Отговори
# 30
  • Мнения: 186
Диди, благодаря ти за превода.  bouquet
Роминка на теб за новата ни хубава тема  bouquet
Харесвал я бил значи Дениз. Wink


Хубава двойка са двамата. Наистина това момиче е най-близко като външност до любимата му Азра. Но прилича и на баща си Фърат, така ми се струва. Добре са я подбрали.
Някой днес спомена , че след отмъщението ще има разбити животи , нищо добро.
Това напълно го споделям. Може и това да е идеята на филма, защото друго и не виждам до момента. Али ще се окаже от всички най-мъдър. Как искаше да предпази Кузей от отмъщението... Embarassed

Лека нощ, момичета  Hug

# 31
  • Мнения: 2 282
Благодаря за превода на Диди!  bouquet  bouquet  bouquet
Много ми хареса серията. При мен имаше ужасно разминаване между говор и картина, не можах да усетя играта. Тъжни сцени със Симай и Джемрето. Не му разбрах драмата на Г. Евала на Бану, мъжко момиче. Дениз - Кузей - ясно. На първа среща целувка. В името на делото - скоро ще го видим и в спалнята на Дениз. Сложиха окончателно точката на ВНЛ-то. Нов Кузей.

# 32
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Сякаш филма се напълни с отмъстители... Кузей до някаква степен добре ясно ... , но като се огледаш Гюней , Зайнеб , Бурак... то не останаха много...  Whistling

# 33
  • Мнения: 12 719
Момичета за нищо пак заповядайте  Hug Hug Hug Hug

# 34
# 35
  • Мнения: 123
И аз съм доволна...даже нескромно заявявам, че порцията ми беше малко и искам още,,, Blush

Баръш без брада е като гол Охлюв.
Дениз никакъв шанс да стигне до Кузей..
Зейнеб отвратителна, това не е отмъщение то си иде отвътре ....
Гюлтен постъпи гадно..
Жал ми е за Симай
Хандан...о боже слез си прибери версиите
Кузей...ОСЛЕПИТЕЛЕН  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 2 282
И какво толкова я очернят З. Ползва  методите на Дж и Г. И не е болка за умиране. Те какво правят с Баръш. Или това не се вижда.Играят си с него. Отиде на барбекюто да се хареса на Дж.Отврат

# 37
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
И аз съм доволна...даже нескромно заявявам, че порцията ми беше малко и искам още,,, Blush

Баръш без брада е като гол Охлюв.
Дениз никакъв шанс да стигне до Кузей..
Зейнеб отвратителна, това не е отмъщение то си иде отвътре ....
Гюлтен постъпи гадно..
Жал ми е за Симай
Хандан...о боже слез си прибери версиите
Кузей...ОСЛЕПИТЕЛЕН  Heart Eyes


 newsm10

# 38
  • Мнения: 8 516
На мен не ми хареса епизода, скука си беше, ама ще изчакам превода, все пак. Peace
Лека нощ и спокойни сънища на всички.  bouquet

# 39
  • Мнения: 2 282
По-добре оплаквайте Дж, Кузей не я иска, вие си гледате Зейнеп. Това което каза З беше истина.

# 40
  • Мнения: 123
Гюней и Зейнеб много долни постъпки .
Стори ми се ,че при разговора по телефона след като Хандан го информира наученото от Зейнеб, че спомена Кузей и Демет ... Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 3 547
И какво толкова я очернят З. Ползва  методите на Дж и Г. И не е болка за умиране. Те какво правят с Баръш. Или това не се вижда.Играят си с него. Отиде на барбекюто да се хареса на Дж.Отврат

да, ако Джемре продължава да не е искрена с Баръш, ще бъде много виновна спрямо него...

не бива да му дава надежди...така правеше Кузей със Зейнеп и резултатът е налице.

яд ме е за Баръш, не заслужава такова нещо, нищо, че и той като Зейнеп сигирно има право да се бори за любовта си ...

Джемре не се държа никак добре и на самата сцена с барбекюто - човекът и дошъл на крака и и прави вечерята, тя се забляла в лаптопа - беше суперневъзпитано, на мен чак ми стана гадно за Баръш

# 42
  • Мнения: 3 371
Добър вечер !
Ромина,  Hug благодаря ти за новата тема - много е хубава !   bouquet
Аз, на базата на трейлъра, очаквах по- динамична серия, повечко действие и интересни обрати, ама...Но поне наш левент беше страхотен ! Цяла вечер само него гледах, че от толкоз жени околовръз, свят ми се зави !  Crazy
Зейнеп, ако и да не е атомен физик, си личи, че е класи над Джемре, която стоеше и гледаше в една точка, като брез бивол, докато горкият Баръш се печеше на мангала !  ooooh!
И не мога да разбера, защо сте толкова учудени, че не е оставила Кузей на мира - че тя кога го е правила ??? Пък сега, не стига, че толкова труд е вложила в този колаж, ми само едно сухо "благодаря" получи, че и на съобщение, при това ! И после си го изкара на майка си - определено има нужда от професионална помощ това момиче !
Както и предполагах, Дениз, е типична дъщеря на баща си - веднага усети, че я следят, ама де да знае, че ще попадне на наш левент, който явно е усвоил няколко мафиотски мурафета и я оплете в мрежите си ! Шереф....ще падна от смях ! Joy Joy JoyНе мисля, че ще има нещо между двамата, както и че би я наранил - той просто иска да я използва и да стигне до Ферат, чрез нея. А може би, в нейно лице, ще намери неочакван съюзник - не мисля, че тя храни добри чувства към баща си !
Хандан ханъм - не ми се коментира изобщо ! Сами да почерпи трябва ! Mr. Green Лошото е, че Гюней ще иска да я върне, ама - йок !  Joy Joy Joy
Бурак ще им лази по нервите, познах, че няма да е много читав ! Но, ми хареса, как нарочно седна на мястото на Ебру ханъм, само да я извади от равновесие !  Laughing
Гюней и той не спря да мрънка, изобщо не заслужава Бану да го обича толкова много  !Ще я нарани отново, а това момиче вече толкова много е понесла !

Сара- бри,  Peace хубав пост !
Дафне,  Hug да поддържаш кълбото в изправност, че виж каква хубава работа върши - чак някои започнаха да си изпускат нервите !  hahaha hahaha hahaha

# 43
  • Мнения: 3 371
Диди, благодаря за преводите. Heart Eyes  bouquet


И аз благодаря !   bouquet Много се радвам, че пак си с нас ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 123
ДИДИ Ферат какво разбра накрая,че почна да проклина????/

Общи условия

Активация на акаунт