ПУДРА!

  • 1 174
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 478
Имам гадния навик да искам да имам всичко, без значение дали ще го ползвам повече от 2-3 пъти...и от тук май идва основният ми проблем. Blush Ако ползвах само 3-4-5 неща...да си влизам само Клиник и най вече любимата ми Есте Лаудер, ама нц! Crazy
Иначе пудрата на Клиник е много икономична, ако е годна, сигурно и след 3 години ще си имам от нея! Mr. Green
O, то това е, явно, всеобщ синдром при жените!  Wink
А наистина пудрите са доста икономичен продукт, така че си струва човека да инвестира повече в тях, защото се ползват и повече време, все пак.
А и не вярвам да останеш доволна от тази на Манхатън, честно. Wink
Но не пречи да пробваш, де. Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Еййййй не мога да ти смогна на темите.. Hug
 Пудрата ми е на Манхатън 2в1. Ползвам я от години.. за зимата е страхотна. Малко по- покривна е  и предпазва кожата.  И понеже има и фдт вътре не седи като изпръхнала.
Е това е животното.. Това е единственото нещо което ползвам от години и не мога да намеря по-добро.
Подкрепям с две ръце Peace

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
С търсачката намерих хубави теми за пудрата...как да се избере, каква да се избере и т.н., но те датират от преди повече от половин година, затова ми се иска да си сверя часовника...може би има нещо ново, което да си заслужава! Mr. Green
Имам пудрата на Клиник, но си я взех лятото и за в момента ми е малко тъмничка, иначе е страхотна, добре покрива и стои естествено.
Търся пудра, която леко да матира кожата, защото сега използвам много мазен крем, заради сезона. По принцип съм с нормална към суха кожа. Исками се да покрива добре, защото си имам няколко кофти петънца. Blush
Ако може да е от средния ценови диапазон - хубава, но не много скъпа и да не е от каталожната търговия  - Ейвън, Орифлейм.
Ох, много изисквания, много нещо...

Е, дали има такова животно?! Rolling Eyes


П.С. Прочетох много за антибактериалната на Манхатън...отзиви?

Аз си купих такава, от форума разбрах за нея и съм много доволна. Взех си я за 9, 50 лв.

Общи условия

Активация на акаунт