Лунна диета-22.01 от 17:14.Строй се,преброй се!

  • 1 479
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 290
Е къде без мен бе,мацки newsm08

# 31
  • Мнения: 310
Ами с подсладител може ли? Щото аз без захар (подсладител) не мога, а пък 24 часас (или колкото там) само на прясна водичка не ми се кара... (но пък така ми се иска кила да свалям...)
То по колко горе долу така може да се свали? 1 кг? 2? Или повече?

Обикновено между 500 и 1500гр (по един килограм горе долу)

# 32
  • Мнения: 63
Момичета,къде сте бе?Как сте?Държите  ли?Аз  съм на един чай и на един фреш от портокали,а и 1.5л вода.И съм супер! Simple Smile

# 33
  • Мнения: 513
Успешно издържах предизвикателството и резултата е на лице - 2 кг. newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Да видя дали ще се справя с Японското чудо  newsm12

# 34
  • Мнения: 2 922
Успешно издържах предизвикателството и резултата е на лице - 2 кг. newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Да видя дали ще се справя с Японското чудо  newsm12
Поздравления   bouquet
Аз да си призная изпуснах началния час на 22-ри  Embarassed и така моето добро желание да бъда на диета се обезсмисли! Следващият път!

# 35
  • София
  • Мнения: 847
Издържах, а по-чудното е, че и мъжът ми! Той е свалил 1 кг и половина, а аз не се претеглих вчера, така че реших по-добре да не се тегля. Другия път.
Само че пих кафе без нищо, и днес не можах да сколасам за фреш, та бях на 2 чаши чай и 2 чаши вода. Дано да е било достатъчно. Тази вечер обаче ядохме пица Animal Pig
На вас разчитам за следващата дата!
Поздрави!

# 36
  • Мнения: 5 317
Провалих се.

Браво на всички които са успяли. smile3521

# 37
  • Мнения: 3 634
И аз се провалих.
Честито на успелите, следващия път пак...

# 38
  • Мнения: 1 120
Издържах newsm44
Сега продължавам с японското чудо на което съм 4-ти ден . Резултатът до тук е -4 кг Laughing

# 39
  • Мнения: 643
И аз успях newsm68, не се включих навреме в темата, защото нямах нет, но сега да се похваля на всички. Това ми е за втори път, дано се справям все така.

# 40
  • Мнения: 1 798
Нищо не съм свалила Naughty, направо се мразя Crossing Arms-пак съм си 58 кг. smile3511

# 41
  • Мнения: 208
За пръв път я правя, прекъснах си японката диета, и съм - 1,5 кг. за деня на пълен глад.

# 42
  • Мнения: 126
Добре де, по-горе прочетох, че някои от вас си връщат свалените кг. Нали тази диета беше добра с това, че не се случва ефекта йо-йо. Май съвсем се обърках....  newsm78 Някой да ми обясни от практикуващите я ...

# 43
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Добре де, по-горе прочетох, че някои от вас си връщат свалените кг. Нали тази диета беше добра с това, че не се случва ефекта йо-йо. Май съвсем се обърках....  newsm78 Някой да ми обясни от практикуващите я ...
Виж, няма такава диета или режим, в който след като приключиш, да си ядеш на воля.
Ако искаш постоянна промяна, трябва да смениш режима си на хранене завинаги.
Разбира се, винаги можеш да си позволиш и забранени неща - стига да го правиш рядко.
А лунната диета е чудесен и здравословен начин постепенно да свалиш и изчистиш организма си.
Аз си я правя всяка седмица за поддръжка.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт