Какво очаквате от педиатъра на детето си?

  • 3 203
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 215
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ МОМИЧЕТА ЗА ВСИЧКИ МНОГО СМИСЛЕНИ ОТГОВОРИ!!!  bouquet  bouquet

# 31
  • Мнения: 2 839
Нормално е да се консултираш с педиатър и за хранене и за обличане, че и за разходките до годинката. После детето само ще ти покаже.
Аз лично дори виках на частно неонатолог докато бяха бебета, те си знаят и какви специфични проблеми да търсят при новородените.
След това вече очаквам само и единствено да се справя със заболяваниета

# 32
  • Мнения: 13
Привет!

От личния лекар (GP) на малката очаквам безпроблемно извършване на ваксинирането и точно водене на здравния картон.

От педиатъра (на който си плащам частните визити) очаквам 24-часово разположение, превантивно откриване/отстраняване на здравните проблеми, точна диагностика и правилно насочване за консултация/лечение към най-подходящия специалист в случай на нужда.

Споделям напълно мнението на Birdie, че за качеството се плаща, а когато става дума за здраве разточителността си струва.

# 33
  • Мнения: 14 133
Професионализъм, 24часова помощ, добро отношение към сладура ми.За щастие нашият ги има.

# 34
  • Мнения: 1 425
- Очаквам да е на разположение винаги когато ми е необходим.
- Да ми дава правилни съвети и точни отговори на многото въпроси който задавам.
- Да изписва антибиотици само в краен случай.
- Да поставя точни диагнози и да ме насочва към правилните специалисти.
- и най- важното да обича професията си и децата.
За мой късмет получавам всичко това от нашата педиатърка и съм много доволна.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт