Кърменето във филмите

  • 2 854
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ръката, която люлее люлката Wink
Не съм го гледала, но по описание на съдържанието е това Grinning

# 46
  • Мнения: 3 760
Ръката, която люлее люлката Wink
Не съм го гледала, но по описание на съдържанието е това Grinning
Абе, мисля, че не беше той  newsm78
Май беше с Ребека де Морни (лошата). Съпругът й не беше педофил, а гинеколог, който, хммммммм, опипваше бременните си пациентки...
Ама може и той да е бил  Thinking

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 21:39 от Мъни

# 47
  • Мнения: 663
Точно Р. де Морни е гадната в "Ръката...", аз нищо не помня от филма, единствено тази сцена , в която тайно кърмеше бебето и то после ревеше от майка си.

# 48
  • Мнения: 4 242
Съпругът й не беше педовил, а гинеколог, който, хммммммм, опипваше бременните си пациентки...


Blush верно, така беше, лелееее  колко помня само, сори:blush:
беше тежък филм и не го гледах много задълбочено, но това с помпичката и тайното кърмене явно ме е впечатлило значително, щом само това помня Crazy

# 49
Вчера се сетих за тази тема и ето , че някой я е преместил напред. Та снощи, докато свекърва ми си гледаше "Елиза"-та, чух как някакъв доктор се кара на главната героиня "Защо още го кърмиш? Вземи си дойка като всички останали!" и тя веднага си взе дойка. Не знам колко е голямо бебчето, но по моя преценка бе 4-5 месечно. Изкоментирахме с мъжа ми, че това е бил тогавашния вариант на адапте-то. Wink


Освен това вчера случайно попаднах на някакъв сериал по Холмарк. За една съдийка. Загледах се, защото съдийката водеше едно дело срещу майка, която въпреки, че знае, че е ХИВ позитивна кърми детето си (По време на делото детето беше настанено в приют, но не стана ясно там с какво го хранят и жената дали и как поддържа лактациявта си.). Казуса ми се видя много интересен. Майката и лекарката, с която се консултира твърдят, че не ХИВ води до СПИН, а всички коктейли, с които ХИВ позитивните биват тъпкани. Те имали много доказателства за това, но СПИН-индустрията им пречела да бъдат финансирани.
Майката разказа, че научила за проблема си при рутинни изследвания по време на бременността. Докторът, който тогава я следял веднага й изписал множество силни лекарства, но тя отказала да ги пие. Както тя се изрази "Та те всички бяха отровни! По време на бременността дори един аспирин води до уродства!" Та жената родила и решила да даде най-доброто на детето си, затова го кърми. Развръзката накрая беше, че съдийката отсъди да върнат бебето на майката, но само ако тя се съгласи да не го кърми.  Sad Бая се зачудих аз как бих реагирала на нейно място. Особено след като вече близо две години престоявам в този така наречен "странен" форум.  Twisted Evil
 
Ууу, че дълго стана!!!

Общи условия

Активация на акаунт