Търся верен калкулатор за пола на бебето

  • 111 097
  • 54
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 967
 Здравейте,
сигурно има подобни теми, а може би и темата не е за тук, но не знам къде да я публикувам, та така търся верен калкулатор за зачеване на момче или момиче.  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 457
Според мен не съществува такъв. Глупости са това.
Каквото мъжът ти направи, това ще родиш - няма как да го изчислиш с калкулатор.
Знам че има начини да си направиш дете по поръчка от съответен пол, но струва скъпо и се прави в клиника. В арабския свят знам, че който може да си позволи прибягва до този метод.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 967

Каквото мъжът ти направи, това ще родиш - няма как да го изчислиш с калкулатор.



$hantalche,
това ми хареса Simple Smile

# 3
  • Мнения: 25 401
Аз съм пробвала метода на Честърман-Филипс и Мартин Юнг (споменават го в тази статия) като страничен ефект на желанието ми да забременея в конкретен месец и се получи. Не давам гаранции за 100% вероятност, обаче.
Но не ти пречи да пробваш, пък каквото - такова. Няма да го върнеш, я.  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
GERBER!Аз съм ползвала ето този:http://www.moetodete.bg/calculator/baby-gender.html
Дано съм в помощ.
А някъде имам вкъщи(но трябва да търся)и една схема.Беше точна.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 284
Гербер, момче ще е. 100%.

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
Ама за заченат Петко ли става въпрос, или напротив, за вече заченат?
Момче ли искаш, или момиче?

Не е заченато и затова търся инфо Simple Smile

GERBER!Аз съм ползвала ето този:http://www.moetodete.bg/calculator/baby-gender.html
Дано съм в помощ.
А някъде имам вкъщи(но трябва да търся)и една схема.Беше точна.

Мама на трима,
за първото ми излиза грешно.

Последна редакция: сб, 20 окт 2012, 03:06 от AnMary

# 8
  • София
  • Мнения: 5 247

Няма верен калкулатор. А момичета в грешка сте - женската яйцеклетка избира кой сперматозоид да пусне. Така че мъжа няма дума и в това  hahaha

Отбелязвам интересно нашествие на хора, които пишат в съседни подфоруми, тук...  Whistling Нямам против, просто ми е малко странно  Hug

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 546
Този, е подобен на този който ти е дала Мама на трима.. Доста е верен мисля. По него моя приятелка си направиха и момиченце. В повечето случаи излиза верен http://www.ill.ru/cgi-bin/form.malefemale.pl

# 10
  • София
  • Мнения: 3 284
От най-верните е.
На мен ми изчисли 3 момичета на 56%, а аз и на едно щях да съм доволна. Как не съм го знаела като ги правихме, сигурно е важно да се изчисли точно преди да се разсъблечем.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Няма такъв според мен. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 455
Отворих от любопитство календарите и по тях бебето ни би трябвало да е момиче.Да ама не-чакаме момче! Laughing

# 13
  • Мнения: 9 272
Отворих от любопитство календарите и по тях бебето ни би трябвало да е момиче.Да ама не-чакаме момче! Laughing
Спокойно, досега нито един календар не е успял да познае пола на децата ми едновременно - или грешат и за 2 деца или пък единния познава за едното дете, а другия за другото.
Съвет към авторката: За да си по-сигурна в календара е добре да си гледаш овулацията, така че всичко да е точно. Но пак няма 100 % сигурност.
Момичета и аз имам въпрос - търся кристална топка. Ама да работи, моля!
Истинските вещици и ясновидци могат да "видят" нещата и в чаша вода. Така че не е нужна кристална топка, а умение. Grinning

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 546
Те тези календари все пак не дават 100 % сигурност - когато процентът е над 50 в полза на единия пол, то разликата остава като вариант за другия.

Общи условия

Активация на акаунт