждам се първа! От времето, когато още не носех горнище на бански, не съм опитвала истински домашен бахур. Жив да си, Куркума, много навременно се включваш!

П.П. Оглеждах се за езиколюбителско лого и съм потресена от това, което гугъл имиджиз предлага, когато изпишеш tongue love.

# 46
  • Мнения: 3 784
Цвилих на кориците на книги, които забравих кой донесе. Scouts in Bondage и изражението на даскала по пиано ми идват твърде много!  hahaha hahaha

И, в Е - ред на мислиSick  Mr. Green

Последна редакция: вт, 02 окт 2012, 21:51 от Nickkie

# 47
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
...П.П. Оглеждах се за езиколюбителско лого и съм потресена от това, което гугъл имиджиз предлага, когато изпишеш tongue love.

Да разбирам ли, че пишеш tongue love и очакваш да покажат картинки на рафтове с речници?

Това е свежо.

# 48
  • Мнения: 3 784
Ами, да.  Embarassed
Професионална деформация. Все пак, работя като девета библиотекарка на султана на Бурунди.

Се'а.
Имам един езиков въпрос.
Чета си кротко и информативно Библията онлайн и стигам до това:
Цитат
19 При все това, тя блудствуваше още повече, като си спомняше за дните на младостта си, когато блудствуваше в Египетската земя.    
20 И залудя за любовниците си измежду тях, чиято плът е като плът на осли, и семеизливането им като семеизливане на коне.    
21 Така ти си ламтяла за невъздържаността на младостта си, когато гърдите ти се налягаха от египтяните заради младите ти съсци.

Въпросът ми е - какво е "съсци"?

Последна редакция: вт, 02 окт 2012, 22:41 от Nickkie

# 49
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 883
Ники, много те обичам и не искам да те нараня, но трябва да ти кажа нещо. Този тип те лъже, че е султан на Бурунди.

# 50
  • Мнения: 3 784
Све, на Бруней, всъщност.
Но аз винаги казвам Бурунди, понеже Африка ми е слабост. Там нямаха нужда от султански библиотекарки, и така се озовах в Бруней. Слабостта си ми остана.

# 51
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ники, аз правя аналогия с руското "сыски" = цици , но нямам речник на остарелите думи,че да съм 100% сигурна. "Зърна" примерно?

# 52
  • Мнения: 3 784
Анджи, мерси много! Току-що погледнах английската версия, и там изглежда да е "зърна".

# 53
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Абе, хора мили, как бихте прочели "5- ет "?

# 54
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Въпросът ми е - какво е "съсци"?

Зърната на гърдите.
Архаична за българския дума, запазила с в руския (сосок). Оттам иде и сосать - суча, макар и да се ползва вулгарно в смисъл на орална любов.

Пети етаж, анг.

# 55
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 883
Све, на Бруней, всъщност.
Но аз винаги казвам Бурунди, понеже Африка ми е слабост. Там нямаха нужда от султански библиотекарки, и така се озовах в Бруней. Слабостта си ми остана.

Фю! Олекна ми! Значи все пак не те лъже, само за да се намъкне в ... библиотеката ти.

# 56
  • Мнения: 3 784
Анджи, или "петият етаж", или "петият". Контекстът не подсказва ли нещо?

Све, абсурд! Харемлийките са отделно, аз съм се цанила за библиотекарка и си браня професионалната чест със зъби, нокти и гащи с бодлива тел!

# 57
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Бодливата тел по гащите без спирала на Бруно ли е? Ако няма - нямаш отбрана.

# 58
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Контекстът беше:един каже нещо, пет скачат отгоре му. Ама що ще това -ет след 5, не е много ясно.

# 59
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 883
Как какво? 1-дно, 2-ве, 3-ри, 4-етири, 5-ет. Елементарно.

Общи условия

Активация на акаунт