Отговори
# 15
  • Мнения: 2 280
соев сос, лимонов сок, сол, черен пипер. Мед по  желание. По мааалко от всичко

мерси, слагам ги  Hug

# 16
  • Мнения: 22 867
в "цикъл" съм притисната да работя, виж  тук съм го о писала http://pep-4o.blogspot.com/2009/12/blog-post_27.html  , извинявай   че само така

пеп-4о, 10х, 10х!  bouquet Разправям му аз на половинката, че сме яли така приготвени сърца, заедно с месца и други свински работички, ама той като се запъва, че не ставало. Сега ще пратя да чете и гледа, дано се сети! Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 8 131
Записвам се да не ви изпусна, че сте много полезни!

# 18
  • Мнения: 4 308
Не ми се ще да пускам нова тема. В събота във вестника на Кауфланд имаше рецепта за Арабска баница. Включваше телешка кайма, карфиол, джинджифил. Днес набавих по памет продуктите, но милото е изхвърлил вестинка. А така се бях настроила да запрятам ръкави   chef
Как мога да я открия?

# 19
  • Мнения: 22 867
Не ми се ще да пускам нова тема. В събота във вестника на Кауфланд имаше рецепта за Арабска баница. Включваше телешка кайма, карфиол, джинджифил. Днес набавих по памет продуктите, но милото е изхвърлил вестинка. А така се бях настроила да запрятам ръкави   chef
Как мога да я открия?

Ориенталска е баницата, пробвай така дали ще стане:

   

Печеш в загрята на 170 град фурна.

# 20
  • Мнения: 4 308
Благодаря, успях да си инсталирам флаш плеър и я видях рецептата. Много връткаща ми се струва, но интересна като вкусове. Само стафидите съм забравила и утре ще споделям резултата.

# 21
  • Мнения: 8 529
Привет и в новата тема!   bouquet

Никак не обичам да ям плодовете от компотите. Само сокчетата употребявам. Какво мога да направя с плодовете? Някакъв сладкиш?? Моля за идеи и/или рецепти.

# 22
  • Мнения: 169
Да се запиша и аз!
Наистина сте невероятни!  bouquet

# 23
  • Мнения: 7 420
Привет и в новата тема!   bouquet

Никак не обичам да ям плодовете от компотите. Само сокчетата употребявам. Какво мога да направя с плодовете? Някакъв сладкиш?? Моля за идеи и/или рецепти.

   Сладкиш
   Торта

    Hug

# 24
  • Мнения: 8 529
Селма   bouquet загубих се в рецептите ти Simple Smile има голяма вероятност да взема да ги изям тия плодове и да направя нещо друго  Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте ,записвам се в новата тема с молба за изпитана рецепта за лазаня със спанак .

# 26
  • Мнения: 7 420
Селма   bouquet загубих се в рецептите ти Simple Smile има голяма вероятност да взема да ги изям тия плодове и да направя нещо друго  Joy
     Joy Hug

    както дойде! На здраве да е !  Hug

# 27
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
 Embarassed

# 28
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Запис   bouquet

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 255
Записвам се и тук.Ако някой се сети за още предложения за миди да свирка  Grinning
http://www.receptite.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0 … D1%81%D0%BA%D0%B8
аз ги приготвям без да са с черупките,т.е. само ядка както са твоите доколто разбрах

Общи условия

Активация на акаунт