Помощ!!! Някой повтарял ли е амниоцентеза след един лош резултат?

  • 1 336
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте, момичета,
моля Ви ако някой е чувал или преживявал нещо подобно да пише.
След лош резултат от амниоцентеза, някой повтарял ли е процедурата? Имате ли информация за грешен лош резултат, т.е. предизвикано раждане и  след биопсия бебето да се окаже че е щяло да бъде здраво?
Наясно съм че процедурата дава почти 100% точна диагноза, но се интересувам дали има открити отклонения от почти 100% -ната точност?

 Cry

# 1
  • Мнения: 4 615
Едва ли при амниоцентеза резултата може да е фалшиво положителен. Не съм чувала за повтаряне на процедурата, не съм чувала и за грешка. Искрено съжалявам за лошата диагноза. Пожелавам ви сили.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 884
Наистина не знам какво да ти кажа,освен кураж ConfusedДай малко повече информация,коя седмица си,какво показа амниоцентезата и най-вече,кой лекар те следи.

# 3
  • Мнения: 25
Здравейте момичета. За съжаление вече не съм бременна, оказа се че почти никой не се съмнява в достоверността на амниоцентезата, колкото и да ми се искаше да е обратното Sad

# 4
  • Мнения: 4 615
Искрено съжалявам за сполетялото те. Hug Пожелавам ти скорошна бременност, лека и успешна. Здраво бебе на финала.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 884
Оо,много съжалявам ooooh!За съжаление това е едно доста точно изследване и досега не знам случай на грешка.Прегръщам те и кураж!Едва ли ти е то това в момента,но задължително трябва да направите генетична консултация.Пиши и в темата на мамите,загубили бебета след тежки малоформации,там ще получиш подкрепа и разбиране,както и ценни съвети Hug

# 6
  • Мнения: 1 131
Съжалявам за случилото се  Cry

Общи условия

Активация на акаунт