Пазаруване от miniprix.bg - 4

  • 27 705
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 654
Запис и от мен в новата тема   bouquet,
чакам първите си поръчки, от четири дни са при оператор ...

# 16
  • София
  • Мнения: 504
Хайде и аз с първа поръчка - дънки, пантофки и поредните високи обувки, които няма да нося сигурно Laughing Чакаме сега Whistling

# 17
  • Мнения: 659
Записвам се и аз в очакване на 3-те обединени поръчки и една от вчера,от друг акаунт я пуснах,че не ми се чака до Нова Година за предните  Tired

# 18
  • при моите любими
  • Мнения: 2 540
И аз имам вече ваучер от върнатата от мен стока и се чидя за какво да го похарча  Party 

# 19
  • София
  • Мнения: 404
- знам, че доста от вас ги получиха. Отговарят ли си на номера? Прибрах едни 38 номер на 11 лв. и се чудя дали ще ми станат, че по принцип нося и 38, и 39  newsm78

Здравей,аз имам лилавите и си поръчах 40-ти номер като и аз съм между 39 и 40 и тези са ми точно,ама с по-дебел чорап малко ми малеят,така че по-добре си поръчай 39.

# 20
  • Мнения: 30
Момичета имам 35 и 39 номер Кубанаси, някой ако ги иска да свирка. Търся 38 номер Кубанаси  Praynig

# 21
  • Мнения: 210
  bouquet за темата!

В очакване на 1 поръчка с 1 чифт дънки ....няколко часа преди намалението им... Crossing Arms и си стоят вече 4 дни Acceptata de operator.

# 22
  • Мнения: 286
http://www.miniprix.bg/produkt/79666/  в очакване на тези , дано не се разочаровам, че мн ми трябват!

# 23
  • при моите любими
  • Мнения: 2 540
А някой дали е поръчвал тези дънки.http://www.miniprix.bg/produkt/79086/ Това 38 по европейската номерация ли е? Да не е по дънковата ? Аз съм 29/30 дънковата и 38/40 европейската и се чудя дали може да ми стане това 38???

# 24
  • Мнения: 434
Благодаря за новата тема!   bouquet   

Аз съм в очакване на ваучер,дотогава само си набелязвам продукти и ако остане нещо в моя размер ще поръчвам. Laughing

# 25
  • на земята
  • Мнения: 4 096
И аз от това се дразня,че се събира в кошницата а не се купува,иначе всеки да си граби каквото си иска,пазарят много хора не само от форума,така че ..)))Но това да се труба без да се купува в кошницата не го разбирам  #Crazy    Моята поръчка си седи още че се обработва от оператора ,ако до понеделник няма движение ще я откажа,повече ото 10 дни няма да чакам  Shocked   БЛАГОДАРЯ ЗА НОВАТА ТЕМА   bouquet

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 100
http://www.miniprix.bg/produkt/82348/ Номер 36, , ше ги позапазя малко, който ги иска да ми пише на ЛС. Естествеа кожа вътре и вън, марката е Aigle. 43 lv

# 27
  • Мнения: 685
Лаленце, не се пали толкова  Hug
Приеми пазаруването като това от чуждите сайтове, аз поне така съм сторила или вероятно поради пазаренето изцяло от такива съм си направила сметка 2 седмици след поръчката всичко, което дойде да си е направо тото печалба  Mr. Green единствено дъщерята се тресе тук по детски и мене не мине час пита - Кога ще ми дойде ...нещото.
А за коша не сте много прави, аз поне често си прибирам нещо и го пазя, а накрая го и пускам...да, гадно е, но когато не е за мен, какво  newsm78 търся нещо на госпожицата, няма я, иска да го види, мн ясно, че ще стои в коша, ако и хареса - вземам, ако не - не...
 Laughing Последният път за дънките обаче я строих до мен преди самото намаление, намуших и всичко в любими и знаех после кое да стрелям, когато дойде моментът.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 327
Мацки,червените сандали на Mellow Uellow 40 номер ,стелка 26 см,които купих на мама са й малки,тя е с мн.широк крак и ги предлагам тук,защото ще ги връщам.Линк нямам,снимки ще им направя довечера,дано някой се сети на първо четене за кои става дума  bouquet.Ако някой ги иска да пише на лични!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 357
Някой засичал ли е жилетката из сайта
И да попитам - забелязвали ли сте при приемане на поръчката от оператор, от последно обединената артикулите да се появят налични в сайта и да не ви ги фактурират? На мен до сега така се е получавало и се чудя мой късмет ли е или някаква закономерност  newsm78 Каквото и да е, за себе си съм решила да правя за напред по една поръчка и едва когато я изпратят тогава да пускам втора, така няма и да се кахъря до кога ще ми ги обединяват и няма ли първо поръчаните да се свършат докато ми дойде реда за обработка.
Toni_baraboni на мен ми се появяват от линка

Общи условия

Активация на акаунт