Боя за коса - Вlondе 30- Клуб на блондинките

  • 93 514
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 434
Момичета,завръщам  се в клуба,но май ще е с доста поражения... Laughing

Hug Hug HugКогато се чувстваш готова искаме снимки от процеса на изсветляването  Peace

 Hug  Разбира се, ще има снимков материал.  Hug Hug

Sassie, при теб как е положението? От черно на русо ли ще минаваш ? Кажи нещо повече - с какви бои се маза и какви са резултатите към момента

Да, но вече не съм черна. В момента съм кафяво, а в краищата съм омбре.  Peace

# 691
  • Мнения: 372
tania77, аз не помня дали ти пратих коректора с кутията.   newsm78
Но при всички положения, аз също не съм имала упътване за пропорции. Не, че ми е похвално, де.   Embarassed
Питах Рибката - това е, което отпечатват и пращат с боята. Други инструкции нямали. Търсих в нета - безуспешно.
Зеленият ми коректор е пак на Макадамия. Дойде си с инструкции за боя, но нито думичка за коректора.

Предполагам, че сините кичури са това, което предположи B & C - по-светли кичури, които са нямали нужда от коригиране.
Всъщност, когато синеех, при мен беше същото. Кичурите около лицето просто са по-фини и по-лесно изсветляват. От там идва всичко. Аз се старая да не ги "закачам" при боядисването. После - преди измиването го смесвам с останалата коса за минутка-две. Толкова.

# 692
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Момичета,да ви попитам и аз...косата ми е русо-медно..май по скоро медно.. с боя Иноа 8.34 и 9% окислител, прибавих и малко 9.3.Искам да ми е по светла и не толкова рижава в корените и се чудя какво да прибавя..8.31..8.32..пепелно малко или бежово..или коректор..  Crazy.Ползвах боите на Макадамия..но честно казано цветовете идват малко интензивни... имам предвид номер 8.34 и 9.34..Ако може малко помощ  Praynig

# 693
  • Мнения: 12
Може те ли да ми предложите добър колорист/ка за софия  Praynig за руси цветове.

# 694
  • Мнения: 108
Аз пак имам въпрос Embarassed
Реших да се боядисам с Иноа, но не знам дали да взема 6% или 9% оксидант. Да заложа ли на 9%? Отделно боята ще ми стигне ли боята за коса до закопчалката на сутиена? Знам, че пише, че е до рамената, но като се боядисвах с Кюн-а /също 60 мл/ остана огромно количество боя, което просто не знаех какво да правя.  Praynig

# 695
  • Мнения: X
Аз пак имам въпрос Embarassed
Реших да се боядисам с Иноа, но не знам дали да взема 6% или 9% оксидант. Да заложа ли на 9%? Отделно боята ще ми стигне ли боята за коса до закопчалката на сутиена? Знам, че пише, че е до рамената, но като се боядисвах с Кюн-а /също 60 мл/ остана огромно количество боя, което просто не знаех какво да правя.  Praynig
Вземо си 2 бои като за първо боядисване,виждала съм косата ти и е гъста,не мисля че ще ти стигне само една.За да не изхвърляш боя,разбъркай едната и ако в процеса на боядисване имаш нужда от повече,разбъркай и половината или цяла друга боя.Не забравяй ,че косата трябва да е намазана обилно и равномерно за да е хубав цвета.И аз мисля,че 9% окислител е по-добре Peace

# 696
  • Мнения: 20 238
Момичета,каква боя да избера - Matrix, Majirel или на Фармавита?
Зависи какво искаш да постигнеш.
Ами да се боядисам. Не съм руса, но виждам че, тук влизат повече хора и за това питам, коя е по-качествена? Харесала съм си един карамелен цвят, а съм 1-2 тона по-тъмна.
Правила съм се и с трите марки и най-голямо изсветляване постигам с Фармавита?Мажирел категорично за русо не я харесвам, Матрикс на блондирана основа стана чудесна, но на естествената ми коса много рижевееше 10ММ беше цвета.От няколко месеца се правя с Фармавита и съм доволна, но за топъл цвят, 9.00 ми харесва и 9.21 също.
Благодаря за отговора. Не можах да намеря читав каталог на боите на Фармавита, можеш ли да ми помогнеш? И ако реша да ползвам половината от количеството боя, колко окислител да сложа, пак ли половината? Мисля да взема 9%.

# 697
  • Мнения: 2 110
Lemy аз ти предложих Мажирел ,защото каза че не искаш русо. Ако си  1-2 тона по-тъмна ,то 6 % ти е напълно достатъчно ,защо са ти тези 9%. Спазвай инструкциите са смесване на пропорциите количество боя/окислител - пише ги в упътването .
Каталог на  Фармавита и аз не мога да намеря.Може би в магазина къде се продават ще откриеш или ако се боядисваш в салона.

# 698
  • Мнения: 108
Jassye, благодаря. Hug Има ли вероятност с 9% корените ми да не хванат хубаво? За първи път ще се боядисвам с Иноа и се притеснявам Confused

# 699
  • Мнения: 372
Jassye, благодаря. Hug Има ли вероятност с 9% корените ми да не хванат хубаво? За първи път ще се боядисвам с Иноа и се притеснявам Confused

За изсветляване на какво ниво говорим?    newsm78
Коя Иноа избра? Двукомпонентната или трикомпонентната?

# 700
  • Мнения: 108
Корените ми според мен са 5ца, а Иноа-та е от 2 компонента Peace

# 701
  • Мнения: 372
Ясно.   Wink
Въпросът ми всъщност беше до какво ниво искаш да изсветлиш? Или иначе казано - кой номер боя си избрала?

# 702
  • Мнения: X
Корените ми според мен са 5ца, а Иноа-та е от 2 компонента Peace
Ако не се лъжа ,ти искаше тъмно русо ниво 7или 8 newsm78

# 703
  • Мнения: 108
Feeling, извинявай не съм те разбрала. Jassye, права си. Цвета, който искам е 7,34 средно русо златно медно.

# 704
  • Мнения: 796
Момичета,да ви попитам и аз...косата ми е русо-медно..май по скоро медно.. с боя Иноа 8.34 и 9% окислител, прибавих и малко 9.3.Искам да ми е по светла и не толкова рижава в корените и се чудя какво да прибавя..8.31..8.32..пепелно малко или бежово..или коректор..  Crazy.Ползвах боите на Макадамия..но честно казано цветовете идват малко интензивни... имам предвид номер 8.34 и 9.34..Ако може малко помощ  Praynig
Това е снимка, когато на много светла основа, направих ИНОА 8.34 и 9.3 в съотношение 1: 1. Изсветлявах я чрез кичури, които леко се забелязват. Окислителят беше 6%. Постепенно премахнах медното с 9.13. Тъй като косата е чисто бяла в корените, сега съм с 1:1 чиста 9 и 9.13.

Общи условия

Активация на акаунт