Какво използвате за сваляне на грима?

  • 3 867
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 530
и на мен ми люти тоалетното мляко, но по- добро от това на БГ Роза не съм използвала Flutter

# 61
  • Мнения: 5 317
Почистващо хипоалергенно мляко за сваляне на грим "Авен". По-скъпо е от обикновено,но за сметка на това го ползвам вече втора година ,а не съм изхабила и половината. Wink

Две години newsm78,това е много време.
Моите свършват за 2-3 месеца максимум,независимо от марката.

# 62
  • Мнения: 1 735
Почистващо хипоалергенно мляко за сваляне на грим "Авен". По-скъпо е от обикновено,но за сметка на това го ползвам вече втора година ,а не съм изхабила и половината. Wink

Две години newsm78,това е много време.
Моите свършват за 2-3 месеца максимум,независимо от марката.
Да.Затова си струва и парите. Шишето е голямо ,но не само това.Емулсията е гъста:нужно е да капнеш съвсем малко върху тампончето и то се омазнява цялото.
Но ако се чудиш дали въобще ползвам грим ,та затова да го хабя толкова бавно,ще ти кажа: 1-вата година ползвах всеки ден.А 2-рата почти всеки ден.  Wink

# 63
  • Мнения: 5 317
Почистващо хипоалергенно мляко за сваляне на грим "Авен". По-скъпо е от обикновено,но за сметка на това го ползвам вече втора година ,а не съм изхабила и половината. Wink

Две години newsm78,това е много време.
Моите свършват за 2-3 месеца максимум,независимо от марката.
Да.Затова си струва и парите. Шишето е голямо ,но не само това.Емулсията е гъста:нужно е да капнеш съвсем малко върху тампончето и то се омазнява цялото.
Но ако се чудиш дали въобще ползвам грим ,та затова да го хабя толкова бавно,ще ти кажа: 1-вата година ползвах всеки ден.А 2-рата почти всеки ден.  Wink
Наистина си помислих, Blushче се гримираш рядко.

Утре ще отида до аптеката да си го купя.

Благодаря ти.  bouquet

# 64
  • Мнения: 4 546
Почистващо хипоалергенно мляко за сваляне на грим "Авен". По-скъпо е от обикновено,но за сметка на това го ползвам вече втора година ,а не съм изхабила и половината. Wink

Две години newsm78,това е много време.
Моите свършват за 2-3 месеца максимум,независимо от марката.
Да.Затова си струва и парите. Шишето е голямо ,но не само това.Емулсията е гъста:нужно е да капнеш съвсем малко върху тампончето и то се омазнява цялото.
Но ако се чудиш дали въобще ползвам грим ,та затова да го хабя толкова бавно,ще ти кажа: 1-вата година ползвах всеки ден.А 2-рата почти всеки ден.  Wink
Наистина си помислих, Blushче се гримираш рядко.

Утре ще отида до аптеката да си го купя.

Благодаря ти.  bouquet
от аптеката ли?  newsm78
 infinity , нямаш ли предвид ейвън?

# 65
  • Мнения: 270
одоустойчивите спирали са едно от най-гадните неща за гримиране newsm11.като решиш да си я махнеш първо ти падат миглите, а после и спиралата:) пробвай да я разредиш леко с почистващо мляко, за да неутрализира твърдостта на туша. но не с вода!
за друго не се сещам

# 66
  • София
  • Мнения: 4 966
херелина,има предвид"Авен"Simple SmileНе Ейвън Wink

# 67
  • Мнения: 1 735
херелина,има предвид"Авен"Simple SmileНе Ейвън Wink
exactly!  Sunglasses

По аптеките ги има тези серии. Peace

# 68
  • Мнения: 191
ами много съм доволна от лосиона за грим на лореал

# 69
  • Мнения: 82
 Бебешкото тоалетно мляко лично на мен ми маха грима перфектно.
   Пробвай го Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 9 488
Shocked Shocked #Crazy Този вариант определено отпада Sick

Копче, заради цената ли си така усмихната Mr. Green
4baby, цената е за 300мл и струва ми се че това иска да ти подчертае Копче. Бифазния лосион на Л`ореал е в много малка опаковка (струва ми се около 100мл, пък може и толкова да няма за 6,60) и вероятно ще ти излезе дори по-скъпо.
Maлко късно се включвам с отговора, но Яна вече е отговорила. Hug
Да, точно така- течността е 300мл и стига за доста време, аз я ползвах поне 5 месеца. Като, за разлика от другите почистващи лосиони, става и за цялото лице. Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 9 488
май имаме предвид различни неща
аз имам това http://www.escentual.co.uk/vichy/cleansing/3300005.html
а ти май говориш за това http://www.escentual.co.uk/vichy/cleansing/3300113.html
Да, аз определено имам в предвид течността за сваляне на грим Wink.
Става за чувствителни очи и за цяло лице също.
Много е икономично и ефикасно според мен. Е, верно, че и парите му не са малко, но съотношение цена/количество е добре, мисля. А и замества лосион, тоалетно мляко и гел за почистване на лице. Wink

# 72
Тоалетно мляко и тоник.Но водоустойчиви спирали не ползвам точно поради тази причина.

Общи условия

Активация на акаунт