С коя диета отслабнахте?

  • 33 765
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97
2 пъти съм правила "японското чудо" и съм доволна

# 91
  • Мнения: 739
зелевата супа - най-много и допълнително за спомагане и задържане свалянето на кг. - лунната диета  Peace /всяка седмица/

# 92
  • Мнения: 71
зелевата супа - най-много и допълнително за спомагане и задържане свалянето на кг. - лунната диета  Peace /всяка седмица/

Еци с "зелева супа" самата супа ли имаш впредвид или хапчетата? И ако не е неудобно колко кг свали? Защото напоследък нещо качих 3-4кг и ми се ще да си вляза пак в мойте мерки

# 93
  • Мнения: 1 318
зелевата супа - най-много и допълнително за спомагане и задържане свалянето на кг. - лунната диета  Peace /всяка седмица/

Еци с "зелева супа" самата супа ли имаш впредвид или хапчетата? И ако не е неудобно колко кг свали? Защото напоследък нещо качих 3-4кг и ми се ще да си вляза пак в мойте мерки

Виж тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89170.0 (диетата на д-р Ори Хофмеклер)
Аз с такъв режим на хранене, смъкнах кг без затруднения goodscale
Пробвай, според мен няма да съжаляваш Hug

# 94
зелевата супа - най-много и допълнително за спомагане и задържане свалянето на кг. - лунната диета  Peace /всяка седмица/

Еци с "зелева супа" самата супа ли имаш впредвид или хапчетата? И ако не е неудобно колко кг свали? Защото напоследък нещо качих 3-4кг и ми се ще да си вляза пак в мойте мерки

Виж тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89170.0 (диетата на д-р Ори Хофмеклер)
Аз с такъв режим на хранене, смъкнах кг без затруднения goodscale
Пробвай, според мен няма да съжаляваш Hug



Ихаа,истина ли е това?Защото ако е ще съм ти мн благодарна ! Понеже аз мн искам да отслабна и правя какво ли не ,дори се мъчих да карам само на плодове ,но не издържах.На 3 ден вече ми се виеше свят и ми беше зле.А ти колко килца свали и за колко време?

# 95
  • Мнения: 1 354
Първо с Диетата на Рене Зелуегер (доста тежка,абсолютно никакви въглехидрати).
Справих се обаче с точковата диета.С нея свалих доста кг.,задържах ги и се чуствам супер. Peace

# 96
здравейте...ами аз не съм мама и съм все още малка,но от опит знам,че диетите не са толкова от полза можеби трябва да се пие повече вода да не се яде хляб и много тренировки,а ако си на диета след известно веме започваш да се тапчеш с калорични неща и напалняваш много по-бързо. Confused

# 97
 С тази безвъглехидратна диета хем ядеш, хем слабееш. И след 1 седмица и вино пиеш. Еми от 95 кг. за 26 дни станах 88 кг. сега  се почива 1 седмица .Яде каквото искаш и се повтаря отново 26 дни.  Има още някои подробности.......... но   резолтата е на лице.

# 98
  • Мнения: 1 817
Записвам се и аз да следя темата!

# 99
  • Мнения: 3 647
една на мляко
сега пак я пробвам

# 100
  • Мнения: 1 975
Японската Peace и накакви мои си измислени Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт